0 oy
622 göst.
Aile kategorisinde (31 puan) tarafından
Kaynanam ve görümcem yüzünden 3,5 aydır eşimle ayrıydık bir hafta önce ayrı eve çıktık evim kaynanamlara çok yakın. Biz ayrı olduğumuz süreçte eşim hep mesafeliyim onlarla aynı evin içinde olmama rağmen diyordu ama dün fotoğraflar gördüm gayet samimi pozlar vermişler görümcem çocuğunu da almış bi kaç gün onlarda kalmış eşim çocukla fotoğraflar çekilmiş görümcemde facesinde paylaşmış. Gördüm çıldırdım. Eşime dedim ki onlar yüzümden evliliğimiz ne haşe geldi sen bukadar mı kızdın onlara mesafeni koydun madem bir mesafe koymuştun tepkini belli etmiştin ablan öyle sevgi sözcükleriyle nasıl resim paylaşıyor dedim. Oda sadece çocuk olduğu için yeğenim sonuçta dedi. Onların okadar kötülük etmesine rağmen eşimin onlarla hiçbişey olmamış gibi yaşamaya devam etmesini sindiremedim. Mesafeni koyucaksın ailenle çünkğ kötülük ettiler dedim aksi taktirde ayrılıcam senden dedim. Oda ben zaten mesafeliyim dedi. Çok sinirlendim. Okadar şey yaşattılar ki bana bir çocuk sahibi bile olamadım onlar yüzünden. Ayrı eve geçince şimdi melek mi oldular dedim bid kayınbabam bana laf soktu ben oğlumla hergün görüşcem diye yani çıkıp geziceklermii. Bizim boşanmamızı istediler biz ev bulduğumuzda da dibimizde buldular onlarfa. Yapışıklar huzur vermiyolar eşmin aileci hıyu beni öldürecek

