0 oy
429 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Bugün çocuğu parka götürmek istedigi için msj attı nezaman donuceksin gel artık falan dedi hiç cevap vermedim pişmanım diyorum dedi ben pişman olduğunu düşünmüyorum dedi daha napim yalvarayimmi falan dedi pismansan yalvarcaksin tabi dedim sokağın ortasında yalvarmaya başladı nolur dön sensiz yapamıyorum falan dedi ama gülerek diyor tabi bunları bende güldüm ama bişey demedim bizi bıraktı sonra msj attı bu saate kadar konuştuk çok pişman olduğu bende şikayetçi olduğu ne varsa özlediğini falan söyledi bı grubumuz vardı eşimle ikimixin olduğu (çok saçma aslında ama vardı) ordan yazmış bana grubun adı yuvamız . Siz yokken burası yuva değil ben sizi geri istiyorum  seni çok özledim vs bir sürü yardirdi bana. Yarın döneceğim ama donecegimi söylemedim ona. Pisman gibi konuşmalarından ben hatamı anladım diyor ısrarla. Bikez daha denemek istiyorum. İyi mi yapıyorum kötü mü bilmiyorum. Ama eşimi sevdigim için cocukda olduğu için bikez daha deneyeceğim burda günlerce kafanızı sisirdigim için sizinle de paylaşmak istedim hakkınızı helal edin. Dualarınıza banada yer verirseniz sevinirim

8 Cevaplar

0 oy
(3,826 puan) tarafından
Konu ne bilmiyorum ama hakkında hayırlısı olur inşallah 
tarafından
Amin inşallah
-Reklam-
0 oy
(6,214 puan) tarafından
Hakkın da hayırlısı olsun inşallah şiddet ve aldatılma değil de halledilebilecek nedenlerden dolayı dönüyosundur evine 
0 oy
(3,205 puan) tarafından
Sevgin bitmemiş içinde kalacağına tekrar deneyin canım 
0 oy
(3,950 puan) tarafından
Hakkında hayırlısı olsun canım.  İnşallah bundqn sonra daha güzel bi ilişkiniz olur
0 oy
(736 puan) tarafından
Hakkınızda hayirlisi olsun insallah mutlu olursunuz 
0 oy
(1,461 puan) tarafından
Seni hatırlıyorum cnm. Ailen durmadan soruyordu demi aradı mi yazdı mi diye. Aile evinde rahat olamıyor insan bnde değildim. Eğer eşini seviyorsan ve güveniyorsan geri dön derim. Ama ona aile evinde rahat olmadığını belli etme. Her an gidebileceğini düşünsün. Bu arada az daha yalvarsin hemen gitme
tarafından
Doğru hatirliyosun canım yok gidecegimden haberi yok onun. Habersiz gideceğim aile evindede rahat olmadığım için gitmek istiyorum bırak önce ama yok ona belli etmedim eeyecegim benim burda keyfim yerinde dedim hep
0 oy
(13,825 puan) tarafından
Postlarina baktım eşimle bircok sorunumuz var demişsin eve sarhoş gelmesini anlatmışsın kaç kez umarım hakkında hayırlısı olur 
0 oy
(90 puan) tarafından
Allah pişmanlık vermesin inşaallah, kendin gitme gelip Seni baba evinden alsın, emin ol bu önemli 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 487 göst.
13 Kasım 2020 Diğer kategorisinde Gentle Avenger (3,769 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 354 göst.
18 Mart 2020 Aile kategorisinde Gentle Avenger (3,769 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 842 göst.
12 Temmuz 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 180 göst.
16 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Sydatur74 (202 puan) tarafından soruldu

380,322 soru

11,387,442 cevap

34,889 kullanıcı