0 oy
182 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde tarafından
Kızlar tüm vücut lazer 2500 ve sınırsız bitene kadar gitcem nasıl sizce 

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bence süper nerde kiz
tarafından
Pammmukkk gibi kariyim vessselammm
tarafından
Yok anam ne pamuğu zaten 40 kilo kariyim adam elini atsa kemiğim batıyor:)
tarafından
Kilo al ulaaa ben tam pammugum valla sjsj yumos yumos
tarafından
Alamıyorum asko yaa yapım böyle:) bir tek hamileyken 65 kiloyu gördüm onu da hemen verdim zaten
tarafından
Benim adam zayiflamami istemiyor. Görümcem diyor ki adam niye kemiğe sarılmak istesinki oda haklı pammuk gibi karısı var sarılıyor sjs
-Reklam-
0 oy
(1,618 puan) tarafından
Çok iyi              
tarafından
İnşallah iyi sonuçlar alırım
(1,618 puan) tarafından
İnşallah canım ben üç sene önce bi paket aldim 4 bölge tüm vücut olarak 1250 tl ödedim araya hamilelik doğum girdi bı buçuk seneden fazla gidemedim dondurmuştuk geçen ay açılışı yaptım:))
0 oy
tarafından
Çok güzel de hangi cihazı kulanacaklar
tarafından
Bilmiyorum canım ama kaynanam eşimin teyzesi kuzenleri falan ds gittiler aynı yere memnun kaldılar
0 oy
(119,228 puan) tarafından
nerde bende gelirim yakinsa
tarafından
İskenderun da canım
(119,228 puan) tarafından
Cok uzak yaa bana
0 oy
tarafından
Bence çok iyi inşallah güvenilir yerdir
tarafından
Kaynanam eşimin teyzesi kuzenleri falan ds aynı yerde yaptırdı canim memnun kaldılar
0 oy
(13,662 puan) tarafından
Bence iyi fiyat 
tarafından
İnşaallah sonuçtan da memnun kalırım
0 oy
(3,552 puan) tarafından
Düzenli gidemezsen hiç etkisi olmaz. Ayrıca lazer ömür boyu tüyleri bitirmez sadece cikma süresini uzatır. Ben lazer makinesi aldım düzenli şekilde evimde yapıyorum çok rahat . Bence o kadar para verme al makineyi düzenli bi şekilde rahat rahat evinde yap. 3. Seansta koltuk altım ve bacaklarım bitti. Genitsl bölge biraz daha uzun sürüyor. Ama çıktıkça atış yapıyorum çok rahat bence evde
tarafından
Düzenli giderim inşallah canım
tarafından
Hangi makina kullanıyorsun acı var mı
tarafından
Bu arada hicret umex markaymis cihaz nasıldır sence
(3,552 puan) tarafından
Makineyi bilmiyorum kuzum. Ben braun silk expert pro 3 kullaniyorum. Acı üst bacakta ve kollarda biraz var. Oyle aman aman dayanılmaz bi acı değil. Genital bölgede hafif acı koltuk altında hiç acı yok. Hassas ayarı var ve iki başlığı var. Ben cok memnunum gidiyorum odama aciyorum dizimi hemencecik yapıyorum
0 oy
(2,537 puan) tarafından
Kampanya mı yapmışlar yoksa bu fiyat çok az böyle uygun olunca güveniyor insan. Nez demir açıldı bulunduğumuz şehire açılışa özel kol bacak bikini koltuk altı açılışa özel olmasina 3000 gün vücut daha fazla olurdu 
tarafından
Evet canım kampanyaymis
0 oy
(478 puan) tarafından
İskenderun'da nerede.  Bana ismini yazar mısınız güzellik salonunun.  Ve temiz mi ?  Ben Antakya da baktım da içime sinen bir yer bulamadım 
tarafından
Kaynanama sorayım canım o görüştü sana da söylerim

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 166 göst.
0 oy
9 cevap 196 göst.
24 Aralık 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Lesrugg (169 puan) tarafından soruldu
+1 oy
11 cevap 224 göst.
18 Haziran 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde Yildizsumeyye (481 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 135 göst.
8 Eylül 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,069 soru

11,345,930 cevap

34,812 kullanıcı

...