9 Cevaplar

0 oy
(5,406 puan) tarafından
Et tırnaktan ayrılmaz maalesef. Belki de gorumcem kırk yılın başı çektiği fotoyu sana inat paylaştı böyle çıldır diye o yüzden istediklerini verme sakin ol. 
(31 puan) tarafından
Herşeyi bana inat yapıyolar ama bıktım ve çocuğunda babası sanki eşim öyle davranıyorlar
(5,406 puan) tarafından
Emin ol ki bilerek yapıyorlar  yavaş yavaş düzenini kur ve uzaklaş bir anda inanki olmuyor
-Reklam-
0 oy
tarafından
Yani eşinin mesafe koyması gerekli ama sonuçta aile atsan atılmaz satsan satilmaz bence onlara inat mutlu ol eşinle görme onları
0 oy
(12,773 puan) tarafından
Ne kadar da olsa o onun ailesi sen görüşme mesafeni köy eşine böyle yaparak onlar sogutursun eş başka aile başka aynı şey senin içinde geçerli geçerli olur bı gün ailenle kötü olursunuz sen kendin köy mesafeni demen gerek demissin daha fazla laf bile etme 
0 oy
(1,466 puan) tarafından
Anliyorum esimin aileside  bize kötü davranıyor ama eşim dayanamiyor  arıyor soruyor bende çok kiziyorum  ama esime  de  karisamamm
(31 puan) tarafından
Ya mesafe koymak bukadar mı zor böyle bir saçmalık var mı her türlü kötülüğü yapacaklar ama bizim yanımıza kar kalacak
(1,466 puan) tarafından
Vallahi  diyorum  aynı  durumdayiz  ama artık  solicem  bişey kalmadi  yuzsuzlerrr  bende umursamamaya  calisiyorum  ne kadar olursa
0 oy
tarafından
Benim eşimin ailesi de öyle ama ben eşime arana mesafe koy bile diyemem öldürür sen eve gidince eşini kendine bağlamaya çalış
0 oy
(115 puan) tarafından
Allahindan bulsunlar bende aynı 5yıl onlar yüzünden ayrı kaldım babamın evinde doğu. Yapıp 4 yaşındaki çocuğuyla geri baristim ama neki karşı binasında oturuyorum ve hiçbirşey olmamış gibi devam ediyolar eşimde öyle ama benim içimdeki kin nefret beni kavuruyor ama halen konuşuyorum huzurum icin ama ben huzuru deneyimim için diyorum  ailesinin hep evindeydim 1 gün gitmesem bu adam bana düşman olurdu tartışırdık şimdi fazla gitmiyorum ailesini ona kötülemiyorum   kimsenin arkasından birşey söylemiyorum laf duysam bile susuyorum eşimi kendime bağladım şükür 
(31 puan) tarafından
Boyun eğmememiz gerekiyor işte her şey yanımıza kar kalıyor böyle. Herşeyi yapıyolar sonra hiçbişey olmamış gibi yaşıyorlar allah hepsinin cezasını versin
(115 puan) tarafından
Aminn âmin sen ailesininona kötüleme bacım kimsenin arkasından eşine birşey deme laf duysam bile sadece eşini kendine çekmeye çalış  çocuk yapmaya bak  sonra esin sana bağlandıktan sonra rahatlarsın anca  birde ayrı evde yaşamak insani birbirine daha cok bağlıyor bunu bende yaşadığım için  biliyorum
0 oy
(2,075 puan) tarafından
Bsey dicem biri annesi babsi biri kardeşi..ne bekliyon? 
(31 puan) tarafından
Öyleler diye her türlü kötülüğü yapmaları mı gerek?
(2,075 puan) tarafından
Kötülük yapmalarina demedim.bsey..lakin inssn  ne kadar mesafe koyabilir kendi ailesine
0 oy
(219 puan) tarafından
Rabbim yardımcın olsun canım anlıyorum seni benim kayınvalidem beni eşimden kıskanıyor ama onun gercek  suratını eşime gösterdim çok şükür şimdide çok mutluyuz canım ama çok temkinli olmalısın canım esinle senin arana girip bozmaya çalışıyorlar onların yanında eşine öyle yaklaş ki onlar yaklaşamasın bile canım hayatım de canım de seni çok seviyorum de ne bileyim  biraz cilveli ol ki onlarda seni kıskanıp bir şey yapamasınlar canım 
(115 puan) tarafından
Aynn öyle eşini kendine çekip ailesinin ne olduğunu adam kendi gözüyle görmesi gerek ve senin iyi niyetinize eşinin bilmesi gerek
(31 puan) tarafından
Hep ben kötüyüm onlar iyi
(115 puan) tarafından
Sabret  eşim seni iyi bilsin yeter sen eşinin gözüne gir küçük süprizler güzel güzel giyin evine bak kimsenin arkasından konuşma eşini ailesine karşı sermest bırak sonra o adam huzuru senin yanında bulacak ailesine  gitmeyi bile kesecek zamanla bunu kesin yap
(31 puan) tarafından
Mesafeni bilmez ve korumazsan seninle evli kalamam dedim çünkü küfür yemiş gibi hissediyorum üç buçuk ay annemin evinde de çektiğim sıkıntıları biliyorsun dedim . Ama bunu istemek hakkımdı abla ailesi öyle her istediğini yapamaz
(115 puan) tarafından
Kız 3 buçuk ay nedir  ben hamileyken gittim  oğlum 4 yaşındayken baristim ayrı eve çıktık  sabret yılların deneyimi konuşuyor benim halen zoruma gidiyor ama sabrediyorum haa uğraşmak istemeseydim barışığım gün geri bosardim ama mücadele ettim ve ben kazandim
0 oy
tarafından

Cnm buna engel olamazsınız kusura bakmayın hakkınızda yok. Benim eşimin ailesinin yaptığının yaşadığımın 3 te birini yaşayamamissin dir.  Evlendimi bile onlar yüzünden kaybettim sitresten ama şuan yine annesiyle görüşüyor.  Ekmeğini filan alıyor. Sen mesafeni koy ama ona birşey edemezsin. Bazen sırf eşimin hayrına yine herşeye susmaya çalışıyorum hırsızda oldum. O.ros.puda oldum ama seviyorsan biseylere göz yummak zorundayız

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 260 göst.
0 oy
23 cevap 2,212 göst.
4 Şubat 2021 Aile kategorisinde Haticegokoglu (70 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 1,915 göst.
0 oy
4 cevap 527 göst.

377,324 soru

11,291,785 cevap