0 oy
1,230 göst.
Aile kategorisinde (1,271 puan) tarafından
Kızlar ben düşündüm de bekarken baba evinde bir sıkıntım yoktu ama yine de koca evinde çok çok daha mutluyum. Siz hangisinde daha mutlusunuz ?

95 Cevaplar

+4 oy
(1,371 puan) tarafından
Baba evinde çok rahattım. Erkek çocuğu gibi yer içer yatardim istediğim saatte çıkıp giderdim evden istediğim saatte gelirdim. Sonra rahat tepti evlendim ve evdeyim :)
(1,271 puan) tarafından
Kız ben de öyleydim elimi surmezdim evlendim bir ton isim var ama yine de çok mutluyum böyle:)
(1,371 puan) tarafından
Ben yorgunum sadece hemde çok. Evim büyük çocuklarım küçük kapımı açıp yardıma ihtiyacın varmı diye soran yok. Yorgunluktan uyuyamıyorum şuanda
(1,271 puan) tarafından
Kuzum boşver zaman buldukça yap tadını çıkar her anın çocuklarının :) zaman birdaha gelmiyor çocuklarla yorgunluk bile güzel ;)
(660 puan) tarafından
Bu ben işte salaklık bizimki
-Reklam-
+1 oy
(811 puan) tarafından
Kendi evimde ;))))
(1,271 puan) tarafından
:))))))
0 oy
(2,062 puan) tarafından
Bekar evinde 

;)
(1,271 puan) tarafından
Hahaha o da iyiymis
0 oy
tarafından
Her iki yerdede kisitlamali yasadimm bisey farketmedii yani 
(1,271 puan) tarafından
Hadi ya kötu olmuş cnm Allah'ım huzur versin ❤️❤️
tarafından
Olsunn yinede hayatimdan mutluyumm
Pek sorun yapmıyorum  boylesi daha iyii
 Evimde oturuyorumn bi yere cikacaksam esimlee cikmayacaksam evdeym
(1,271 puan) tarafından
Huzurun olsun canım gerisi zamanla çözülür :)
0 oy
(15,168 puan) tarafından
Baba evinde annem huzursuz olduğu için devamlı burda daha mutluyum. Onun dışında bı sorunumuz yoktu ailemle de. 
(449 puan) tarafından
Ayni seyleri yaşıyoruz annemi çok seviyorum ama cekilecek kadinda değil hep hasta ve bor yemek yada temizlikte hep soylenir şuan düşkün bize
tarafından
Söylediklerin anlattiklarin hiç yabancı deyil bi kısmı benim rahmetli annem çünkü icten ice sevilmekten butun bunlar eksik kalmaktan oluyoo bu mevzu uzar gider haydin iyi geceler
(15,168 puan) tarafından
Aynen ben hep o yüzden hastalandığıni dusunuyorum hatta. İlgi görmek için. Bilinçli olarak değil ama bilinçaltında hasta olup ilgi görmek işine geliyo bence
tarafından
Beni anlatmışsın. Şimdi annemin mutsuzluğunu görmüyorum sadece. Annemle konuşunca iyiyim falan der iyi sanarım bende. Garip bişey ya
(15,168 puan) tarafından
Hayatta insana en çok yara açan kişi anne baba bence. Hatta özellikle anne
0 oy
(503 puan) tarafından
Allah razı olsun rahmetli babamdan da kocamdan da. Çok şükür çok şanslıyım ki her iki tarafta da mutluyum
0 oy
(48,643 puan) tarafından
ikiside esit cok şükür
0 oy
(1,257 puan) tarafından
Koca eviinde mutluyum 

Baba evimin yeri de başka ordada mutluuuu :) 

Allah yokluğunu göstermesin inşallah ❤️
(1,271 puan) tarafından
Amin canım:)
0 oy
(2,211 puan) tarafından

Çok şükür baba evindede mutluydum, eşimlede mutluyum :)

(1,271 puan) tarafından
Aynen öyle cnm ben de aynı cok şükür :)
0 oy
(747 puan) tarafından
Kesinlikle baba evi. Evlendikten sonra sinir hastasi bi insan olmaya başladım.
0 oy
(986 puan) tarafından
Çok şükür iki yerden de mutluydum ailemde eşimde değer veriyor.ve kötü bir şey yaşamadım 
0 oy
tarafından
İki yerde de mutluyum şükür :) baba evinde bekarlığın rahatı vardı ama yemek derdi falan yok ya o konuda daha rahattım tabi
0 oy
tarafından

Kocamın yanında daha çok mutluyum çok şükür he baba evinde de mutluydum ama eşim bambaşka <3

tarafından
Çok seviyorum abla çoookkk kurban olduğum  o benim dünyam herşeyim ❤☺
tarafından
Ayyyy bir zamanlar bennn zaman gececek vee sen bu hallerine gulecende gulecen neyse allah muhabbetinizi artırsın
tarafından
Hahahaa Allah kısmet ederse buralarda olursak yine hatırlatırım sana ☺☺
tarafından
Yaaa olurmuyuz kiz buralarda ben sıkılırim kesinn kız büyüyünce girmem bencee
tarafından
Kısmet bence burası çok bağımlılık yapıyor daha gidemeyiz gidersekte dayanamayiz ☺
0 oy
(3,451 puan) tarafından
İkisinde de çok mutluyum Allah'ıma şükürler olsun 
0 oy
(1,386 puan) tarafından
Annemi özlüyorum onun dışında çok şükür halimize 
0 oy
(448 puan) tarafından
Ikiside güzel  ... ailem kisitlamadi esimde demez suraya gitme buraya gitme  kiskanc degildir hayatima saygi duyar lakin calismami istemedi ona snir olmustum
0 oy
(1,726 puan) tarafından
Bu soruyu çok beğendim benden sana yıldız. 

Ben baba evinde sığıntı gibiydim koca evinde sanki daha mutluyum ama şimdi bana evine gidince bana o kadar iyi davranıyorlar ki hep orda kalmak istiyorum bekarken böyle değildi evlenince kıymet oldum
(1,271 puan) tarafından
Evlenince kıymetli olmuşsun resmen :) olsun buna da şükür canım iyi kötü ailen sonuçta sen de tadını çıkar bu durumun unutmaya calis geçmişi ölümlü dünya:)
0 oy
(7,673 puan) tarafından
Bekarken ama gurbette olmasak uzaklığı dert etmesem eşimle de daha mutlu olurdum gurbet yaktı beni
0 oy
(335 puan) tarafından
Annemle başta çok anlaşmazlık zamanla arkadaş olduk çok sıkıntı ederdim takı evlenene kadar ne olursa olsun babaevini hiçbir şey e değiştirmem koca evi çok acımasız 
(1,271 puan) tarafından
Öyle mi diyorsun canım acımasız demek ben şimdiye kadar acımasızligini görmedim koca evinin ama haklı olabilirsin bir dusundurdu bu soz beni
(335 puan) tarafından
Ne olursa olsun babaevinde en azından ailen sana değer verir a koca evinde en ufak bir hatada seni yok sayiyorlar kötü biliyorlar
(335 puan) tarafından
Bilmiyorum herkes aynı olmayabilir ama asla seni kendi kızı gibi görmezler
0 oy
(5,848 puan) tarafından
Bekarken daha özgürdüm eskigünlerimi özlüyorum bazen. Ama eşimle de mutluyum cok şükür 

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 543 göst.
13 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde creazygirl34 (3,127 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 368 göst.
24 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 586 göst.
9 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 453 göst.