0 oy
501 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Ne büyük bir hata etmişim 1 aya kadar kendi kendine uyuyan bebeğimi bir gün salladım ( anne sözü dinlemedim ahhh ahhh ) o gün bugündür 5 aylık olacağız ASLA , YEMIN ETMIS SANKI kendi uyumaz. Sonsuza kadar böyle sürecek herhalde :angel:

Bu arada asla şikayet etmem onun her hâline sonsuz şükür Rabbim evlatlarımızı eksik etmesin. 

Ama yapmayacaktım o hatayı :D

16 Cevaplar

0 oy
(119,342 puan) tarafından

sallama nekii sen 1 yas atagina gel hele bi sallamaya kurban okuyum.dersin :'(

Gece uyumaz birden bagirarak aglayarak uyanir tum gun kucalda durmak istiyo ben oturdugum an basiyo cigligi snr yemiyo hoc bisi yemiyo suyu az iciyo hic bi oyuncagin yuzune bakmiyo cok agrasif herseye agliyo
(10,379 puan) tarafından
Sanırım aynı şeyler umarım biter bir an evvel. Ağlama huyu deli edecek beni
Cok zor durumdayim ben ☹☹☹
(10,379 puan) tarafından
Eşim el atmasa ben kendimi bir yerden atıcam dün gece sadece 40 dk uyudum gerisi onu emzirme ile gectı o uyudu ama beni uyutmadı analık zormuş dedirtiyor sevda bunun 2 yaşı varmış bir de ı daha felaket diyolar
Bem tukendim artik yaa
-Reklam-
0 oy
tarafından
3 4 saat araliksiz salladigimi hatirliyorum sallama bitince uyanirdi bu yontemide istememe ragmen mecbur kalinca yapmistim en son kendi kendine sallanan yatak aldim da rahat ettim
tarafından
Vallahi öyle sallıyorum ki artık kendimde sallanıyorum durdugum yerde çok bakmisligim var deprem mi oluyo diye
(249 puan) tarafından
Suann ayni durumu yaşadim basim dönüyo artık uykusuzluktan gece 1 2 oyun oynuyo 5 aylik benim kuzum bu arada;)))
tarafından
Bizimde 5 ayımıza 10 günümüz kaldı. sağlıcakla büyüsün cemicumlesiiii tüm yavrular insallahhhhh
(249 puan) tarafından
Insallah kuzum simdi oturuyoz beraber dizi izliyo benimle  :)))
tarafından
Oy canımın içi. Ben mesaiye devam :)
0 oy
(10,046 puan) tarafından
Benimkide 5 aylik biraktirdim canim sallamayi. Ki dogdugundan beri salliyordum
(10,046 puan) tarafından
Aynen valla ayagimda sallardim bide derdimki ulan benimki sallamadan asla uymuyo aslada uyumaz. Benimde 1 ay oldu heraldi. 40 45 dakka 1 saat uyuyo yatinca ama en azindan ben emek vermiyorum uzulmuyorum
(2,727 puan) tarafından
Benimde oyle benim kaynanam kollarinda sallaya sallaya  alıştırdı  hep istiyodu elinde  dursun bigun bi aldim dedim daha sallamiyoz bazen yine aliyo biz artik sallanmiyoruz  lutfen sallama  diyorum korkuyo benden☺️
(10,046 puan) tarafından
Haha bende aynisini diyorum. Eve birisi geliyo çocuk azicik miziklasin bi yastik getirde ayagima koyiyim diyolar. Sallanmiyo diyorum :D
(2,727 puan) tarafından
Benimki israrla anlamak istemiyo istiyoki hep kollarinda yatsin bugun bile yine uyardim bi biraksam hemen salliyo vermiyorum bende
(2,811 puan) tarafından
Nasıl bıraktın sallamayı canım
0 oy
tarafından
Allah kolaylık versin sana 
tarafından
Amin amin cümlemize.
0 oy
tarafından
Uyku egıtımı ver canım cok guzel bir zaman 5 ay 11 aydan sokra verdım sonuc mukemmel 
tarafından
Nasıl vereceğim ki. Şuan atak dönemindeyiz bırak eğitim vermeyi yanında nefes alsam kıyamet kopuyor :( birde diş sancıları başladı henüz yok ama huzursuzluğu çok yavrumun. Birde o şekilde yıpratırım diye aman sen yıpran diyorum
tarafından
Dıs de atak da egııme engel degıl canim
(170 puan) tarafından
Nasıl verdiniz o eğitimi venim kızım çok geç uyuyor
tarafından
Benim oglum hıc uyumuyor du :) ırlandalı anne Esra hanımla beraber verdım ben o yonlendırdı canım
0 oy
(10,379 puan) tarafından
12 aydan sesleniyorum hala sallanıyor. O bir günü ben de yapmayacaktım
tarafından
Hangi güne geri dönmek istersiniz deseler o güne derim :)
0 oy
(4,725 puan) tarafından
Valla hazır küçükken uyku eğitimine basla bence. Benim kızım şuan 14 aylık inanılmaz zor oluyor bazen. Sabaha kadar çok uyanıyor keşke diyorum küçükken kendi uyumasını ogretseydim şimdi full destekli uyuyor
tarafından
Nasıl yapicam ki :( Ya ağlarda üzülürse bu uyku eğitimi beşiğe bırakıp ağlayarak uyutma değil demi
(4,725 puan) tarafından
Aglatmadan vermek doğruymuş zaten. O ağlama noktasına gelince alıp sakinlestireceksin sonra yine koyacaksın. Bir çok yöntem var, benden tavsiye 4 aydan sonra vermek uygunmuş daha küçük ayda güven sorunu olurmuş. Ay keşke bende donsem o gunlere şimdi ben uyuyorum o uyumuyor o beni eğitiyor resmen :D
tarafından
Ay güldüm : ) bi araştırayım bakayım eğer yıpratmadan yapabilirsem ne mutlu , unut fakirin ekmeği:)
0 oy
(2,400 puan) tarafından

