0 oy
307 göst.
Aile kategorisinde (1,618 puan) tarafından
Kızlar bu aralar çokça boşanma postları görüyorum bi silkelenin kafanızı dinleyebileceğiniz yer varsa gidin yada annenize gidin kalın kafanızı dağıtın en ufak bi olayda boşanicam edicem demeyin lütfen arada perişan olan çocuklar oluyor affedilmeyecek şeylerse bişey diyemem tabii ki ama ne bileyim bi yuva kurmak zor o yuvayı yıkmak daha da zor...

10 Cevaplar

+4 oy
(875 puan) tarafından
Burdan böyle akıl vermek güzel ama bir de o kadınların çektikleri eziyetleri bir düşün kafa dinlemekle o çektikleri eziyetler geçmiyor yalnız ayrıca kimse keyfi yuvasını bozmaz 
(1,618 puan) tarafından
Kimsenin hikayesini dinlemeden yorum yapmak olmaz ona göre doğru olan karşısındakine göre yanlıştır. Şiddet aldatma vs gibi durumlar için asla bişey diyemem ama eften püften olaylar için boşanicam diyenlere sesleniyorum sana göre ne var canım o yuvanın çocuklarının psikolojisi alt üst oluyor
(2,610 puan) tarafından
Minik panda katılıyorum arada çocuk var diye kafa dinlemek saçma olmuyorsa olmuyordur ayrıca mutsuz bir yuvada büyümektense anne baba ayrı büyüsün daha iyi
(9,657 puan) tarafından
Ayy katılıyorum bugünde bir duyar kasası geldi milletin habire açılan postlar hakkında bir post açılıyor niye böulesiniz niye şöyleşiniz şu milleti bi salın herkes istediğini yazar ya ne bu
(18 puan) tarafından
Eften puften olaylar için zaten kimse bosanicam demez ki
-Reklam-
+2 oy
(10,978 puan) tarafından
Ne yazıkkı ben daha görmedim bosu bosuna yuvasını yıkan kadın. Kalanda vallahi caresizligine kalıyor. Bazı konular gidip kafa dinlemekle gecmiyor yada cozulmuyor. Birde kimin midesi n2 kadar genişsse o o kadar dayanıyor. Caresizleri kenara koyuyorum bu arada. Mesela kimisi ailesine ezdirmesine katlanamazken kimsii aldatmasına göz yumuyor. Gidecek yeri ailesi arkasındayken affediyor
+2 oy
(396 puan) tarafından
bakiyorumda bu ara acilan postlara bikac kisi tepkili bide post acip sohbet alani olusturuyorsunuz. ya birakin insanlar iki dert paylasacak yazip rahatlayacak karismayin.
0 oy
tarafından
Allah yardımcıları olsun bende üzülüyorum vallahi öyle postlari görünce 
0 oy
(1,307 puan) tarafından
Zamn ole bizaman geldi ki insanlar ole bi hale geldi ki yeterki bunlar olmasnda boşansnlar ddğim oluyor herşy olcağına varr tabi ki az bişi boşanma olmasnda 
0 oy
tarafından
Şiddet, aldatma ve alkol,uyusturucu bagımlılgı degıl kafa dınlemek kafayı koparsan atsan duzelecek seyler degıl, burda sıddet normallestırılıyor bazen tahammul edemıyorum 
(1,618 puan) tarafından
Affedilmeyecek şeylerse bişey diyemem canım ama borcumuz çok var kocamdan bunaldim bosanacam diyenleri de gördüm yani
0 oy
tarafından
benim okuduklarim genelde şiddet yasayan kadinlar ve cok siddetli gecimsizlik. ya bu durumda kadin neden hayatini mahvetmeye devam etsin ki, bosanip kurtulsun mantigindayim ben. siddet uygulayanlarin huyu suyu degismez
0 oy
tarafından
Valla şiddet ve aldatma varsa 1 dakika beklemeden boşansınlar 
0 oy
tarafından
Rabbim herkesin yuvasına huzur versin inşallah 
0 oy
(1,486 puan) tarafından
Okudum her boşanma postunda genelde adamın psikolojisi bozuk şiddet aldatma bunlar kaldırılabilir şeyler deil evet başıma gelmedi gelmeden belki insan bilemez ama şiddet gören bir bakın bebeğim için katlanıyorum diyosa o bebegede kötülüktür ilerideki psikolojisi ne olucak aklında çıkacakmı simdi şiddet yarın oburgun cinayet olucak susmasınlar kendi ayakları üzerinde dursunlar kendilerini ezdirmesinler

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 485 göst.
31 Ekim 2022 Aile kategorisinde Kelebegnomru (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 397 göst.
26 Şubat 2022 Aile kategorisinde Gamzenur25 (410 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 137 göst.
0 oy
3 cevap 127 göst.
5 Mart 2024 Aile kategorisinde Bbttnnmm (294 puan) tarafından soruldu