0 oy
486 göst.
Aile kategorisinde (583 puan) tarafından

Şimdi eşimin güvenlik. Şefi rica etmiş işinden çıkıp baska bi projeye mesaiye gitmesi için bı saat erken çıkmasını istemiş. Yazimislar bana attı yazıda şöyle yazıyor sen dayanacak mısın eşimde evet demis peki ne deyip erken çıkacaksn. Eşimde yazmış kızımın ateşi çıkmış onun için bı saat erken çıkmam lazım vs. Bu bana attı beynime kan gitti bende sıçtım ağzına kendim hastayım de niye çocuğu katiyorsn Allah'tan kork dedim. Yok ben dedim diye olacak değil ya çok abartıyorsun dedi bende bı baba asla evladı için böyle bişey demez kork Allah'tan dedim. Yüzüne kapattm. Şimdi kızlar abarttım mi gerçekten? Kesinlikle içim çok rahat yine dese yine yerin dibine sokarım onu. Benim evladım kırmızı çizgimdir. Çok üzüldüm gerçekten :(

11 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ne olursa olsun yalanına keşke kızını katmasa
(583 puan) tarafından
Aynen keşke. .
-Reklam-
0 oy
(2,529 puan) tarafından
Yani yalana kızını dahil etmesi hoş olmamış ama sende çok abartmışsın bence 
(583 puan) tarafından
Abartmış olabilirim ama kızını niye katıyor zaten hep ateşi çıkıyor ya yalanı çıkarsa nede olsa kendileri bakmıyor . .
(2,529 puan) tarafından
Evet başka sebep bulabilirdi ama o an aklına geleni söylemiş
0 oy
tarafından
Çok haklısın başka sebep bulabilirdi. Benim eşimde yalan söylemeye çalışırken birkersinde söylicem dedi müsade etmedim kendinle ilgili ne söylüyorsan söyle cocugu bu işe sokma demiştim 
(583 puan) tarafından
İyi yapmışsın canım başkaları için değmez ya
tarafından
Bide bu çocul agzımızdan çıkan her kelimeye dikkat etmek lazım hastalıgın yalanı olmaz tepkini göstermişssin ama fazla abartma canım eşin anlamıştır bence
(583 puan) tarafından
Aynen öyle canım umarım dank etmiştir kafasına. Saol canım
0 oy
(1,389 puan) tarafından
Byle şeyler yalana gelmez benm eşim de bir defasnda eşim tarafından cenaze var demş demediğim laf kalmadı ardından kendi akrabalarından biri vefat etti dkkat etmek lazm haklısın bence evladına byle bir yalanı kondurmamalı
(583 puan) tarafından
Bak işte gelde anlat bide abartıyorsun demesi sinir etti evet haklısın bir daha bu hatayı yapmam diyeceği yerde bana kızıyor
(1,389 puan) tarafından
Yk kuzum erkek milletine anlatamazsın uğrşma
0 oy
(2,512 puan) tarafından
Yalan dolan sevmem 
(583 puan) tarafından
Ya normal de hiç yalan söylemez ama iş konusunda söyler mecbur kaldıkça. Çareyi de bunu söylemekle bulmuş akılsız
0 oy
tarafından
Haklısın yalana evladını katmamasi gerek . Allah korusun yaa birşey olsa vicdan azabı çekecek olmaz diye birşey yok heleki yalan ucunda vars a Rabbim koruusn canım 
(583 puan) tarafından
Dimi canım bende dedim olunca sen sorumlusun rahat edersn artık
0 oy
(830 puan) tarafından
Ek iş yapmak için yalan neden söylüyor hem ordan gidecek hem çocuğu yalana dahil ediyor
(583 puan) tarafından
Yani kendi adına söyle dedim ben 24 yapmışım erken çıkmak istiyorum de yorgunum de ne gerek var çocuğu katiyorsn
0 oy
(736 puan) tarafından
Benim esimde guvenlik benim esimin müdürü de surekli fazla mesaiye farkli farkli sitelere gonderiyor ve artik çok yoruldu geçen gün o da ayni yalani soylemis oglum hasta falan demis bende kizdim hic dogru birsey degil bu bencede haklisin ama bizim kadar ince düşünemiyorlar bencr fazla uzatma derim çünkü biz uzattikca onlae hatalarini anlamak yerine inada bindiriyor
(583 puan) tarafından
Ayy canım aynısı bizde var inan ki sıkıldım artık sürekli mesai mesai tamam bunu geçiyorum insan nasıl evladına kıyar:( Aynen biraz uzattım hep mesaj da hemde arayınca da baya ustelendm kapat dedi kapattım yüzüne oh hiç de pişman değilim
0 oy
(48,671 puan) tarafından
cocuk uzerinden yalan söylenmez haklisin 
(583 puan) tarafından
Keşke hatasını bide kabul etse. Normalmiş gibi davranması sinir ediyor
0 oy
(1,831 puan) tarafından
Yalanı küçümsüyoruz ama yalan ile ilgili çok ama çok sarsıcı hadisler var bunları internetten aç eşine göster. Allah affetsin insanız yapabiliyoruz ama evladını bari katmasa işin içine 
(583 puan) tarafından
Canım çok kıt kafalı desem dalga geçecek tipte bı daha demez herlade yada dese benimle paylaşmaz eğer öyle bişey yapacaksa kendisine dönsün
0 oy
tarafından
Benm kuzenimin eşide bir kere böyle bir olay yaşamıştı bı bahane bulması gerekiyormuş çocuğunu katmış işte hasta gibisinden çocuk gerçekten hasta oldu esiyle konuşup bir daha nolursa olsun çocuğunun uzerine bir şey demiycez diye banada dedi bizim basimiza böyle böyle geldi diye yalan zaten hoş değil hele evlat üzerine hiç hoş değil canım bence sende kızarak değilde yumuşak bir şekilde anlat eşine hatta istersen bu olayı anlat 
(583 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım. Anlatacağım kızmış aramadı bile çok da umrumda ergen ya bunlar:)) valla o an o yazılanları okuyunca gözüm döndü kendime engel olamadım:(

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 158 göst.
18 Şubat 2024 Aile kategorisinde Demir2020 (51 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 455 göst.
0 oy
23 cevap 444 göst.
18 Eylül 2021 Aile kategorisinde Syma (656 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 393 göst.
3 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu