0 oy
593 göst.
Diğer kategorisinde (736 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Arkadaslar  birbirimize her konuda fikir veriyoruz yeri geliyor derdimizi döküyoruz da ne diye surekli cinsellik te cinsellik Allah askina biraz özeliniz olsun ya tamam hepimiz özgürüz tamam hepimiz laikiz ama herseyin bir sınırı var iyice *** unu çıkardınız ya

Bir duzeltme yapicam takila takila laiklik yazisina takilmissiniz onu yazarken demek istediğim şuydu bazen boyle seyler söylediğimizde gerici oluyoruz herkes özgür herkes istediğini yazabilir falan deniliyor o anlamda dedim tamam herkes özgür ama herseyin bir haddi sınırı var demek istedim 

24 Cevaplar

+9 oy
tarafından
Cinselligin ve bu derece ozeli ortaya dokmenin laiklikle ya da ozgurlukle degil, edep ve haya ile ilgisi oldugunu dusunuyorum.
(9,648 puan) tarafından
Damla bende senin söylediğine katılıyorum zaten kafanızda problem mi var derken?? Hayırdır istemeyen girip bakmaz olur biter yani
tarafından
Gozde tabiki herkes istedigini yazar, ben dogru bulmuyorum sadece, bana gore bazi seyler ozel kalmali bu kadar acik acik yazmak benim ahlak kavramima ters geliyor. Tamamem bireysel dusuncem yani.
(9,648 puan) tarafından
Tabiki canım ben sana artı verdim zaten
(736 puan) tarafından
Size soylemedim üstünüze alinmanizi gerektiricek bir durum yok ?
tarafından
Haya imandandir zeynebimmm +++++
-Reklam-
+3 oy
(3,279 puan) tarafından

Resûlüllah (s.a.v.) “Şüphesiz ki, kıyamet gününde Allah katında mevkii en kötü olacak insanlardan biri, karısı ile haşır neşir olup da sonra onun sırrını yayandır.” buyurdular. (Müslim, Nikâh, 123)  burada erkeklere denilmiş ama aynı şeyler kadın için de geçerlidir. Bu sizi tanıyıp tanımaması ile alakası yok. Daha da üzerine söz söylemeye lüzum da yok. Anlayana..

(736 puan) tarafından
Tebrik ederim cok guzel ozetlediniz ne demek istediğimi
(3,279 puan) tarafından
Umarım bilmeden yapmışlardır da dikkat edenler olur bu saatten sonra
+1 oy
(961 puan) tarafından
Bazı müstehcan içerikleri kastetmiyorum ama bazı sorular mantık çerçevesinde bazı kadınların herbir şeyde doktora gidebilme olanağı yok, çevresine anlatmakta utanıyor olabilir burada sonuçta kimse reel yaşantıyı bilmiyor bi nevi fikir alıp, aklında ki konuyu netleştirmek oluyor. Bazı soruları da anlayışlı karşılamak gerek direkt tepki göstermek yerine
(736 puan) tarafından
Yok o tarz sorular tabii ki sorulsun ben ondan bahsetmiyorum ama benim esim benden şunu istiyo siz yapiyomusunuz eslerinize gibi bi soru bence cok sacma cok ayip cok gunah
+1 oy
(340 puan) tarafından
Edep diyorum cnm bilene ne güzel ne hoş bir şey :)
(736 puan) tarafından
Aynen oyle canim ne edep kaldi ne günah kavrami kaldi
(340 puan) tarafından
Yok yani anlatınca sorunları duzelse ne diyim ya peygamber efendimiz eşiyle göz göze gelmezmis halk arasında ne hallere kaldık tamam o kadar da değil ama yatak odanda anlatilmaz be kardeşim
0 oy
tarafından

Demi canım :D  

(736 puan) tarafından
Valla ya :)
0 oy
tarafından
Hahhaa az önceki postu mu gördün 
(736 puan) tarafından
Evet yaa:d icim dışıma çıktı her gun ayni sorular  kocam şunu istiyor kocam bunu yapmıyor
tarafından
Bide bize sormuş sizin ki de istiyor mu diye evet desem ne yapacak hayır desem ne yapacak onu merak ediyorum bende ben evet diyince oda kocasından şikayetçi olmayacak mı hahahahah
(736 puan) tarafından
Ahahaha aynen ya  benimde takıldığım nokta bu sanane bizim.napip yapmadigimizdan fazla meraklilar
(2,562 puan) tarafından
Hangi post canim o
tarafından
Post silinmiş
0 oy
(2,525 puan) tarafından
Yani evet öyle de boşver gitsun
(736 puan) tarafından
Oyle canim da işte sacma sapan sorular görünce insan dayanamıyor
0 oy
(1,437 puan) tarafından
Ay evet ya artik mide bulandırıcı sorular gelmeye başladı bırakın ozeliniz Sizde kalsın yani yatak odası bari deşifre etme 
(736 puan) tarafından
Bir de siz yapiyomusunuz diye soruyorlar hic ozel kalmadi.millette ya
(532 puan) tarafından
Biz yapioz sende yap dicez diye bekliyor galiba hahdhshshs :D şimdi böyle soruyorlar bende merak ediorum :D hahahaha
0 oy
(420 puan) tarafından

O postu okumaz olaydım :ermm:

