0 oy
180 göst.
Aile kategorisinde (50 puan) tarafından
Merhaba arkadaşlar .. fazla uzatmadan anlatıyım ..

Eşimin 13 yaşında erkek kardeşi var birde 23 yaşında görümcem var ..

Eşimin amcasının oğlu 30 yaşlarında 

Eşimin erkek kardeşine araba sürdürmeyi öğretiyor daha 13 yaşında .. yani direksiyonun başında ..

Eşim tabikide buna çok sinirlendi kardeşine sadece kızdı senin yaşın küçük diye 

YAYLADAYIZ bu ara ..

Neyse sizce bu normal mi ? 

Kizmasi gayet normal degilmi abisinin ..

Sonra benim tabikide haberim yok hiç birşeyden evdeyim uzandım .. görümcem ahıra iniyor bağıra bağıra abinin hakkında işte onun Allah belasını versin sonra amcasının oğlunun bokunu yesin abisinin için diyor .. normalmi arkadaşlar ..

Neyse bende bunu duydum aradım eşimi nerdesin diye inek bekliyorum erkek kardeşi yanında .. gittim yanlarına neoluyor dedim görümcem böyle böyle laflar atti dedim eşime .. dedi çocuk araba surecekmis bu yaşta .. biraz kızdım bende o çocuğa çocuk çocuk değilki .. neyse güya bana el kaldırıyor çocuk sonra gitti abisinin üstüne doğru ziplati dövdü güya eşimde birşey yapamadi çocuk dedi alttan aldı .. bu arada herkes orda .. 

Biz kötü oluyoruz bu arada herkesin gözünde çocuğa nasıl davranıyoruz diye halbuki hiç biesey yapmıyoruz ..

Şunuda soyliyim eşim haftata birkere izin yapıyor kendisi 24 saat boyunca hergun inşaatta çalışıyor güneşin altında .. her hafta sonumuz böyle burnumuzdan getiriyorlar açıkçası .. bu arada kayinbabamda gorumcemin yanında böyle eşimin hakkında beddualar vs ediyor ya .. ya sen bi babasin nasıl izin veriyorsun kızına böyle laf attirmasina ..neyse bizim 4 yıldır çocuğumuz olmuyor .. o 13 yaşındaki oğlan bu olaydan 2 saat önce herkesin içinde dediki yenge sen çocuk yapacanda çocuk bakacan demesinmi .. benim moralimi alt üst etti bak çocuk diyorum yani .. ağzına caksam olmiycak kötü zaten hep benle eşim oluyoruz .. birde biz herzmaan onları düşünüyoruz bizim evden bir kutu büyük köfte götürdük onlaraki yesinler bizlere bunları ediyorlar .. daha çok şeyler varda yazamam buralara.. neyse sinirlendik tabikide eşimde dedim haydi gidelim ben bu cahillerin arasinda kalamam daha .. 

Eşimde yemin etti birdaha gitmicem köye diye .. arabanın içinde okadar bagirdimki kriz gecirdim eşim müziği açtı sesim fazla dışarıya cikmasin diye .. yani karşımdaki insanlara bagiramiyorum kriz geçiriyorum sonra .. 1 haftatir dudağımda yara çıktı şişiyor sinirden..

5 Cevaplar

+1 oy
(14,428 puan) tarafından

Aboooo beynimi yaktın bacım :angel:

(50 puan) tarafından
Seninkisi yandiysa vay halime :)
-Reklam-
0 oy
(4,040 puan) tarafından
Biraz simarikmis ama bilemedim 
(50 puan) tarafından
Biraz değil çok simardilar .. kayınvalidem yeni vefat etti .. herkes şimdi onlara iyi davranıyor bilmem paralar vs .. derken .. çocuk sonuçta ama babası hiç birşeyde ilgilenmiyor hep İşki içiyor .. yani saygı birşey yok ailede ...
0 oy
tarafından

13 yaşında ki bir velet " sen çocuk yapacaksın da , birde bakacaksın " diyorsa. Aklı buna kesiyorsa kusura bakma o çocuk falan değil. Tam ağzının üstüne elinin tersiyle vurmalık serseri. 

Okurken sinir oldum. Yok abisine vurmalar falan. Sana güya vurmalar. 

Tam dayaklık kusura bakma canım.

Hele sana o söylediği laftan sonra güzelce hak etmiste , işte insan kiyamiyor..

(50 puan) tarafından
Aynen öyle :( inan varya neler çektim neler ..
tarafından
Bence boşuna çekiyorsun. Eşinde yeminin arkasında dursun bir daha gitmeyin oraya. Hem her hafta sonu ne işiniz var ki ? Kalın evinizde başka bir yere gidin
(50 puan) tarafından
Çocuk yeni hat almış telefon daha doğrusu güya abisini ağrıyor özür diliyor .. tabi abiside yumusak kalpli olduğu için af ediyor .. sonra yengendende özür dileceksin diyor abisi .. çocuk diyorki yengeme ver bende konuşmadım hiç .. beni arıyor simdikte çocuk ..
tarafından
Bence hiç muhatap olma. Çok yüz verilmiş ona belli
(50 puan) tarafından
Hepsini engelledim. Görümcem beni 2 hafta önce engellemiş hiç birşey yapmadım .. bulaşıkları yemekleri ben yapıyorum Cayir bictiler topladılar eve doğru çekecek bende dedimki gorumceme canım yardım ediyiyim sana yok ben yaparım dedi .. ben sinirlendim arkadaş hep benmi iyi olacam içimden diyorum ama .. dıştan desem inanın veya inmayin saldiyor hemen
0 oy
tarafından

Siz haklısınız ama niye tepkinizi belli etmiyorsunuzki.

Afedersinde bı ağzınıza sıcamadiklari kalmis.

Gorumcen gitsin orda burda ağzına geleni soylesin
Sende gidip arabada bagirmissjn hala eşin sesiniz duyulmasın diye müzik aciyor:D
Ahh ahh söz böyle yaptıkça çok ezerler
(50 puan) tarafından
Kimsem yok ailem almanyada ben temelli geldim buraya o yüzden böyleler.. 5 yıldır ömrüm gitti burda
tarafından
Evet malesef aileler yok diye daha çok üstüne gidiyorlar insanın haklisjn. Ama dediğim gibi neden sizde birşeyler soylemediniz anlamadim
(50 puan) tarafından
İşte sorun orda ...nedenini yazmıştım aslında..
Herkes orda birşey desem pat diye cevabını veriyor hep haklı onlar oluyor
0 oy
(1,629 puan) tarafından
Wah wah nerden nereye gelmiş konu benim esimin ailesi aynı esıme afedersin agza alınmayacak seyler soyuluyor lar annesi bacılar. Sen karisma kuzum o veletide takma bos bos konusmus rabıım senın de kucagını bos bırakmaz 
(50 puan) tarafından
Amin amin :((

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 272 göst.
15 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Busem (117 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 212 göst.
11 Kasım 2022 Aile kategorisinde busra.b (113 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 285 göst.
13 Ekim 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu