0 oy
207 göst.
Aile kategorisinde (51 puan) tarafından
tarafından kapalı
Evleneli 3. Seneye girdik nerdeyse pandemi dolayısı ile düğünü 1.5 sene sonra yaptık eşim o sıra hamile kalmamı istemedi bende üstelemedim yaş aralığımız 11 ve kaynanam ile birlikte yaşıyoruz 2 kere boş gebelikten kürtaj oldum 22 yaşındayım ve beni bu çok yordu kiloluyum birde şeker var bunu bahane ediyorum ama genetik test olsun sperm sayısına da baktırın dedi doktorum düşündüğümüz zaman bu işlemleri yaptırıcağız tabiki ama ben çok sinir stres yapıyorum kaynanam ile birlikte yaşadığım için çok gamsız ilgisiz bir kadın bıktım desem yeri 1.2 veya 3 ay sonra kendi evimize taşınıcağız Allah'ın izni ile ama ben gerçekten dayanamıyorum kadının yaptığı vey yapmadığı herşeye ne yaparsa kanıma dokunuyor sinir oluyorum doktorum stresten de olmacağını söylemişti çünkü hamile kalabiliyorsun ama bebeğin gelişmiyor dedi kafam çok karıştı ve ara verdik size sorum şu ben ilk kürtajdan sonra 6 ay ara vermiştim şimdi 1 ay bile olmadı ama eşim büyük olduğu için hemen olsun baba yapmak istiyorum onu acaba evime geçince mi başlasak o zaman kafam da rahat olur demi çünkü çok küçük yaşta olmayacak şeylere göğüs gerdim çocuk için en güzeli kendi evimize geçmek olur diyorum yanılmıyorum değil mi 
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

7 Cevaplar

+2 oy
(3,452 puan) tarafından
Bence eşini baba yapmaktan çok iyi baba olur mu önce bunu düşün. Bide kendinin hazır olması daha önemli. Evet yaşı geçiyor olabilir ama dediğim şey daha önemli 
(51 puan) tarafından
Bunu bir çok kez beraber düşündük oturduk konuştuk çocuklara hayranlıkla bakıyor ve eminim çok ilgili bir baba olucak kendimi ilkinde hazır hissetmemiştim ama 2.cide hazırdım ama oda olmadı
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ben kuetajdan sonra 20 gün ilişki yasağı dışında hiç korunmadim benim xe boş gebelikti ve kürtaj olalı 1 yıl 20 gün hala hamile kalamadım bence şimdiden basla çalışmaya ne zaman olacağı belli olmuyor sonuçta 
(51 puan) tarafından
İlkinden sonra bizde 6 ay boyunca korunmadım 6 ay sonra oldu ama oda boş gebelik oldu
0 oy
(11,151 puan) tarafından
Yasin daha küçük kendi evine gececeksen eğer kesinlikle kendi evine geçince yap yani 1 sene önce 1 sene geç ne fark eder esin için ama sen zorlanirsin demedi deme önce evlilik ve yuva oturmalı eşim baba olsun diye yapma çocuğu canim
(51 puan) tarafından
Demi bende öyle düşünüyorum çünkü burda gerçekten sinir stresin bitmiyor
(11,151 puan) tarafından
Tabiki canım
0 oy
(7,380 puan) tarafından
Esin ne dior bu duruma
(51 puan) tarafından
Eşimde çok sıkıldı bu durumdan kesinlikle rahat hareket edemiyoruz ona kalsa ha annesinin evi ha kendi evimiz ama ben kendi evimizde daha rahat edicepimizi düşünüyorum zaten iyice annesi ile de ipleri koparmaya başladı yapma etme değigi herşeyi inada bindiriyor
(7,380 puan) tarafından
Cikin olmaz zaten ev ev ustune
0 oy
(10,775 puan) tarafından
33 yas gec degil ki bacım erkek için. Benüm eski esim ilk cocugumuz dogdugunda 42 yasındaydı. 2 si dogdusunda da 48.panik yaoma bir evine gec nefes al. Bir evliliğinin tadını cıkar. Bırak zaman daha cok gencsin. Önemli olan anne yası gebelikte. 
0 oy
(2,089 puan) tarafından
Kesinlikle eve geçince kafan rahat evinde mutlu huzurlu dene derim kesinlikle psikolojikte etkiler esininde yaşı çok buyuk değil zaten hem surda ne kalmış kısa zaman sonra evinize gecicekmissiniz 

Yani demem şu yaparsin olursa olur çocuk olcak dusuncesiyle yaşama iliskiyi olmazsa da zaten evinize çıkınca denersin rahatça :))
0 oy
(13,824 puan) tarafından
Kendi evine geç düzenini kur alış gerisi gelir inşallah 

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 426 göst.
20 Kasım 2020 Diğer kategorisinde Asel hira (860 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 261 göst.
15 Ağustos 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 185 göst.