0 oy
166 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (483 puan) tarafından
Hanımlar ağrı oluyormu 

Seans bittikten sonra lazer epilasyon yapılan bölgede tüy çıkıyor mu

5 Cevaplar

0 oy
(1,022 puan) tarafından
O bölgede ilk seansta kıl çıkıyormu bende merak ediyorum lazerle giden herkese soruyorum yakınımda kimse net cevap vermiyor genellikle bekar ama evli giden arkadaşım yok 

Biz evliyiz malum ilişki vs oluyor ee lazerle gidersek almamız gerekiyor peki ilk seansta tüyler dökülüyor u temiz gözüküyorum 

Şuna bir net cevap verilmesi lazım! 
(216 puan) tarafından
Zaten alip gifiyosun ilk yaptirdiginda döküluyor tabi kil olmuyor
-Reklam-
0 oy
(1,292 puan) tarafından
İlk seanstan sonra tabiki çıkıyor ama Bi kısmı hemen dökülüyor. Tabi cihazdan cihaza vücuttan vücuda fark vardır muhakkak ama çıkanlar genelde cansız oluyor eskisi gibi kuvvetli olmuyor dökülüyor 
0 oy
(2,136 puan) tarafından

Bende dün ilk seansa girdim kollarda hiç hissetmedim ama bacaklarda yanma hissettim biraz ,ama söyleyince derecesini düşürüyor zaten .

Yapan kişinin bana söylediği tüyler çıkıp dökülecek kendiliğinden ,sen kendin çekme dedi.
Bir sonraki seansa gelmeden önce  çıkanları tras makinesi ile al dedi
(1,022 puan) tarafından
Özel bölgeye girsin mi mesela şuan afedersin ama hani kıl tüy oluyor dimi
İşte eş açısından sıkıntı yapıyorum ben
(2,136 puan) tarafından
Ben temizlenip gittim ama rahatsız edecek kadar çıkmaz dedi kadın.
(1,022 puan) tarafından
Benim ağdaya alerjim var ondan dolayı malesef jilet yapıyorum sabah alsam akşamına çıkıyor sen muhtemelen ağdayşa alıyordu şuan temiz olduğuna göre
(2,136 puan) tarafından
Ben önceden hep agdayla alıyordum ama son aylarda tuy dökücü kullandım.
Kadın bundan sonra sadece seans öncesi tras makinesi kullan dedi ağda ,tüy dokucu yasak.
0 oy
(3,621 puan) tarafından
Çıkıyor canım kesin bitiş garantisi yok zaten bide benim genital bölge aşırı acıyordu 
0 oy
(1,737 puan) tarafından
Buz lazer yaptırmıştım. Soğuk başlıkti ama lazer ışın atınca açıyordu.  Ve 2 seans arası tüy almak yasaktı ancak erkeklyrin kullandığı tras makinasıyla boyunu kisaltabiliyorsun. Evde makinan yoksa kız işlemde kısaltma yapıyordu.onunda mantigi makina kıl köküne rahat erissin diyeydi

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 164 göst.
14 Ocak 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 346 göst.
0 oy
0 cevap 51 göst.
27 Ekim 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde Guee (734 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 72 göst.
6 Eylül 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Cansutoprak (41 puan) tarafından soruldu

379,364 soru

11,355,435 cevap

34,830 kullanıcı

...