0 oy
403 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kizlar ben kedi anasiyim 8 tane kedim var. Ama oğlumun alerjik bünyesi olduğu için annemgilde hepsi, evde hayvann istiyorum yani benim cocukluğum kedilerim sayesinde harika geçti oğlumda benim gibi olsun istiyorum. Bu aralar civcivlere karşı sempati duymaya basladim ammaaaaa benim uçan tüm hayvannlara fobim var hatta kuş görünce bayilmişliğim bile var :D 

Civciv uçarmı ? 

Evde beslenmesi zor mu ?

11 Cevaplar

+5 oy
(9,746 puan) tarafından

Hiç şaşırmıyorum artık yazdıklarına  her halt sende mübarek :D

(9,746 puan) tarafından
U dönüşü bu olsa gerek bende iremi severim bilmem beni hatırlatmı ama anksiyete hastası Vertigo atağı var bi sürü fobisi geçende ameliyat olmuştu bu yaşta biri için çok fazla bunlar hayat çok zor olmalı senin için. Absürt diye bir kelime yazmadım oraya uydurma sende
tarafından
Uydurma sende ne ya her halt sende derken ben onu anladım normal veya anormal ne varsa sende manasinda demek istemissin gibi laf sokar gibi yorum yapmasını şimdi de tanıyorum ayağına ortamı toparlıyorsun peki :Dkimsenin u dönüşü yaptığı yok kelimelerine dikkat et tanimiyom etmiyom ondan mı korkacam neyin u dönüşünü yapayım banane  Ben anladığımı söyledim senin düşündüğün gibi anlamak zorunda değilim işine bak. Üslup suzun teki olduğun belli uydurma sende falan filan diyemezsinbana. ne konuştuğunu biliyorsun Ne yazdığını işine bak hadi cevap vermeyeceğim
(9,746 puan) tarafından
Aynen bana cevap verme zira absürt şekilde konuşanlarla işim yok u dönüşü yaptığın da belli :))
tarafından
Tamam sende manipülasyona devamke ajsdjffk
(1,634 puan) tarafından
Çok güldüm bu yoruma Allah iyiliğini versin:D
-Reklam-
+1 oy
tarafından

image

Artik ucar mi ucamaz mi sen karar ver

tarafından
Cin cikacak cin cikacak cin cin cikacak hshshshsh
tarafından
Yallah cinler yallah sjsjsjsjs
(15,840 puan) tarafından
Kız sizi ben çok sevdimmm yaaaaa❤️☺️
tarafından
Zeynom benim biriciksim ♥️ sagolasin güzel sozlerin icin canim ♥️
tarafından
Elifff tesekkur ederizzzzz ❤️❤️❤️☺️
0 oy
(6,047 puan) tarafından
Civciv öyle evde beslenmez canım zaten ölüyorlar hemen. Eşim tavuk yapmak için getirmişti. Koliden zipliyorlardi öyle hesap et koli 50 60 cm
tarafından
Nasil yani uçmayip zipliyolar mi :)
(6,047 puan) tarafından
Yani koliden kaciyorlardi uçmaya çalışıp başarıyorlar di. Civciv evde beslenilecek birşey degil
tarafından
Anladim canim tesekkur ederim
0 oy
tarafından
düzenlendi

image

image

Benim 3 tane civcivim var onları büyütüyorum büyük kuş kafesinin içinde bakıyorum uçamazlar ama alçak bişeyin içinde bakarsan atlarlar kedin varsa hiç civcivin günahına girme canım yazık 

tarafından
Anladim ben yapamam ya pisliğini temizlerim o sorun değil ama dedigim gibi uçan veya kanatli hayvanlardan korkuyorum. Şimdi buyutup tavuk olmaya yakin köye yollarim diye dusunuyodum ama bağ kurarsam yapamam ve bakacak yerim yok
tarafından
Bende hep kedilerle kopeklerle buyudüm ama oğlumun alarjik durumu olunca kedimi anneme yolladim :) hayvann beslemek insanin ruhunu dinlendiriyo resmen
tarafından
Aynn canım balık sizin için daha uygun bence hayvanla çok guzl sıkı bağın oluyor bir tane civcivim vefat etti oyle ağladım öyle perişan oldum ki anlatamam o zman da yenı çıkmıştı kuluçka dan yanı oyle uzun süre de bakmamıştım ama çok üzüldüm ağladım gömdük toprağa :(((
tarafından
Aynn ****** bam başka insanlardan görmediğim sevgiyi merhameti onlarda görüyorum en azından çıkarsız sevgi onların ki
tarafından
Kesinllikleeee şartsiz koşulsuz tek gercek sevgiyi onlar besliyo
0 oy
tarafından
Civciv nasıl uçsun uçmaz ama evde de beslenmez çünkü o büyüyünce tavuk oluyor evde tavuk bakmak çok zor olur 
tarafından
Yengeç  :) ota boka ağlarım hahahahah
tarafından
Ay biliyodum biliyodummm bende yengeç burcuyum çünküü :D
tarafından
Hahahaha bir birimizi çok iyi anlarız  :) eşim çok kızar ağlıyorum diye ama elimde değil bir türlü eşime anlatamıyorum bunu ben ki esin sırf dediği saati 2 dakika geçti diye oturup 1 saat ağlamış insanım hahahahaha balık ölse dünyam yıkılır
tarafından
Ahahahah benim eşimde hep bana kizar "irem bu kadar çok ağlama göz yaşlarin kuruyacak" der hep
tarafından
Hahaha adamlara da yazik
0 oy
(3,230 puan) tarafından
Ben ördeği tercih ederdim çok severim beslemesi de kolay ayrıca uçmuyor:)
tarafından
Yoooookkkk ördek ucuyo ben bi kere köyde görmustum ucuyodu valla
0 oy
(830 puan) tarafından
Evde ****** besleyemem hem korkuyorum hemde civciv evde beslenmez ya hijjenik değil hadi kedi alışıyor 
tarafından
Bende onu merak ettiğim için sordum yani kedi gibi belirli yere yapar mi tuvaletini yoksa bulduğu yere mıçarmı diye
0 oy
tarafından
Allah cezanı vermesin kız hiç civciv ucarma :)yook yok kazda uçar :))
tarafından
Tövbe kız maşallah bn hiç sewmem ewde hayva.n bakmak :)
tarafından
Yaaa bi denesen alişssan varyaa dünyanin en guzel duygusu :) annem okb hastasi ozon suyuyla yatar kalkar ama evde 8 kedi var evin 1 odasi kedi evi :))
tarafından
Kız ben balık sewyrum tek onu alsam alırım korkuyom ya bn:))
tarafından
Balik alirsam paylasirim :D balıkta bi süre sonra kendi kakasini yiyo diye duydum
tarafından
Bilmm kız nie yiyo:)☺️☺️
0 oy
tarafından
Simdiye kadar ucan civciv görmedim bide civciv tavuk olucak ne yapican o zaman civcib buyuyunce nasıl olucak 
0 oy
(1,091 puan) tarafından
Kanadı olan herşeye fobim var. Ben balıktan yanayım .. civciv vs olnaa kadar bir akvaryum dolusu balık olsun daha iyi :)
0 oy
(2,982 puan) tarafından
Uçuyor ama bir kuş gibi yükselemiyor. kisa mesafe minnak uçar o da büyüyünce 

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 573 göst.
23 Nisan 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 84 göst.
26 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Unalgll (59 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 209 göst.