0 oy
291 göst.
Aile kategorisinde (1,186 puan) tarafından
Kzlar kaynanmla eltimle aynı binada oturyoz neyse kaynnama iş yapmadimmi sürat asyo Trip atyo smdiye kdar yaptım ama bi iyligini görmedim bende beden olrak çöktüm daha 24 yaşndayim 7 yaşında kizm War 3 buçuk yasnda engelli serabalpalsi oğlum var haftanın 3 günü fizyoterapist dersine gotrym bizim ewden tam 1 saat uzaklıkta geri kalan günlerim de evimi temizliyorm oğluma evde fiizk dersi verym firsak buldukça aneme gdym ama kaynanm.hep.bnden bekler bnm yeme içmem.ayri.ha yukarı yemege.ciktkmi mutfagini tertemiz yapmadan inmem kesinlikle ama evimde oldgum halde gelip gider evim battı der evim pis der bnde vicdan yapym.ama.bnmde.gucum yk işten kimse ölmez ama bnmde.bna göre sorumluluğum çok haksizmiym vicdanımi biraz rahatlatmaya yardımcı olurmsnz siz olsaydınız napardnz

26 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Özel bir çocuğun varmış,oyleyken kaynanan gelip sana evim battı su bu diye konuşuyorsa bu senin değil kaynananın problemi.bosver hiç takma.
(1,186 puan) tarafından
Doğru dyon cnm
-Reklam-
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Beklemez ama yapılacak bı iş varsa yaparım bebeğimden zaman kaldıkça hatta sen cocugunla ilgilen kızım der her zaman ama iş beklese zoruma gtmezde sürat asan biri olsaydı inadına yapmazdım 
(1,186 puan) tarafından
Kizm tekken yapardim smdiye kdarda yapym.ama.oglum büyüdü ve ağırlaştı tasidigm.zamn çok yoruluyrm artk gücüm bitik.halde akşam yatağa gecym gecede yatmuyo
(4,961 puan) tarafından
Ozaman yapamassin canım zorlama kendini ışık faydası olmaz
0 oy
(7,376 puan) tarafından
Canım zaten elinden geleni yapıyor musun çocuğunda hasta kendini suçlama bence önemli olan senin canın kanın çocuğun benden iş beklemez herşeyimi yapar kaynanam zaten yanında eltim var birlikte oturuyorlar genelde misafir olduğumuz için eltim yapıyor 
(1,186 puan) tarafından
Evet cnm yapym.hani gelip güzellikle soylese eyw derim ama trip atyo sinr olyrm
(7,376 puan) tarafından
Valla canım hiç takma boşuna sıkma canını çocuğunun özel durumu daha önemli
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Valla bacım hiç aklın yok,hasta çocuğunlamı ilgilencen  kaynananlamı 

Sıçarrım onun işine
(1,186 puan) tarafından
İşte blyo ya yufka yürekliyim.hemen.kendjni acindryo
(14,428 puan) tarafından
Valla kuzum o merhamet etmiyosa ben hiç etmem
Bende insanım
0 oy
(532 puan) tarafından
Ne düşüncesiz kaynanaymis benim kaynanm gecen piknige gittik eşim benden hatırlamıyorum bişey istedi öyle basit bişey kaynanam kalk kendin yap kız hamile dedi. Suyuma kadar önüme getirttirir kaynanm öyle güzel bı insan :D hiç kiyamiyor bana ama bende çok seviyorum kendisini. Sizin extra durumunuz var bir meleğiniz var  çok ilgi isteyen emek isteyen :( Allah merhamet versin ne diyim 
0 oy
(6,237 puan) tarafından
Ya daha neler bırak trip atsın kurşun hiç oralı olma. Hiç ne oldu neyin var niye böyle davranyorsun falan deme. Hiç umursama yani. Benim eltim de kendi kendine triplere girerdi kuserdi gelmezdi hiç tinlamazdim. Şimdi bi bana trip atmıyor çünkü biliyor umursamayacagimi. Sen kendi evinle ve ailenle alâkadar ol.
0 oy
(4,089 puan) tarafından
Baştan beri yaptığın için yapmayınca bekliyor işte canım yani gelin oldum diye niye eli ayağı tutan bi kadının evini temizleyeyim 
0 oy
(7,227 puan) tarafından
Baslarim onun evine hasta cocugun var onun sana yardim etmesi gerekir dusuncesiz s.lak ya 
0 oy
(9,961 puan) tarafından
Kaynanami bildim bileli calisiyor. Ben 3 yillik evliyim 4 yildir taniyorum diyelim nisanlilik falan. Hic el surdurmez biseye anne sunu yapiyim yok sen otur. Sen cocuguna bak onunla ilgilen der hep. Simdi koyde mesela yaz diye gidiyoruz yanina ilk gidisimizde 1 ay kaldik birlikte yemegi hep o yapti mesela ben sadece ogluma corba yaptim. Temizlik desen gel otur der yapariz yapilir. Oyledir yani hep saolsun birsey beklemez
0 oy
(583 puan) tarafından
Bekler mi bilmem çünki yapmam eli ayağı tutuyor çok şükür 2 de kızı var yapsınlar 
0 oy
(830 puan) tarafından
Ayyy yok daha neler hamileyim masadan bişey kaldırmama bile izin vermiyor mutfağı topluyorum zorla çay koyuyorum bardakları vs. Hazırlarken bırakmıyor git otur yoruldun diye ikinci hamileligim ilkinde de öyleydi hala öyle 
0 oy
tarafından
Yapıyok da ne oluyo sanki çok çağırdı temizliğe gitmedim iki tane görümcem var birisi 15yasinda aman o yapamaz diyo alerjisi var diyo halbuki hicbirseyi yok ona yaptırmaz benden bekler bende yapmıyorum 
0 oy
tarafından
Onun sana destek çıkması gerekiyor seni. Değil benimkide bekler ama yapmam bebeğim küçük he oraya gidince yediğimi içtiğini temizler cikarim
(1,186 puan) tarafından
Bnde aynı şekilde yukari.ciktmmi yedimmi toparlamadan inmem kesinlikle
0 oy
tarafından
Eltinin yanında git çocuk parası almaya diyip gitmeyince de bı sürü laf eden değil mi bu kaynana. Asla yapma iş mis. Desin. Yapıp kusecegine yapmayıp kussun. Sende yorumlamış olursun
(1,186 puan) tarafından
Evet cnm o şansız gelin olan bnm malsef
0 oy
(1,629 puan) tarafından
Bacım hıc takma ınsan olsa zaten gelıp sana oylr laf demez zaten az insan olsa gelır o sana el atar ozel cocugun waro gelıp sana yardım etmesi lazım hıc vıjdan yapma ve sunu da bıl nr kadar yaparsan yap yaranamazsın. Ben hamıleydım 5aylık temizlik yapıyorlardı bende banyo yıkadım neymis efendim tavanda kı boya fayans tan cıkmamıs bende al iyisini sen yap ben nasıl yapıyorum okadar yukarıya bırdaha ne yaptım ne ettim gıttım yemegi mı yedım cayı mı ıctim cıktım 
0 oy
(12,759 puan) tarafından
Benim bir gelinim olsa gelsin benim arkamı toplasın demem elim kolum tuttuğu müddetçe aynı şekilde de kaynanama gidip temizlik vs yapamam hele hele özel çocukla bu kadarlık sorumlulukla hiç işin olmasın bence kirletmeyi bilen temizlemeyi de bilsin bence 
0 oy
(162 puan) tarafından
İşten ölünür canısı yıpranırsın çökersin stres olursun Allah korusun hasta olursun her şeyin fazlası zarar oda biraz beklemeyiversin
0 oy
(1,618 puan) tarafından
Başlığa cevap veriyom he bekler hemde çok bekler yapmadim mi seni dünyanın en kötüsü eder en pisi eder ama ben takmıyorum takmıyorum takmıyorum 
(1,186 puan) tarafından
En iysi cnm çok takıntılı insanim.birsx rahatlamak için post actim
0 oy
(1,170 puan) tarafından
kusura bakmada canim senin derdin yükün sana yeter sende bnde cocuklardan evi temizleyemiyorum bnimde pis de o dedigi zaman eltindd varmis gitsin o yapsin senin vi ozel cocugun var onla ilgilen bosver 
0 oy
(4,700 puan) tarafından
Şuan soru başlığina göre cevap :) kayinvalidemlerin evinde elimde süpürge ile cevap veriyorum :) tabi şöyle ki ameliyat oldu görümcemle beraber yanındayız o bir katı temizliyor ben bir katı tabi her zaman olsa yapmam bende 

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 239 göst.
7 Nisan 2024 Aile kategorisinde Leyla inci (9 puan) tarafından soruldu
0 oy
39 cevap 1,323 göst.
12 Kasım 2020 Aile kategorisinde Kirazebru (598 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 768 göst.
19 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 313 göst.