0 oy
236 göst.
Aile kategorisinde (446 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi
Cokta yemiyor bebegim 9 aylik olacak ilk gunden beri kusuyor bi tik fazla 6esin ama ben bunu anlamiyorum cok yedigini her verdigimi yer sonrada kusar halilarim her yerim kusmuk. Utanip birinin evine gidemiyurum. Corba yapip veriyorum. Kusuyor her yer kirmizi cikmiyorda lekesi hasret kaldım bi komşuya gidip kahve içmeye normalmi oturuyor emekliyor hareketli ama su bile fazla icse hemen birinin üstüne kusuyor doktir sadece çok yiyor dedi okadar

13 Cevaplar

0 oy
(15,854 puan) tarafından
Niye utanacan canım benim kızım 1 yaşına kadar kusmuştu 
(446 puan) tarafından
Annem kayinvalidem allah var hic tepki bile vermiyor bisey olmaz diyor. Ama bi komsu cagiriyor gel diyor gidemiyorum 9 aydir kimsenin evine adim atmadim kusarsa kizarlar insanlik halidir 9 aydir sadece annem kayinvalidem baska kimse yok
(504 puan) tarafından
Vallahi komşum bişey dese bebeğime onalım üstüne de kustururum benim bebeğim sıçsa bile kimse bişey diyemez :)))
-Reklam-
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Utanacak ne var kuzum,kurban olsunlar veren Allaha
(446 puan) tarafından
Yani gitsem kusar falan onlarda kizar diye utaniyorum
(14,428 puan) tarafından
Puhhahaha kız bacım delirme :))))
0 oy
tarafından
Kuzum utanmana gerek yok benim büyük kızımda 1 yaşıma kadar kustu.  Ama beni bilen yaditgamayacak insanlara giderdim ben. Sonuçta çocuk. 

Nedenine gelirsek şimdikiler alışmış reflu  diyip ilaç vermeye ben 3 çocuğumu da bu doktora götürdüm.  Adam derdiki 3 Ay bekleyelim , geçmezse 6 Ay gekcmezse 1 sene. 1 senede sonra ilaç başlarız çocuğu ilaçla büyütmeyelim demisti . Dediği gibi oldu 1 yaşına bastı kendiliğinden bianda gecti. Bazı bebekler çok kusar canım normaldir kimisi 3 ayda geçer kimisi geçmez.  Azcık sabır inanki bu zamanlarında gececek
(446 puan) tarafından
Ya gecsinde bisey istemiyorum napalim hani ben halilari gönderim yikamaya veya ben yikarim sorun yok ama başkası yapamaz diye gidemiyorum cocuguda eve tiktim
tarafından
Biliyorum canm anlıyorum bende öyleydim ama nazarım kucumsemeyecek insanlara giderdim Allah var onlarda kız nolcak cocuk derlerdi ama uzak olana gitmezdim hani kucumseyebiekcek ya da bazı insan vardır temizlik hastası çocuk dinlemez o yüzden oylekerine gitmezdi.
0 oy
tarafından
Reflüsü olabilir mi ?
0 oy
(1,945 puan) tarafından
Reflüsü var bu durumu hiç doktora danistiniz mi
(446 puan) tarafından
Evet doktor hep ilac verdi gonderdi verginiz ilac gecirmiyor diyorum oda yok cok yiyor ondan diyor
(1,945 puan) tarafından
Canm tamemen bi anda kesilmiyo zatn bizde de vardı ilaç ta kullanıyorduk doktor yavaş yavaş geçecek demişti ve 1 yaşından sonra azalıp geçmişti
0 oy
(2,769 puan) tarafından
Kurban olsunlar Bebeğimin kusmuğuna bebektir sonuçta yani kusar da yerde kirletir normal şeyler bunlar utanacak hiçbir şey yok çok kusuyorsa doktora götür bence
0 oy
(598 puan) tarafından
Benimkide çok kusardi utanma nolucak doktora götür bana şurup vermişti 
0 oy
(1,314 puan) tarafından
27 aylık hala kusuyor desem 
0 oy
(2,524 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Belki reflü su vardır hiç gosterdginizmi Dr a . Aynirca utanıyorum kahvey Hasret kaldım ne demek . Ben iki senedir kusmuk temizliyorum halıda koltuktauzerimde arkadaş larim gelir ben giderim kusacagini bildiğimden yere önceden örtü serdiririm yada parke gibi alana oturduğum temizliği daha kolay oluyor diye. Sizin derdiniz rahat edememek utanmak assiiri saçma bı dert 
(446 puan) tarafından
Cocugum emekliyor nasil evin heryerine ozaman bez sermem lazim ne alaka rahat edememek sizi geriyorsa cevap yazmayin her kes yazmis sizin gibi kirici olmamıs
(2,524 puan) tarafından
Kız kötu birşey demedim kırmak içinde yazmadım sonraki kelimem klavyes hatası olmuş simdi gördüm.
Evde kal dede çıkma bı yere duzelene kadar kusura bakma ama yine diyorum bu saçma bir dert çünkü çocuk o ne yapabilirisin ki ben iki sene çektim aksmaa kadar kusmuk temizlediğini biliyorum daha unun üstü başı makinesi var neyse canım yardımcı olmak için söylüyorum ben Dr bekir tok a göturdum iyileşti kızım götürmek istersen
(446 puan) tarafından
Peki tsk ederim yinede kirdiysam bende k.bakma
0 oy
(2,119 puan) tarafından
Bu utanılacak bir durum değil ki. Benim oğlumda 1 yaşına kadar kustu. Gittiğim kişilerde hiç sorun yapmadı açıkcası. Kucaklarına alırlardı bööölğğ diye kusardı, gülerdik yani. 
0 oy
tarafından
Sende çok yedirme o zaman canım yani senin elinde olan bişey bu 
0 oy
(309 puan) tarafından
Canim benim kız kardeşim öyleydi bebekken doktorlar reflü teşhisi koymuşlardı bizde bu yaşta çocukta ne reflusu diyip cahilllik etmiştik hala midesi sıkıntılı çocuğun isterseniz bir doktira daha götürün yazık çocuğa 
0 oy
(408 puan) tarafından
Komşunun oğlu neredeyse 3-4 yaşına kadar kustu, bize geldiğinde halının üstüne örtü seriyorduk çıkardığı anda örtüyü topluyorduk halıya geçmiyordu. Bi yere giderken altına örtü alın onun üstünde oynasın eve tıkılmaktan iyidir. Hem bebek bu ne yapacağı belli olmaz ki. 

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 120 göst.
13 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Zelis... (446 puan) tarafından soruldu
+1 oy
11 cevap 141 göst.
27 Mart 2024 Diğer kategorisinde Zeyneppp4646 (104 puan) tarafından soruldu

378,325 soru

11,323,744 cevap

34,775 kullanıcı

...