0 oy
49 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (7,036 puan) tarafından
Kızlar kaynanama gittik dün orda kahvaltı yapalım dedi eşim neyse gittik ben kahvaltı hazırlamaya mutfa gittim o ara kaynanam geldi ortanca oğlum için yoğurt pekmez ve ekmek karışımı yaptı büyük bir kase megersem ordanca oğlum yememiş oda kalkmış hiç ek gıda vermedigim 5 aylık oğluma vermiş bu karışımı ama koca bir kase vermiş hepsini bide övünür gibi hepsini yedi demezmi ben de kızdım niye habersiz böyle şeyler yapıyorsun kendi kafana göre iş yapıyorsun felan dedin tartistik ve aradan 2 saat geçti oğlum kusmaya başladı dünden beri kusuyor mama içtiği gibi kesik yoğurt gibi kusuyor en başta ishal di şuanda da kabız olmuş oğlum en büyük oğlumda süt alerjisi var bunda da olabilir af edersiniz tuvaletinin içinde siyah siyah şeyler var sinirden çatlamak üzereyim eşim şuan şehir dışında akşama doğru gelecek hastaneye gidecez sizde yogurtanmi olmuştur ona göre eşime diyecem annesini uyarsın kolay kolay eşime böyle şeyleri yansitmam ama çok sinir oldum sizce normalmi ek gıdaya geçtiği icinmi oldu 

2 Cevaplar

0 oy
(9,945 puan) tarafından
Yoğurttan olmuş olabilir 5 aylık bebe tadımlık yapar anca koca kaseyi yemez
(7,036 puan) tarafından
Gelde anlat cahile bide süt alerjisi olabilir büyük oğlumun süt alerjisi varcocuga süt ver deyip duruyor
-Reklam-
0 oy
tarafından
Yogurttandir bir götür ☹️
(7,036 puan) tarafından
Eşim gelsin gidecez canım hani tadımlık verse amena bişi demem ama kalkıp koca kaseyi vermiş 5 aylık bebeğinin neresine ekmek veriyor ekmekte bayatmis eltim dedi

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 78 göst.
3 Ağustos 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 87 göst.
8 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Suda (268 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 148 göst.
4 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 2 melek annesiii (243 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 136 göst.
4 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Yeni evli1 (1,629 puan) tarafından soruldu

385,249 soru

11,520,831 cevap

35,184 kullanıcı

...