0 oy
260 göst.
Aile kategorisinde (132 puan) tarafından
İkiz kızlarım 6 aylıklar uyku düzenleri çok kötü oldu ek gıdaya başladık sürekli mizmizlaniyorlar.. sürekli kucak ilgi konuşmak istiyorlar ama bende gram güç de kalmadı enerjide. Gece 2-3 e kadar ağlıyorlar ayakta sallaya sallaya her yerim ağrıyor artık. Eşim 5-10 dk ilgilendimi sinir krizi geçiriyor çok çabuk sinirleniyor. Kimsem yok gurbetteyim. Tek yaptığım oturup ağlamak.. ne yapacağım bu şekilde bilmiyorum :((( 

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
zaman gececek buyuyrcekler cok cok zor ama hayati kolay kadin yok
(132 puan) tarafından
Evet öyle ama çok berbat durumdayım artık
-Reklam-
0 oy
(4,117 puan) tarafından
Ben Bi tanesi ile baş edemiyorum Rabbim sana güç kuvvet versin insallah canım 
(132 puan) tarafından
Amin bacım amin gerçekten çok bunaldım kahve bile içemiyorum sanki anlıyorlar mutlaka birinden biri kalkıyor... Kendime ceki düzen vermek istiyorum nafile  ayyyy
0 oy
(4,991 puan) tarafından
Büyüyünce unutuyorsun kuzum 2.düşünüyorsun biz anneler öyleyiz

Düzelecek hersey yoluna girecek biraz sabır

Enazindan ateşleri olduğu için yada herhangi bir rahatsızlığı yada özrü oldugu icin uykusuz kalmiyorsun

Cok şükür sağlıkları yerinde pırlanta gibi cennet kokulu meleklerimiz❤️
(132 puan) tarafından
Çok şükür evet ayyy 3. Bebekmi Allah olmayanlara versin gerçekten bunları hakkıyla büyütüp güzel temiz ahlaklı insanlar edeyim yeter...
(4,991 puan) tarafından
Amin kuzum insallah Rabbim canlarını sağ etsin inşallah yavrularımızın
Bir bakmışsın kocaman olmuşlar
Benim büyüğüm 15 yaşında bazen inanamıyorum benim kızım olduğuna zaman su gibi geciyor bugünler enguzel gunlerin
(132 puan) tarafından
Allah size bağışlasın acısını göstermesin inşallah
(4,991 puan) tarafından
Amin canm cumlemizinkini insallah
0 oy
(13,787 puan) tarafından
Teksen eşin destek olmalı başka türlüsü çok zor Allah yardımcın olsun
(132 puan) tarafından
Eşim Allah'a emanet gerçekten... Maç izlemek telefonla oynamak daha cazip geliyor bı de utanmadan üçüncünün şakasını yapıyor sürekli.... Şaka bile olsa çok sinirleniyorum su durumda
0 oy
(351 puan) tarafından
Biraz ailenin yanına gidebilirsin canım hazır havalar da sıcakken tabi ilgilenen bi aieln varsa 
(132 puan) tarafından
Ailem dört dörtlük çok şükür ama eşim sorunlu... O kadar borcun harcın içinde gel desem gelir anam benim benim için doğum için işini bile bıraktı çok borcu olduğu halde ama eşim işe yaramaz...
(351 puan) tarafından
Huylu huyundan vazgeçmiyo malesef en azından bi süre ailenin yanına gidebilirsin sana iyi gelir üzerinden yük gider bi nebze de olsa eşine de gittiğinde güzel bi dille diyebilirsin çok bunalıyorum yükümü hafifletmeme yardımcı olmuyorsun diye ama değişir mi meçhul bizim orda derler kokmuşa tuz kötüye söz kar etmez diye Rabbim yardımcın olsun çok dua et
(132 puan) tarafından
Çok canim böyle gelmiş böyle gider.. her konuda artık benim bu şekilde sevgimde kalmıyor ahlaki kötü Allah sonumuzu hayır etsin kızlarım için katlayanmaya çalışıyorum.. nereye kadar dayanirsam
0 oy
(2,705 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun bacm Rbbım kımseye kaldıramayacagı yuku vermezmıs sabret geçecek bunlarda kolay degıl ben bıtaneyle zor basedıyorm senınkı hıc kolay degıl ama buda bı ımtıhan sabır canm meyvesını güzel alrsn inşallah 
(132 puan) tarafından
İnşallah canım benim inşallah buna şükür Rabbimden gelen herşeye bin şükür çok şükür

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 622 göst.
24 Şubat 2021 Aile kategorisinde SMelek (31 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 294 göst.
0 oy
24 cevap 650 göst.
26 Ocak 2024 Aile kategorisinde Ozinin Annesi (73 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 138 göst.

374,680 soru