0 oy
773 göst.
Aile kategorisinde (2,067 puan) tarafından

?

26 Cevaplar

+1 oy
(6,053 puan) tarafından
Allah a buyuk guc warmasin asla durmam ama benim ailem destek cikar meslegim war ailemin bana sagalayabilecegi maddi imkanlar war birazda imkanlara bagli senin icin ne diecemi bilemedim Allah yardimcin olsun 
-Reklam-
+1 oy
(6,333 puan) tarafından
Yapamam nasıl dokunurum ona bir daha. Her banae baktığnda aldattığı gelir aklıma.  Asla yatağına giremem midem bulanır. Düşüncesi bile kötü. Çocuklarım için bile olsa kalamam aynı evde.
+1 oy
(446 puan) tarafından
Herkes kalmam demis susmam. Ben susarım galiba neden dersen gidecek baba evim yok. Ha var ama bekarken bile ekmegi sayiyla alan babam vardi. Cocugumla beni kabul etmez ablam bosandi onu etti cocugu yoktu ama hep gitsin calissin derdi. Hic ujutmam ablamla annem balkondayken ahh anne ne güzel kebap kokuyor demisti babamda arkasindan git çalış al getir yaoalim demisti. Anladim o evden cikarsam daha giremeyecegimi. Susarim çünkü kapım yok. Allah ahimi alsin derim beklerim. 
0 oy
tarafından
Hayır Allah yaşatmasın öyle bir şeyi kmseye 
(12,623 puan) tarafından
+++++++++++++++++++++
0 oy
tarafından
Çok zoe bir durum 
0 oy
tarafından
Allah o duruma.getirmesin de asla susmam 
0 oy
(736 puan) tarafından
Zor bir durum bişe dememek lazm. Allah kimsenin başına vermesin verenede sabırlar versn
0 oy
tarafından
Çok zoe bir durum valla
tarafından
Bebişim çok iyi harika herşey yolunda 298 gram bir bebişim var ☺️ anası kılıklı inatçı sadece kendini göstermedi baş aşağı duruyor
(14,030 puan) tarafından
Kaç haftalık oldu
tarafından
Bugün tam 19 hafta
(14,030 puan) tarafından
Ohh çok şükür sağlıkla kucağına alırsın inşallah
tarafından
Inşallah Allah razı olsun
0 oy
(814 puan) tarafından
O durumu yaşamadım Rabb'im kimseye de yaşatmasın. Büyük konuşmayayım ama böyle durumda hiç susmam.
0 oy
(2,610 puan) tarafından
Allaha şükür başıma gelmedi ama kalmazdım öyle bir şey olsaydı. Çocuklarına değer veren insan onların rızkını başka kadınlara yedirmez 
0 oy
(13,821 puan) tarafından
Rabbim kimseye yasatmasin büyük de konuşmuyorum ama o adamdan zaten hayır gelmez 
0 oy
(3,582 puan) tarafından
Büyük büyük konuşmamak gerekir bu konuda öyle bir durum olsa düşünemiyorum düşünmesi bile içimi sizlatti 
0 oy
tarafından
Yaşamadan konusulmaz ama bir dakıka duramam, aldatan insan zaten sevmıyordur ki sevgısız ortamda cocuk buyutmek en kotusu
0 oy
(4,426 puan) tarafından
Susmam asıl çocuklarım için onları  gözünde ki annelik imajım için her zamankinden daha çok dururum ve asla sineye çekmem böyle bir şeyi 
0 oy
tarafından
Böyle birşeye büyük konuşmak istemiyorum başıma hemen geliyor ne zaman büyük knussam Rabbim kimseye yaşatmasın ☹️
0 oy
tarafından
Allah öle bir durum yaşatmasın ama asla cekmem asla affetmem kapıya koyarım onu 
0 oy
(5,837 puan) tarafından
Yetiştirilme tarzımdan mı karakterimden mi bilmiyorum ama böyle şeylerin susup oturulacak şeyler olduğuna inanmıyorum Rabbim yaşatmasın hiç başıma gelmedi zaten böyle bi durum yaşadığımı ailem bilseydi izin vermezdi kalmama bende kalmazdım.. Zaten belli iş tecrübelerim var gider çalışır çocuklarıma bakardım açıkçası 
0 oy
(1,092 puan) tarafından
Yani Allah şaşırtmasın şeytana uydurmasın ama benim başıma gelse bilemiyorum benim annem vefat etti babamda hasta yani tek bacağı sakat nereye giderdim diye şöyle bir düşündüm affetsen güvensizlik yer bitirir gitsen el kadar bebeyle nereye gideceksin ama yinede giderdim heralde babamın yanına sığınırdim babam sağolsun maddi manevi hicbirseyi esirgemez benden birde ablam var annem gibidir saolsun ilk başta bocalasamda sonrasında adapte olurdum büyük ihtimal çünkü çabuk insan silerim ben öyle kötü bir huyum var 
0 oy
(3,419 puan) tarafından
Rabbim yaşatmasın amin olursada onunla gider 
0 oy
(7,946 puan) tarafından
Susamam canım ya

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 100 göst.
5 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Sumeyyeali (1,037 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 218 göst.