0 oy
157 göst.
Diğer kategorisinde (584 puan) tarafından
tarafından yeniden kategorilendirildi

• Sevgili bacilarim öncelikle senin kocan asker ihtiyacın mı var iç beş kuruşa diyenler sessizce uzaklaşsin kalp kırmaya Mahal yok teşekkürler:) ben kış mevsimi için salça menemen turşu mürdüm eriği KOMPOSTOSU sarımsaklı sos kahvaltılık sos vs. Tarzı şeyler yapıyorum kendime dün gece de salça yaparken düşündüm fazla fazla yapsan ve sağda solda duyursam sizce talep eden olur mu yani hem bir katkı olur hemde boş zamanlar değer kazanır diye düşünüyorum değerli fikirlerinizi Benimle paylaşmanızı istiyorum sizde biliyorsunuz hayat mücadele isitiyor 

3 Cevaplar

0 oy
(13,782 puan) tarafından
Tabi yapabilirsin. Satacak çevren varsa yapabilirsin bence. Birde çalişmak ayip değil dışardaki insanlarda eleştirecektir emin olabilirsin. Kimseye kulak asmadan karar ver bence. 
(584 puan) tarafından
Allah razı olsun kimseye kulak asmam ve cevabını veririm oyuzden dışardaki insanlar çokta önemli değil söyledikleri benim amacım sadece birşeyler yapmak yanı ne bileyim iki evladım var onlara ekstra bir katkı sağlamak teşekkür ederim ayrıca bu güzel yorumun için
(13,782 puan) tarafından
Canim sadece maddi destek değil üretkenlik olarak da iyi bişey yapiyorsun. Çalişan kadinlar yapamiyor genelde. Onlar alirlar kesin. Hatta pasta börek sarma siparişi falanda alabilirsin.
(584 puan) tarafından
Elimden gelir böyle işler ben Daha çok doğal olmasından yanayım hem çocuklar hem de bizler için hem uygun hemde doğal el emeğim ile Kendi evimin içerisinde yapacağım tertemiz talep olur diyorsun yanı
(13,782 puan) tarafından
Tabi canim herkes zaman ayirip yapamiyor. Sen iyi yaparsan senden alirlar.
(584 puan) tarafından
Elimin lezzeti vardır çevrem elinin farklı Bir lezzeti var der ve çok beğenirler
-Reklam-
0 oy
tarafından
Çevren varsa neden olmasın hem esin asker maaşı çok diye evde yatacaksın onun parasını yiyeceksin diye bir durum yok çalışmak kadar güzel birşey yok 
tarafından
Milletin lafina bakma dediğim gibi kendi paranı kazanmak kadar güzel birşey yok isterse esin milyoner olsun yarın neler olacağını biliyor muyuz hayır kenara koymak birikim yapma zamanı kesinlikle satacak çevren varsa yap
(584 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim Allah razı olsun güzel düşüncelerin ve fikirlerin için Allah seni kalbinden çiçeklendirsin daima kalbinin ekmeğini ye inşallah bacım:-)
tarafından
Yaaa ne güzel dua ettin bu cuma günü üstelik bugün randevum vardı bebeğimin cinsiyeti öğrenebilirim çok hoşuma gitti duaların Allah razı olsun ☺️❤
(584 puan) tarafından
Sağlıkla ve huzurla al kucağına bacım bir avazda kavuş inşallah
tarafından
Inşallah Allah razı olsun
0 oy
tarafından
Çevren olup olmaması önemli, bir de organik ürün satan çevrende dükkan varsa görüş belki dükkanda satmak isterler. 
(584 puan) tarafından
Değerli fikrin için çok teşekkür ederim Allah kalbinden çiçeklendirsin daima kalbinin ekmeğini ye inşallah bacım
tarafından
ay amin hepimiz için geçerli olsun, teşekkür ederim.
(584 puan) tarafından
Rica ederim:-)

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 177 göst.
0 oy
7 cevap 244 göst.
0 oy
1 cevap 49 göst.
0 oy
1 cevap 116 göst.
6 Mayıs 2021 Kültür-Sanat kategorisinde Sultantprk (105 puan) tarafından soruldu

377,943 soru

11,312,743 cevap

34,746 kullanıcı

...