0 oy
147 göst.
Diğer kategorisinde (10,878 puan) tarafından
Oğlum 28 aylık çok az var 29 olmasına.memeye çok düşkün.gunde rahat belki 20 kere memeye yapışıyor.oyun oynarken bile bir anda aklına geliyor emmeye geliyor .haliyle bana çok yapışık.doktora sordum yemesinde problem yok ise 4 yaşına kadar emzirebilirsin zararı olmadığı gibi büyük faydası da var her dönemde anne sütünün dedi.ama artık sütüm yetmiyor kocaman oldu.sut az gelince sinirleniyor.beklesem böyle kesilse mi(ki bıraktırmak çok istiyorum canıma tak etti fakat doktor aklımı bulandirdi sanki çocuğu çok faydalı bir şeyden kendi rahatım için mahrum edeceğim gibi geliyor) ,yoksa süt arttıran damla vs mi kullansam ? 

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Benim kızım da bir zamanlar öyleydi ama şimdi anne meme pis diyor ☺ kız büyümüş artık ona ne faydası olacak ki zaten sütün yok neden mahrum kalsın ki zaten içmiş içeceği kadar 
(10,878 puan) tarafından
Doktor öyle söyleyince her zaman faydalıdır diyince vicdan yaptim
-Reklam-
0 oy
(6,859 puan) tarafından
Bestlak dene istersen minimum 2 yasa kdr deniliyor ztn bu süre uzayablr
(10,878 puan) tarafından
Bestlac daha önce denedim zaten onu almayı düşündüm gene çok fayda gormustum
0 oy
(2,042 puan) tarafından
4 yaş nedir ya com absürt bir yaş bence yeterince emmiş bebeğimiz yavaştan kesin bence 4 yaşındaki bir çocuğun akli bayağı bir basında oluyor bana saçma geliyor 
(10,878 puan) tarafından
Doktor 4 yaşa kadar normal kabul ediliyor dedi
0 oy
(40 puan) tarafından
Dini görüşün nedir ?
(10,878 puan) tarafından
Ne gibi
(40 puan) tarafından
Müslüman mısın yani ona göre
(6,219 puan) tarafından
Doktor sanırım müslüman değil ama 4 yasa kadar uygundur ne demek ya dinen 2 yaş
0 oy
(7,706 puan) tarafından
Kur'an'ı Kerim'de 2 yaş diyor

Benim oğlumda 20 aylık anne hadi tıto  anne anne hadi tıto yani meme。⁠◕⁠‿⁠◕⁠。。⁠◕⁠‿⁠◕⁠。
(10,878 puan) tarafından
Emme diye bağırıyor benimkide :D birde yiyorsa verme sap şap bir vuruyor
0 oy
(1,539 puan) tarafından
Kendiniz elinizle hafiften göğsümüzü sıkın bakın artık sütünüz sütten çok suya yakın bir renk alıyor ve dinen de 2 yaşında bırakılması gerekiyor bence bırakmalısınıZ artık doktorlara kalsa ben kızımı emzirirken gebe kaldım 18 aylık idi kestim doktor bana 30 haftalık olana kadar neden emzirmedin emzirseydin keşke dedi
(10,878 puan) tarafından
Şimdi denedim bembeyaz süt şeklinde rengi ilk gunlerdeki gibi.

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 197 göst.
0 oy
6 cevap 238 göst.
27 Mart 2023 Diğer kategorisinde ozgecangursoybursa (10,878 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 96 göst.
22 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde rkelleci (81 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 72 göst.
19 Temmuz 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kaavi (2,042 puan) tarafından soruldu

379,206 soru

11,351,313 cevap

34,822 kullanıcı

...