0 oy
1,443 göst.
Diğer kategorisinde (401 puan) tarafından
Kızlar gerçekten bazen çok düşünüyorum ben mi tuhafım bunlar mı tuhaf anlamıyorum anlam veremiyorum..

Şimdi kızlar kayınvalidem sürekli yok işte şu sprial taktırmış kısır olmuş o iğne vurmuş çocuğu olmamış o hap içmiş düşük olmuş bir sürü şey anlatır ben muhabbete dahil olmak istemem bana göre çok ters bir büyüğümle heleki eşimin annesiyle bunlari konuşmak bı kaç kez konusunu açtı hep kalktım yanından konuşmadım neyse gelelim konuya şu an eşim korunuyor benim doğumdan sonra korkum oluştu kızlar sprial taktırmak istemedim o masaya oturup alttan muane korkutuyor beni eşimde korunmak istemiyo midesi bulanıyormus oda ayrı cins net neyse bende sağlık ocağında ebeyle konuştum iğne yapabilirsin ama git bı kadın doğum uzmanına muayene ol dedi öyle kaldı halen de gitmedim salgın var diye 

Eşim dün geldi eve işte birden konuyu açtı annem iğne vurmayın diye bende çıldırdım sen nasıl annene anlatırsın diye oda yeminler etti anlatmadım diye kesinlikle inanmıyorum yok işte annem iyiligimizi düşünüyo bilmem kimin karısı yapmış hala çocuğu olmuyor falan ben haksız mıyım kızlar kayınvalidemin bu kadar ozelime karışması doğru mu oğlunu doldurup doldurup üstüme göndermesi bu benim bedenim benim kararım bunun hesabını neden kayınvalideme veriyorm bunun için onu neden ikna etmek zorundaym delircem ya evimde bi parça huzurum varsa da onlar yüzünden o da yitip gidiyo.