Haline şükret guzuuuuuu. Benimki 2.5 yaşında hala da ayağımda saklıyorum :D:D

2 hafta sonra perşembe günü dogumum var. Karnım burnumda hala da ayağımda sipa

tarafından
Amaniiiiinnnnn. Içime bi anda çocuklar duymasın emine kaçtı. Hay Allah beline mi kuvvet versin diyeyim ayağına mi kıyamam. Korkutma nolur :(
(2,400 puan) tarafından
Ahahah :D
0 oy
(3,729 puan) tarafından
Merak etme onuda bırakıyorlar. Maximum 2-3 yaşına kadar sallarsin o da uç seviye. Daha erkende bırakabilir 
tarafından
Insallah :)
0 oy
(3,213 puan) tarafından
Aslında daha çok küçükmüş keşke unutturabilsen bunun 10 kiloluk zamanları da olacak. 
tarafından
Çok denedim yırtıyor kendini :( dayanamıyorum geri sallıyorum
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Kolik ti mecbur salladık şu ara ayakta sallamayı kestik ama beşikte sallamayı bırakınca ağlıyor onu da bırakcam ama gündüz yanına yatınca anlamıyor uyutmak istediğimi 5 ayı çıkacak haftaya
tarafından
Bizde 5 e gireceğiz zor aylar :)
(13,202 puan) tarafından
Çok zor 5.30 da kalktı bu sabah Huy edindi
0 oy
(1,319 puan) tarafından

Maalesef bir kere salllamaktan bişey olmaz diyoruz büyüklerimizi dinlemiyoruz sonra da çocuklar alışınca cefasini çekiyoruz seninki yine küçük kız şimdiden sallamayi bırakabilirsin kolay alışır benimki iki yaşında smdi yanıma kıvrılmış mama beni salla diyor deli olacam büyüdükçe ağırlaşıyorlar birde :angel:

tarafından
Anne sözü dinlemezsem böyle olur  :(
(1,319 puan) tarafından
Aynen canım maalesef dinlemiyoruz
0 oy
(14,079 puan) tarafından

Yok kız bi zaman sonra alisiyorlar kendi kendine uyumaya ama o zamanda biz yaşlanmış oluyoruz bide bu taraftan düşün :D

tarafından
O zaman hiç gelmicek gibi :D hic inanamıyor insan
0 oy
tarafından

3 tane bebem var hiç sallamadım 2 numara sütünü içdi uyudu 3 numarada emdi uyudu şimdi 

tarafından
Masallah :)
0 oy
(4,547 puan) tarafından

Benim büyük kızım da emerken kendi uyuyordu bana kizdilar niye sallamaya alıştırmadın diye şimdi küçüğü alıştı salla salla yatmıyor :ermm:

tarafından
Sana onu söyleyenlere çok selam söyle:D
0 oy
(1,629 puan) tarafından

En azından şiödi yattığı yerden sallanıyor az daha büyüyünce kalkıp oturcak :D 22 aylık odasında beşiğinde sallıyorum yolsa ayak mı dayanır 

tarafından
Dayanmaz vallahi :D

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 98 göst.
20 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Buket masal (2,355 puan) tarafından soruldu
+1 oy
14 cevap 236 göst.
28 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 1,384 göst.
6 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Bahar1610 (1,437 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 199 göst.
17 Mayıs 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Rtyww (1,465 puan) tarafından soruldu

380,152 soru

11,380,438 cevap

34,870 kullanıcı

...