0 oy
245 göst.
Aile kategorisinde (203 puan) tarafından
Kızlar merhaba ben bi haftadır geceleri korkuyorum yani oğlumla uyuyorum iki yaşında bensiz uyumuyor odasına alışmıştı ama oda korktuğu için benimle uyumak istedi vücudum da birinin elinin gezdiğini hissettim sanki oğluma baktım duvara dönük yatmış elleri belki degmiştir dedim ama o değilmiş birde dün gece tam uykuya dalmak üzereyken birinin kulağıma yüksek sesle fısıldamasi gibi bişey oldu şşşş der gibi kulağımda nefes hissettim başka şeyler de oluyor neden olur anlamadım aşırı korktum sure okuyorum sürekli ama bu böyle devam eder mi aklımı yitircek gibi oldum dün gece öncesinde pek önemsemedim ama dün gece nefess ve ses hissedince baya korktum sizce ne yapabilirim 

8 Cevaplar

0 oy
(1,307 puan) tarafından
Ayetl kürsi oku 7 kere etrafına üfle korkma bilnç altıda olan bişidr belki 
(203 puan) tarafından
Okuyorum canım sürekli başım bile o kadar çok ağrıyor ki çocuklarımla zor ilgileniyorum
(1,307 puan) tarafından
Korkma canm Rabbimin izniyle hiç bişi olmaz Rabbım korr szi sen okudukça felak nas ihlas olu yasin oku evnde okut dinleyn yani büyük duaları falan şüphelendiğin her hangi bir şey var mı dip köşe sirkeli suyla sil bi deduvarlarnı kapılarını sil
(203 puan) tarafından
Öyle yapıyım canım düzelir umarım
(203 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim sağol
(1,307 puan) tarafından
Rica ederim canım inşaallah faydası olur
-Reklam-
0 oy
(770 puan) tarafından
Korktuğun icin oluyordur belki psikolojik hep uyurken olmuş çünkü başka bişey olsa psikolojik bı sıkıntı ya da başka bişey gündüzde olurdu sanirm
(203 puan) tarafından
Gündüzde oluyor zaten pek açamadım korkan olur diye daha önce evimde büyü fln çıktı geçen sene o zamanlar da böyle oluyordu canım alakası olabilir mi
0 oy
(1,437 puan) tarafından
Etkilenmiş dindir bir şeylerden canım amelin seni korkutuyor ayet el kursi oku 7 kere ufle yat aklina getirme 
0 oy
(848 puan) tarafından
bana hep oluyor kulağıma bağıran seslenen üstüme çöken nefesimi kesen ohoo. bi zararı yok korkma Dğşünmediğin korkmadığın sürece olmuyor çok kafana takarsan tekrarlar
(848 puan) tarafından
uzun süre devam ederse hastaneye gidersin eeg felan çekilir ama yerinde olsam stresi azaltırdım evdeki negatif enerjiyi atmak için dua aç ve tütsü yakabilirsin adaçayı lavanta defne yaprağı gibi . Güzel kokuyorlar ve nazarı kem gözü alıyor
(203 puan) tarafından
Canım ben stresli olmayı hiç istemem çocuklarıma da yansıyor ama işte ailevi sebepler kaynana problemi fln bunalıma girdim artık
(203 puan) tarafından
Dediklerini yapcam sağol canım
(848 puan) tarafından
kaynanan senin akıl sağlığından önemli değil herşeyden önemlisi sen ve ailenin sağlığıdır bebeğim bunu unutma. kendine saygın varsa fitne ve kötü insanlar yüzünden kendi asaplarını bozmazsın bi dost tavsiyesi sana
(203 puan) tarafından
Doğru diyosun canım tavsiyelerin için çok teşekkür ederim Allah razı olsun ❤️
0 oy
(532 puan) tarafından
Bende gecen ay gece evde hırsızla karşılaştım hatta yatak odamın önünde durmuş bana bakıyordu uyandığımda 2 kişiydiler. O kadar korkutm ki . Şimdi yattigim zaman karşımda sürekli birileri bana bakıyor gibi sicriyirum hamileyim bide pskolojim alt üst Allah bize yardım etsin bol bol dua edicez artık yapacak bişey yok  rabbim korusun ..
tarafından
Ay sonra ne oldu çok korkunç
(532 puan) tarafından
Yanımda eşim uyuyordu söylemesi ayıp biraz açık giyinmistim .kafaları iyiydi galiba adamların bilmiorum . Ben onları görünce esiime vurabildim sadece uyansın diye ses edemedim . Konuşamadım bagiramadim çok korktum dilim tutuldu. Cok kolay uyanan eşim o gece uyanmadı çok zor kalktı . Onlar da balkondan atlayıp gitti tabi evden bı sürü şey çalındı o ayrı . Ama şimdi sürekli birileri bı yerden bana bakıyor izliyor gibi geliyor psikiyatriste gitmeyi düşünüyorum gerçekten iyi degilim
tarafından
Bencede gitmelisin inşallah atlatırsın zor bı durum ya
(770 puan) tarafından
Coook geçmiş olsun çok korkunç bişey yasamissiniz iyiki size bişey yapmamışlar
(532 puan) tarafından
Valla çok şükür ama esime sprey falan bişey sıktiklarina eminim . Çünkü uykusu çok hafifti uyandıramadim o gece onları ben . Rabbim kimsyee yaşatmasın içerde çocuklarımız yatiyordu onların odasından laptop falan çalmışlar yataktan kalkana kadar çocuklarıma bişey yaptılar mı acaba korkusuyla aklımı kaçırdım sandim bı an
0 oy
tarafından
Çok yorgunluktan olabiliyo canım 
(203 puan) tarafından
Aşırı yorgunum canım iki çocuk var günlük 4 saat uyuyorum yani
tarafından
Ondan oluyor canım
(203 puan) tarafından
Anladım canım sağol
0 oy
(28 puan) tarafından
Canım öncelikle evinde sürekli kuran aç oku. Birde odanızda baş ucunuzda Kuran dursun muhakkak. Ben evlenmeden önce çok yaşadım ve çok uzun sürdü ne hocalar ne dualar fayda etmemişti. Baş ucuna Kuran koyunca rahatladım.Rabbim şifa versin. 
(203 puan) tarafından
Öyle yaparım canım bide adet dönemim bu hafta fazla okuyamadım
0 oy
tarafından

Bu gece evde tekim bu 2.korkunc olay okumam sabaha kadar ben tavana tavan bana bakar artık:D

(203 puan) tarafından
Ben evde kocam olduğu halde korkuyorum ama bol bol okuyorum canım

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 367 göst.
14 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Ozgen (925 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 109 göst.
10 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Deflin (547 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 428 göst.
10 Eylül 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 123gg (50 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 91 göst.
29 Nisan 2024 Aile kategorisinde Asuman29 (2 puan) tarafından soruldu

381,191 soru

11,411,802 cevap

34,954 kullanıcı

...