50 Cevaplar

0 oy
(1,387 puan) tarafından
Ya bu büyükler bu kaynananlar niye bu gelinleri bi rahat birakmiyorlar ne yani ne batiyor onlara anliyorum bi birakin su gelinleri ya zaten onun oyle seyleri sana demesii cok ayip bir iki sefer benimde kaynanam dedi bana bende cevap vermedim yada biz karar veririz ona dedim daha cit cikmadi ondan sonra gerci normal karşılıyorum bana oyle demesink kendi kizi 40 kusur yasinda menepoza girecek erken menepoz annesinin yaninda diyorki doktora sormus daha korunmamiza gerek varmi falan diye doktor da demis korun yoksa hamile kalirsin bunu acik acik dedi yani annesinin yaninda 
(401 puan) tarafından
Hahhh işte bunlar da öyle herşeyi konuşuyorlar ben asla öyle değilim özel hayatımı kız kardeşime dahil açmam.
-Reklam-
0 oy
(5,023 puan) tarafından
Haklısın onlara ne oluyorsa benim kaynanamda doğumdan sonra spiral taktir diye tutturmustu ona ne oluyorsa sanki o doğurup bakacak
(401 puan) tarafından
Bu yine taktır dese neyse taktırma yapma etme kısır olacaksn bilmem ne off
0 oy
(1,618 puan) tarafından
Annesi ne karışıyor canim aaaaa
(401 puan) tarafından
Çünkü biz gerizekalıyz canım
Nasıl korunulur bilmiyoruz özellikle ben kendimi kısırlaştıririm falan mazallah
0 oy
(280 puan) tarafından
Oğluyla bu muhabbeti yapması rezalet iğrendim resmen
(280 puan) tarafından
Kaynananla kocan arasında seninle ilişkiye girerken nasıl korunması gerektiğini konuşması normalmi ben sana birsey demedimki kaynanana söyledim ve onu dinleyen kocana
(280 puan) tarafından
Ayrıca buraya post açıyorsan sana ne oluyor demende ayrı bir dengesizlik kocana kaynanana çemkir zira seninle o işi yaparken neler yapıcağını oğluna anlatan kaynanan ve bunu dinleyip sana anlatanda kocan :/
(401 puan) tarafından
Ayyy çok güldüm ya :))) sana bişey demdim sinirden kendi kendime kaynanama söyleniyorm ben ve kocam diyorum kendi sorumluluğumuzu alamıyor muyuz sana ne oluyor kaynana diyorum :))
(401 puan) tarafından
Vallahi alemsin ya
(280 puan) tarafından
Kız bende diyom bana niye kızdı :)
0 oy
tarafından
Ayyy canım kusura bakma hakkını helal et ama çok güldüm kaynanana :D ben senin yerinde olsam bi gün konusunu açtığında "aaaaa ama böyle olmaz bu akşam bize gel ders ver ayrıntılı şekilde bize nasıl halledeceğimizi anlat birebir.. biz bilemiyoruz çünkü neyin ne olduğunu" derdim o da apışıp kalırdı bence asla bi daha ağzını açamazdı. Ama sen diceksin ki ben öyle bi karakterde değilim demem vs ama mecburen olucaksın bacım başka türlü önünü alamazsın. Bu kaynanalar ne kadar boş düşünüyorlar benimkide evlendiğim ilk günden beri komşu aracılığı ile sordururdu bişey var mı diye. Bende zor sabrederdim biz siz gibi ilk geceden hamile kalmak zorunda değiliz dememek için. 
(401 puan) tarafından
İşte diyemiyorum canım büyüğüm diyorum eşimin annesi diyorum saygımı bozmiyim daha yeni iki yıllık evliyim rezil olmiyim diyorum resmen tetikliyor beni
tarafından
Sen bu konuda susarsan daha çok sinir olursun canım
(401 puan) tarafından
Eşimle birbirimizi yiyoruz artık konusunu açarsa gerçekten soylicem
0 oy
(1,076 puan) tarafından
Annem en iyisini bilir erkeği her şeyi annesine danışır. Anlatır. Tek doğru annesidir.
0 oy
(392 puan) tarafından
Beyefendi nin midesi niye bulaniyomuş. Yalana bak
(401 puan) tarafından
Bı bilsem
0 oy
(462 puan) tarafından
Benim kavınvalidem se çocuk yapmama karışır. Hemen hay ikinciyi diye kırkım çıkalı 10 gün oldu. bazen sanane be  diyesim gelir. Ama benim kaynana oğlundan korktuğuna kocama bişey diyemez bana der hep :)  birde şey var ben öğretmenim oğlum 2 yaşına gelene kadar ben bakıcam çalışmıcam bana diyor ki 2 yaşına geldimş gönder bana ben bakarım sanki 1 saatlik mesafede oturuyor. O adanada biz istanbulda çok istiyorsan sen gel istanbula ben gönderemem dedim :)')
(401 puan) tarafından
Her konuya karışmasını geçtim bu konuda benim tavrımı gördü ne kadar rahatsız olduğumu gördü böyle saçma hurafe şeylerle beni etkileyemedi şimdide eşimi
(462 puan) tarafından
Benimkide öle her seferinde kibar bir şekilde söyledim bunun eşimle benim karar vereceğimizi ama benim kaynanam çok inat. Sizden tek farkımız benim eşim annesini dinlemez
0 oy
tarafından
Alaksz ama eşin korunnca neddn midesi bulanıyor erkklerinde mi hapı var 
(401 puan) tarafından
Hayır çok affedersin sorduğun için yazıyorm prezervatifi çıkarınca midesi bulaniyoms
tarafından
Him anldim bnde hap faln mi var dedim kişilik meselsi birşey diyemm

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 589 göst.
7 Ocak 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 178 göst.
22 Mayıs 2021 Aile kategorisinde bahtsizbedevi (169 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 616 göst.
0 oy