+1 oy
721 göst.
Aile kategorisinde (31 puan) tarafından
Kocanız ailenize gitmenize karışıyor mu? Aynı mahallede oturmanıza ragmen 2 3 ayda bir gıdebılsenız tepkiniz nasıl olur 

61 Cevaplar

+7 oy
(119,242 puan) tarafından
Oyle karisma gibi bi lukse sahip degil 
tarafından
Baştan nasil giderse. Erkekler alismaya cok yatkinlar.  Zaten kadin biraz sessiz sakin olsun ses etmesin onu kocasi da ezer kaynanasi da. Buradaki çoğu kadinin sorunu kendini ifade edememesi bana göre. Bazen post aciyolar ugradiklari haksizliga ne yapayim diye bize soruyolar . O an tepki vermek yerine sessiz kalip icine dert ediyor sonra bu cocuguna eşine her seye yansiyor. Hemm eşin dinen de hakki yok kadinin ailesiyle gorusmesine karisamaz.
tarafından
Kulkedisi cok erken evlenmissin tabi yasından dolayıda ozaman daha bir cok seyi idrak edememişsindir ailende böyle seni bastırınca haliyle böyle olmus ama iyiki sonradan ipleri eline alabilmişsin
tarafından
Erken evliliklerde ne yazik ki olan bi durum.
Kadin henuz kendini bilmeden , karakteri oturmadan ,dunyayi görmeden evlenince bide ustune baba evinde de bastiriliyorsa kotu sonuclar dogurabiliyor. Koca evinde saga sola savruluyor.
tarafından
Aynen öyle rabbim iyi insanlarla karşılastırsın
tarafından
Ayn öyle oluyor kızlar neyseki şimdi gözüm açıldı üzülüyorum böyle olanlara  o yüzden
-Reklam-
+1 oy
(11,230 puan) tarafından
Karistirtmam karistirtmadim da bi gittiğim annemler  var ona da laf etme dedim artık seslenmiyor
+1 oy
(6,441 puan) tarafından
Buna karışmaya hakkı olduğunu düşünmüyorum aramızda 2 st mesafe var canım istediğimde giderim annemde gelir onun ailesiyle alt üst oturuyoruz o zman o da çıkmasın
+1 oy
tarafından
İzin alırsan sonuç böyle olur. Kimse nereye gidip gidemeyecgime karışamaz hele aileme.
0 oy
(952 puan) tarafından
Benimki 15 saat uzakta evlendiğimden beri gidemedim daha
0 oy
(1,451 puan) tarafından
Bnmki 1 saat uzakta köyde izin vermiyor canı isterse
(119,242 puan) tarafından
İzin isteme sebebin ne neden aile icin izin istiyon
0 oy
(7,376 puan) tarafından
3 saatlik uzaklıkta istersem yollar ama genelde beraber gidip beraber dönmeyi tercih ediyorum onun ailesinle benim ailem 15 dakikalık yol var aralarında 
0 oy
(3,326 puan) tarafından

16 saat uzaklıkta senede bir 1 ay gidiyorum hiçte karışma :)

0 oy
(7,374 puan) tarafından
yok karışmaz hergun gıderım evler yakın hep beraber pikniğe gıderız pazarları pıknık olmasa bıseyler alır abur cubur yımeye giderız
0 oy
(13,824 puan) tarafından
Aile ya aile yanı daha ötesi var mı aynı şehirde değiliz ona rağmen karışmaz istediğin zaman götürür aile konusunda bari taviz vermeyin lütfen çok uzucu
(31 puan) tarafından
Baştan o tavizi vermişim şimdi de gotur diyince kavga sıkıntı goturmezz
(13,824 puan) tarafından
Keşke vermeseydin:-(aile yanı hayatta daha ötesi var mı ben aynı şehirde değiliz diye dört senedir yanıp kavruluyorum
tarafından
Aynı mahalle demişsin, götür demene gerek var mı?
(13,824 puan) tarafından
Olmasa bile adam yollamiyormus ki tavizi baştan vermiş malesef
0 oy
(9,556 puan) tarafından

Git mümkünse bir ay kal diyor :D

0 oy
(63 puan) tarafından
Ayy daha neler ayni mahalledesin haftada 1 giderdim ben valla tepkini koyacaksın ben 3 saatlik yola laf ediyo küsüyorum hicbise yapmıyorum ozaman git diyo 2 ay önce gittim gelim 1 haftalik simdi agustos sonuna gidip gelim.diyorum gene karisiyo o zaman gelsin göndermemek ne demek görüşürüz herkes nasil uste çıkmaya çalışıyorsa sende yapicaksin bacim
(31 puan) tarafından
Küsüyorum umurunda bile olmuyır
(63 puan) tarafından
Onu ise gonderme gelirken karsilama o da senin umrunda olmasin yüzüne bakma ilişkiye girme kendilerini ne sanıyorlarsa zaten esin sabahtan aksama.kadar iste değil.mi sen ne yapıyorsun ayni şehirdesin ailene gidemiyorsun tuhaf vallahi
(31 puan) tarafından
Hepsini de yaptım aynı evin içinde 2 ay konusmadıgımız oldu yinede kendi dedıgı olacak ılla
0 oy
(15,824 puan) tarafından
Benden önce o der hadi gidelim diye 2.5 3 saatlik mesafe var aramızda ama diyemez yani annemin evinede sayıyla gideceksemmm coooook işimiz var demektir.....
0 oy
tarafından

O kadar merhametsiz değil... Olamaz da 

(31 puan) tarafından
Merhametsiz insan cok maalesef
0 oy
(887 puan) tarafından
Aileme gitmeye karışma lüksünü hiçbir zaman eline vermedim vermemde .
0 oy
(6,209 puan) tarafından
Kimse kimsenin ailesine gitmesine karışamaz aileme giderken bide izin mi alicam benim ailem İstanbul da ben Erzurum işlerimiz biter biletimi al gidicem derim tamamdır hele aynı yerde olsam hiç saymam
0 oy
(4,941 puan) tarafından
Daha neler bn aileme gtmek için izin almam haber veririm cnm gitcem haberin olsun doye 
0 oy
(448 puan) tarafından
Aslaa dinlemezdm eşimi karşı çıkardım çok tepkiliyse işe gittikten sonra gidip ailemi görürdüm 
0 oy
(3,823 puan) tarafından
Ben onun ailesine gidiyorsam benim ailemede gidilir ki kendi plan yapıyor. 1 hafta onun ailesine gittik şimdi diyor 1 hafta da sizinkilere gidelim 
0 oy
tarafından
3 saat mesafe var aramızda 2 3 ayda bir gidiyorum karışmaz aynı mahallede olsam keşke ailemle her gün giderim ise hiç mi gitmiyor o yokken çıkarım ben gitmiyorsam oda gitmesin o zaman 

İlgili sorular

0 oy
43 cevap 901 göst.
13 Aralık 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
45 cevap 700 göst.
8 Ekim 2022 Aile kategorisinde Nrgz (771 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 876 göst.
12 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Ezgibbb (530 puan) tarafından soruldu

379,159 soru

11,349,704 cevap