0 oy
84 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (268 puan) tarafından
Arkadaşlar. 3. Ayı bitirdik 4. Aydan 13 gün aldık. Bir günümüz şöyle geçiyor; 

Sabah 07:30 gibi uyanıyor eşimle aramıza koyup kendi kendine aguluyor ve bizim uykumuzu açıyor. Zaten biz de 08:00 de kalkıyoruz. Kahvaltı vs sonra eşim gidiyor. Oğlumun uykusu geliyor emzirip yatırıyorum. Tam 1 saat uyuyor. O süre içinde evin işlerini yapıyorum. Uyanıyor emziriyorum oyun oynatmak yüz üstü egzersizleri oyun halısına koyuyorum ama durmuyor gözlerini ovusturuyor. Yine uyutuyorum yine tam 1 saat sonra meme uyanıyor oyun oynatmak istoyorum yine ama durmuyor. Ne zaman babası içeri giriyor sesini mi aliyor neyse o zamn tam uyanıyor ve 23:00 12:00 01:00 e kadar uyumuyor. Normalde yemek temizlik yaptığım zamanlarda hep berabrr yaparız ne yaptığımı anlayirim konusurz onla vs vs. Akşam uyuduğu zaman ise sabaha kadar her saat başı kalkıp meme yer ve uykuya geri döner. Uykusu doğduğundan beri hep aynı her saat başı uyanıyor. Sütüm yetiyor. Kilo alımı gelişimi çok yerinde. Ama bu her saat başı uyanması beni çok zorluyor. Bir de gündüz uyuyayım diyorum bu sefer o uyumakta direniyor veya 15 dakka da bir uyanıyor. Normal mi? Ben çok yoruldum gündüz rahatım ama akşam olan oluyor. Akşama kadar evin isi yemek ütü çamaşır derken aşırı yoruluyorum. Akşam da uyumadı mi sinir krizleri geçiriyorum. 

3 Cevaplar

0 oy
(2,311 puan) tarafından
Bacı o aylarda normal tabiki ne beklyn bnm kızım da o zaman aynı böyleydi hatta dahada çok kötüydü her saat başı uyandırdı emmeye neler cektm Rabbim beterinden korusun eşin gece yardım etmyr mu bnm ki etmezdi eş yardım etmyrsa işin Zor ama bu günlerde gecyr 
(268 puan) tarafından
Kız yok eşim maşallah öyle yardımcı ki. O kadar yol gidiyor günlük nereden baksan 500-600 km yol gidip geliyor müdür denetleme yapıyor mağazaları. Öyle olmasına rağmen ben 5 dk daha uyuyayım diye çocuğu sallar uyutur vs. Ev temizlik olarak da yardım eder evlenmisimdir hiç çorabını kaldırmadim düşün.
(2,311 puan) tarafından
Eee daha ne kız benim yerimde olsan ne yaprdn valla zor bebk büyütmesi
(268 puan) tarafından
Kız ne bilim herkesin bebesi 4-5 saat uyuyir gece benimki her saat başı uyanıyor.
(2,311 puan) tarafından
Yavrum anlym o zmnlar bnmmkide inan öle eski postlarıma bak istersen ama gecyr zor da ne yapcn
(268 puan) tarafından
Teşekkür ederim ♥️
-Reklam-
0 oy
(2,922 puan) tarafından
Ben de aynıyım valla tükendim artık uykusuzluk çok zor benim kız saat başı kalkmayı bırak gece sürekli emmek istiyo yatağa koyuyorum uyanıyo geri alıyorum böyle böyle saatler geciyo en son pes ediyo yarım saat 40 dk sonra kalkıyo hiç sinirli olmayan ben kriz geçiriyorum bu kadar mı zor olur ya oğlum uykuyu severdi bu kız beni tövbe ettirdi 
0 oy
(992 puan) tarafından
Bence gayet normal

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 144 göst.
4 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 2 melek annesiii (243 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 130 göst.
4 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Yeni evli1 (1,629 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 78 göst.
3 Ağustos 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 49 göst.
8 Ağustos 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sihirlimom (7,036 puan) tarafından soruldu

381,947 soru

11,434,752 cevap

35,002 kullanıcı

...