0 oy
1,384 göst.
Diğer kategorisinde (1,437 puan) tarafından
Cok uzun olacak ama bu durumu atlatamiyorum

Annem 90 senesinden beri hasta normal bir hastalık degil bazen ayda bir yada 2 kere mutlaka hastalanır hastalndimi en az 3 yada 5 gün sürer ilk zamanlar aylarca bile surdu akil hastanesinde yattı tedaviler gördü hocalara götürdük horoz kani bile içti fakat bu illetten kurtulamadı taki ablamin kızı doğum yapacak hastaneye yattı ve orada çok değişik mor saçlı açık saçık giyinen bir kadın vardı birbirimizi hoc tanimazken birden benim yanıma geldi ve annenle tanışmak istiyorum dedi önce bir şaşırdım tabi buyrun masamiza dedim hastane kantinindeyiz cay aldık beraber oturduk ama annem kadına kadın anneme bakıyor ve kadın sürekli boyle elleriyle birilerini kovaliyir gibi yapıyor du daha sonra anneme kaç taneler diye sordu annem direk bana baktı bende şöyle anne dedim annem 5 tane dedi peki kurtulmak ister misin diye sordu annem hayır der gibiydi ama ben ve babamın ısrarı ile kadın anneme seans yapmaya başladı kantinde annem kendi değildi içindekiler cevap veriyordu kadına uğraşma benimle ben senden güçlüyüm falan diyordu annem sonra kadın tek başına bas edemiyorum yanıma gel ve Aytek kursi oku dedi biran unuttum hemen netten açtım korka korka bakarak okudum annemin ezanli adi ercan ama evlatlık verilmiş ve Figen koymuşlar içindeki biran kadına sen ercani tanıyor musun dedi ben hemen atladim gerçek adi ercan diye ama annenin gözleri ateş gibiydi kadının belli başlı sayıları vardı şuan sadece aklımda 5 21 11 kaldı 555555 diyordu annem daha çok deliriyirdu böyle böyle hepsinden kurtardı ve annem uyandığında gözlerinin içi parlıyordu sanki tertemiz gibiydi ve anlattı annemi sürekli tehtit ediyorlarmış bize zarar vermekle annem istemese de mecbur bırakıyorlar mis bu durumu başkası bana anlatsa hadi oradan derdim ama bizzat yaşadım şimdide atlatamiyorum ve hala annem den korkuyorum 

