0 oy
322 göst.
Aile kategorisinde (479 puan) tarafından
Karşı komsum annem yaşında iyi birisiydi sıkça görüşüyorduk ne hikmetse 2 3 aydır görse selam bile vermiyor ben kalbini kıracak ne birşey yaptım ne söyledim oğlu asker oldu kadın 360 derece değişti ne arıyor ne selam veriyor neyse pek önemli de değil zaten psikolojik rahatsızlığı vardı belki atak döneminde ama bizim bebek arabamızı her zaman koyduğumuz yere boş bir kolo koydu 3 haftadır orda ellemiyor bile bizde direkt bizim kapının önüne koyuyoruz arabamızı girip cikmamiz zor oluyor neden böyle birşey yaptı neden bize böyle davranıyor çocuklarımı bile çok severdi görünce sevmeyi bile bıraktı gerçekten insanlar çok tuhaf ben yolda bile bana biri selam verse tanımadığım halde ona dua eden biriyim kimseyi incitmek istemem ama bazen insanlık ölmüş diyorum böyle insanlar yüzünden yazık gerçekten 

6 Cevaplar

0 oy
(962 puan) tarafından
Neden sormuyorsun bu soğukluğu sebebini. Belki biri hakkınızda kötü söz taşımış aranız bozulmuş haberiniz yoktur 
(479 puan) tarafından
Ortak kimsemiz yok ki
(962 puan) tarafından
Anladım yine de en doğrusu nedenini kadının kendisine sormak
-Reklam-
0 oy
(17,721 puan) tarafından
Kendinden eminsen salla gitsin 
(479 puan) tarafından
Eminim valla
(17,721 puan) tarafından
Boşver sıkma hiç canını
(479 puan) tarafından
Aynen sağol canım
0 oy
(1,995 puan) tarafından
kendi küsen kendi barışır demişler boşver 
(479 puan) tarafından
Aynen çok doğru
0 oy
tarafından
Aman boşver dengesiz işte 
(479 puan) tarafından
Galiba
0 oy
tarafından
Tavşan dağa küsmüş dağın haberi yok en sevmediğim şey 

O koliyi oradan al kapısına koy bebek arabanı da yerine koy ben olsam öyle yaparım 
(479 puan) tarafından
Aman inatlaşmak da istemiyorum kimseyle
tarafından
Sen böyle çekinirsen üstüne gelirler hep accık dişli olmak lazım
(479 puan) tarafından
O dediğinde doğru ama neyse bunlar ilk komşularımdı yeni tayin yerimizde kimseyle fazla samimi olmayacağım hep tecrübe kazandırıyor bu tarz insanlar
0 oy
(3,162 puan) tarafından
Canımın içi sende benim gibisin çok takıyorsun insanların davranışlarını belli. Kıracak bir davranışta bulunmadıgına eminsen için rahatsa salla gitsin. İttir kolisini. Koy arabanı. Kısasa kısas yap. Senden değerli değil hiçbişey 
(479 puan) tarafından
Aynen takıyorum istemesem de kimseyi kirmak istemem neden kırayım ki 3 günlük dünya
(479 puan) tarafından
Inatlasmak da istemiyorum canım koca kadın  biz 2 yıldır oraya koyuyoruz belli boş koli koymak nedir

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 246 göst.
3 Kasım 2023 Aile kategorisinde hanimeli (479 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 142 göst.
20 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Tombul kel bebek (450 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 739 göst.
31 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 1,037 göst.
20 Haziran 2022 Aile kategorisinde Birdilektut (1,271 puan) tarafından soruldu

379,422 soru

11,357,355 cevap

34,835 kullanıcı

...