(736 puan) tarafından
Hakikaten ya hayir madem.duzgunce sor napmam gerekiyoe diye bide millete soruyorlar siz yapiyomusunuz diye
(302 puan) tarafından
Nasıl bi posttu
(420 puan) tarafından
Evlilikten soğutan bir posttu
0 oy
(231 puan) tarafından
Laik mi ajsjdbdjdlffnaajshhaah Ne alakası var yahu sjsjdjdkd
(736 puan) tarafından
Bosver anlamazsin :))
(231 puan) tarafından
Yav saçma sapan konuşuyorsunuz yemin ederim. Herkes laik diyo hala gülüyorum ya. Neye güldüğümü de anlamadın Allah bilir ya neyse :))))) insanların kocalarının her detayını bilmemeliyiz bu konuda haklısın ama bunun laiklikle bir alakası yok :)))))
(736 puan) tarafından
Onu derken ne demek istediğimi cok merak ediyorsan diğerlerine yazdim yukari cikip okuyabilirsin
0 oy
(888 puan) tarafından
Ne alaka laiklik nereden çıkardınız burada ki herkesin laik olduğunu acaba 
(736 puan) tarafından
Buna mi takildin simdi hanimefendi ister ol ister olma banane. Boyle seyler soyledigimizde diyorlar ya herkes özgür istediğini sorabilir diye o anlamda dedim
(888 puan) tarafından
Hanımefendi bizim özgürlüğümüz Allah in dur dediği yerde biter umarım anlatabilmisimdir  bunun laiklikle şunla bunla ilgisi yok umarım anlatabilmisim dir
0 oy
tarafından
Ahahaha belki akılları sadece ona çalışıyor ya niyee böyle diyon sjsjsjsjs
(736 puan) tarafından
Sjsjdjd evet akılları hep orda cidden
tarafından
Az önce ki postu görmez olaydım iyice şeyi çıktı buranın
0 oy
tarafından
Banada saçma geliyor,  mahremini özelini paylaşmak günahtır. Sorunların varsa bilr doktora gidersin eşinle çözersin adı üstünde cinsellik iki kişi arasında olan bişey.
(736 puan) tarafından
Doktorluk bir cinsel soru varsa yine sorsunlar bu dogal bisey ama ne bileyim esim sunu istiyo eşim bunu yapıyor bizene arkadas ya
0 oy
(2,479 puan) tarafından
Anne beni anlayan yokkkk omuzumda yuklerim cokkk 

Şarkısı benden size gelsin ☺️❤️❤️ çok güzeldir tavsiye ederim
tarafından
Puhahahaaaaa ☺☺☺+++
(2,479 puan) tarafından
❤️☺️❤️☺️❤️☺️❤️☺️
0 oy
tarafından
Tamda açmak istediğim bir posttu alkışlıyorum seni o kadar detaylı anlatan var ki ben kendim utanıyorum okurken biraz edep biraz özel olsun 
(736 puan) tarafından
Gercekten oyle ya ciddi saglik sorunuyla ilgili bisey olsa tamam ama millet sacma sapan sorular soruyor yeterki cinsellik olsun mevzu
tarafından
Afedersin yok kocam içime boşaldı yok kocam çok istekli yok kocam çabuk boşalıyor ayyy yazarken bile utandım vallahi bak bu kadar da olmaz
0 oy
(12,719 puan) tarafından
Onun çözümü burda sorup milletten yorum beklemek yerine eşiyle oturup açik açik konuşmak 
(736 puan) tarafından
Evet bencede ama her gun ayni sorular biktirdilar valla
0 oy
(9,648 puan) tarafından
Hangi post kız o 
(7,036 puan) tarafından
Uyarı vermişlerdi kapanmıştır büyük ihtimalle
(12,719 puan) tarafından
Okudum tamam sanal o kadar da değil canım ya
(9,648 puan) tarafından
Tövbe yarabbim bize ne kocasının isteklerinden :D
(12,719 puan) tarafından
Madem o kadar rahatsızsın oturt kocanı açık açık konuş
(7,036 puan) tarafından
Fakemi acaba
0 oy
(76 puan) tarafından
Kari koca arasında yaşanılan MAHREM konular eşler arsında kalmalı çok zorlanılan bir durum varsa aklı selim bir aile büyüğüne danışılmali onun dışında başkalarına anlatmak ve sormak büyük ayıp.
(736 puan) tarafından
Evet   bende bunu diyorum zorlanilan bi konu varsa tamam da cok sacma seyler soruyorlar günahtir ayiptir ya
0 oy
(1,726 puan) tarafından

Çünkü cinsellik çok dikkat çekiyor yorum çok geliyor:D

(736 puan) tarafından
:D evet insanlar bide yorum yapiyor saka gibi
0 oy
tarafından
Neden ne oldu
(736 puan) tarafından
Millet esiyle herseyini ortaya döküp bir de bizlere soruyor siz yapiyormusunuz şunu bunu diye
tarafından
Ay cok ayip ben oyle postlara cevap vermiyom uygulama bunllarla doldu bence admin izin vermemeli bu tarz postlara kim sorduki

İlgili sorular

+1 oy
7 cevap 199 göst.
16 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 195 göst.
0 oy
6 cevap 395 göst.
26 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 808 göst.
28 Nisan 2021 Aile kategorisinde .._ (1,272 puan) tarafından soruldu