31 Cevaplar

+3 oy
tarafından
Horoz kanından sonra okumadım affet.
(1,437 puan) tarafından
Inan o kadar cagresiz kalıyorsun ki ne drrseler onu yapıyorsun kurtulmak için
tarafından
Kzuum çoklu kişilik bozukluğu senin annendeki niye hemen cine bagladiniz
(1,437 puan) tarafından
Askm 90 senesinden beri gezmedigjmjz doktor kalmadı akil hastanesine bile yatirdilar babam zaten hic inanmazdi öyle uç harfli falan biz gotururduk annemi hocaya ama bu birden oldu yani hic tanimiyorduk doğum için gitmiştik
tarafından
Hakkında hayırlısı olsun canım şuan iyi mi
(1,437 puan) tarafından
Evet canım şuan çok şükür iyi ama ben bu durumu atlatamiyorum hep aklımda annemle bas başa kalamiyorum
-Reklam-
+2 oy
(844 puan) tarafından
Offf niye okudum ya off bu merakım off
(2,705 puan) tarafından
Allah ım gülryimmi aglayayaımmı resmen bu sekılde söylendım kendıme tüğlerin tıken tıken okudum eşimede atayım oda uyuyamasım :)))
(844 puan) tarafından
Mfndbdjdodkdndjx benimki hiç etkilenmez ya bende okuturdum yoksa
(2,705 puan) tarafından
Valla etkılenır hatta dün gece heycan aramş gitmiş izlemiş:)sabaha akdr korktum diyo sızın yanınıza gelecektm uyandırdın diye kızarsın diye gelemedım diyo
0 oy
tarafından
Artik annenden korkma o kadinada dua et 
tarafından
Ben korkmam bu tarz seylerden kalirim kaldimda zamaninda
(1,437 puan) tarafından
İster istemez kalıyorsun canım annem sonuçta ona hissettirmemeye çalışıyorum ama korkuyorum bazen ablama sorarım ben korkuyorum sen korkmuyor musun abla DİE duygusuz ablam korkmuyorum diyo
(1,437 puan) tarafından
En doğrusunu Mihri sen yapıyorsun kadın bunlarin korku enerjisi ile beslendiğini ve korkana daha cok gittiğini söyledi
tarafından
Aynen oyle neler neler varda benimyasadiklarim anlatirsam olmaz oyuzden korkmayin sadece okuyun
(280 puan) tarafından
Valla bende cok şey yaşadım hele gecen gun temizlik yaparken oyle birsey başima geldiki asla gece temizlik yapmiycam dedim
0 oy
tarafından
Kantinde nasıl oluyor sizden başka kimse yokmu orda ben hiç korkmam böyle şeylerden
(1,437 puan) tarafından
Olmaz mi herkes bize baktı ne yapiyor bunlar DİE
tarafından
Tövbe Yarabbi böyle seylerde ulu orta yapilmas aslında
(1,437 puan) tarafından
Daha sonra kadın bizim eve gelip bir kaç seans daha uyguladı ama ilk hastane kantininde yaptı belki inanmazsin çünkü biri bana anlatsa bende inanmazdim kurmaca derdim ama atlatamiyorum bu durumu
0 oy
tarafından
Şimdi annen nasıl peki 
(1,437 puan) tarafından
Şimdi hastalanmıyor canım önceden uykusunda bildiğin mevlit okurdu ezbere ama normalde bilmez en son yatakta kalkar duasını eder bitince kendini yatağa geri atar uyanirdi simdi çok iyi ama yinede korkuyorum
tarafından
Çok üzüldüm canım Rabbım yardımcısı olsun çok geçmiş olsun büyük bir travma kalmış ☹
(1,437 puan) tarafından
Sağol kuzum evet unutamiyorum malasef
0 oy
(888 puan) tarafından
Gecmis olsun canım büyük bi tramva 
(1,437 puan) tarafından
Sağol canım evet unutamiyorum
0 oy
(13,825 puan) tarafından
Annen iyiyse şuan sorun yok korkma o kadın da karşınıza ckmis iyiki izaman ilginc
(1,437 puan) tarafından
İyiki çıkmış çok şükür elhamdülillah iyi ama o şekilde kaldı hep aklımda
(13,825 puan) tarafından
Unut artık şükür iyiymiş Çok geçmiş olsun
0 oy
(1,673 puan) tarafından
Annenden korksan da annene belli etme bence. Ve kadının numarasını vs alsaydın ne olur ne olmaz diye
(1,437 puan) tarafından
Var tabiki kadınla iletişim halindeyim bazen annenin kotu enerjisini alıp annemi arar ona yapması gerekenleri söyler
(1,673 puan) tarafından
Vay be kıza bak helal olsun. Allah razı olsun ki sizi gördüğün de arkasını dönüp gitmemiş yardımcı olmak istemiş
0 oy
tarafından
İnanırım çünkü bı iki kere bana da musallat oldular ben hamileydim o zman kapının önünde bana bakıyordu gece  bende uyanıp senden korkmuyorum demistim o da karnındaki benim demişti bende sen kimsin ki Allah verdi onu bana dedim ve Fatiha suresi ve nas suresi okumuştum o anda kayboldu evimi hep sirkeli sularla silerim kapı esiklerini falan 
(1,437 puan) tarafından
Gerçekten annem de daha anne karnındayken olmuş içindekiler öyle şöylemisti canım ay atlatamiyorum ya
tarafından
Canım üç harfli varlıklar böyle herkese uylama yaparmış kimin korktuğu anlarsa onlara musallat olurmuş
(1,437 puan) tarafından
Evet kadın bana bunların korku enerjisi ile beslendiğini ve çok afadersin aklina bile geldiğinde s.kt.ir got de dua oku dedi korktuğunu anlarsa gelirler dedi
(721 puan) tarafından
Ay okurken tuylerim diken diken oldu :/
(1,134 puan) tarafından
Seninki daha da ürkütücü geldi bana
0 oy
(1,703 puan) tarafından
İy bari iyileşmiş annen
(1,437 puan) tarafından
Evet iyileşti ama ara ara kadın hala kotu enerji alıp arar annemi
0 oy
tarafından
Neden korktuğum halde hala okumaya devam ettiysem . Neyse bana cevap vermede girmeyeyim tekrar posta . :) 
0 oy
(5,132 puan) tarafından
Böyle şeyler haktır malesef çok çok oluyor. 

Allah hepimizi korusun,  bu belada olanları da kurtarsın 
(1,437 puan) tarafından
Amin canım nerde varsa biz seneler sonra kurtulduk ama Rabbim o zaman müsaade etmiş dedik
(5,132 puan) tarafından
Evet çok şukur
0 oy
(5,331 puan) tarafından
Valla ben çok korktum. Allah yardımcısı olsun annenin 
(1,437 puan) tarafından
Bende atlatamiyorum bu durumu
0 oy
(309 puan) tarafından
Yaa ağlayarak okudum benim de çok sevdiğim aile dostu bir teyzem boyleymis arasıra hep böyle hasta olup yatardı sona doğru bipolar teşhisi konuldu ama ölmesine yakın söylemiş kızlarına izin vermediler söylemedim demiş bayağı sorunları vardı zaten ama çok cömert hoş bir kadındı ben ona okumuştum hatta bize birkaç yaprak getirmişti yasin okumuştum onunla yıkanmisti ama ne bilelim öyle olduguni biz sanıyoruz normal hasta geçen kalp krizinden kaybettik onu hiç unutmam mekanı cennet olsun :(
(1,437 puan) tarafından
Mekanı cennet olsun lüzum bize de sürekli farklı farklı teshisler koydular ama hiçbir ilaç fayda etmedi anca annemi uyutuyordu :(
(309 puan) tarafından
Teşekkür ederim Allah razı olsun gelmiş geçmiş olsun inşallah sizinki de Rabb'im hepimizi esirgesin inşallah
0 oy
(598 puan) tarafından
Ay ne kadar korkunç bi olay ya. Allah kimseye vermesin sizlere de bi daha yaşatmasın
(1,437 puan) tarafından
Amin canım çok amin :(
0 oy
(2,522 puan) tarafından
Yani iyi olmuş kadın iyileşmiş ama şunu merak ettim siz nasıl hemen hiç tanımadığınız birinin annenize mudahale etmesine izin verdiniz 
0 oy
tarafından
Bismillah peki annen düzeldi mi tamamen 
(1,437 puan) tarafından
Evet canım düzeldi ama arada kadın arar anneden kotu enerji alıyorum diye
tarafından
Nerede yaşıyorsun sen canım o kadına ulaşmak mümkün mü
(1,437 puan) tarafından
Canım.ben bandirmadayim kadın istanbuldaydi en son adi Selda annemlere sBah tel no sunu sorarım maçı instadan BAKTIRIR söylerim galiba akses Selda miydi neydi bu kadın önceden sen ben gibiymis isleri çok iyiymis sonra dolandırılmış bmve Batmis batınca tövbe hasa Allah i sorgular olmuş ve bütün kitapları kuranı kerimi okumus kısaca şuan normal bir insan gibi değil
tarafından
Anladım canım benim teyzemde çok hasta da bir türlü çare bulamadılar onun için sordum
0 oy
(634 puan) tarafından
Ben yeni evlendigim dönemde eşim bana istemeye geldikleri ilk andan itibaren büyü yaptırirdi sonra evlendik yeni gelin evimde sekiz adet ev çevrelenmiş şekilde muska buldum kapıya sürekli bir kadın geliyor du kapalı korkunç bir kadın enteresan rüyalar kabuslar kendimi yerden yere vuruyordum zamanla ten rengim bildiğin koyu mor olmuştu aslında sarışın bir insanım eşime kul köle oluyordum ama anı cinnetler sinir krizleri intihar düşüncesi ağlama krizleri ve daha neler neler hangi birini sayayım gece bir erkek sesi beni çağırıyordu ikinci katta evden çıkıp gecenin o saatinde binada geziyordum eşimin sesine benziyordu bu büyüleri bir çoğunu kuyuya bir çoğunu mezara gömmüşler başıma neler geldi altı sene kabus yaşadım sonrasinda da en son evde bir buçuk metre uzunluğunda bir muska buldum çocuğuma kadar yapılmış bunu yapanda eşimin kendisi bağlama büyüleri falan Palu ailesi gibilerdi zaten eşimin ailesi kafayı kırmak uzereydim az daha sonra rukyeci bir hoca bulup eşimdende onlardanda kurtuldum 
(374 puan) tarafından
Ay kız senin hayat da çok kötüymüş ne diye büyü yaparlar valla anlamış değilim boşandınmj eşinden
(1,437 puan) tarafından
Annemde krizler geçirirdi bıçak fırlatıldı kendini öldürmeye kalkardı canım çok şükür İodA duzeldi
0 oy
tarafından
Horoz kanı bilmiyorum ama doğru böyle şeyler var  kız kardesimde yaşadı çok zor rabbim hepimizin yardımcısı olsn cnm
(1,437 puan) tarafından
Amin kuzum Rabbim kimsenin başına vermesin
tarafından
Amin cnm
0 oy
(1,389 puan) tarafından
İzlediğim Siccin serilerinden biri sanki. Çok zor gerçekten. Benmde yengeme musallat olmşlardı onun 3 harflilerini ben toplamştım genç kızken. Sonrasında tabi intihar etti. Güya 3 harfliler amcamı öldürmesini söylemşler onu sahplendkleri için oda amcamı öldüremeynce kendi canına kıymasını istemşler. Hoca bu şeklde anltmştı. 
(1,437 puan) tarafından
Önceden inanmazdim ama şuan bizzat gördüğüm için inanirim CNN doğrudur yani
(1,437 puan) tarafından
JÖnceden inanmazdim ama şuan bizzat gördüğüm için inanirim CNN doğrudur yani

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 201 göst.
17 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Siiiiiiiii (431 puan) tarafından soruldu
+1 oy
17 cevap 754 göst.
0 oy
5 cevap 199 göst.
17 Mayıs 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Rtyww (1,465 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 502 göst.
5 Şubat 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,242 soru

11,384,283 cevap

34,884 kullanıcı

...