0 oy
376 göst.
Aile kategorisinde (73 puan) tarafından
Kizlar 4 senelik evliyim ve 2 çocuk annesiyim ne zorum varsa hemen iki bebe  yapıyorum neyse evlatlarım herseyim benim o başka kayinvalidemle oturuyorum yılan dilli bi kadın üstelik kocam desen akılsızın biri biz ablamla eltiyiz ablamla bile kavgalı ortada sebep yokken hatta ablamin üstüne bile  yürüdü sesimizi etmedik oturduk işten eve gelir buz gibi herseye karışır bu niye böyle şu niye böyle diye annemlere gitcem izin yok anca diyo 2 aya bir gitceksin  bu nasıl bisey yaa annesi bugün rahatsızdı biz iki katlı evde oturuyoz saat öğlen 12 ye kadar aşağı inmedi inince diyorki bi gelip bak öldük mü kaldık mı diyo ya diyo ölsek ölümüz kokar k3ske siz de ölecek göz varmi tövbe tövbe ya Yani kizlar çok çok bunaldım Allaha yalvarıyorum ne olur bi yol göstersin de evlatlarıma birlikte defolup gideyim şu evden diyorum biraz uzun oldu kusura bakmayın 

9 Cevaplar

0 oy
(4,089 puan) tarafından
Biriniz yanarken diğer kız kardeş niye kendini ateşe atıp bu aileye gelin olmuş onu anlamadım 
(73 puan) tarafından
Ahh ahh evlenmeden böyle değillerdi ki ikimiz bi evlendik 1 sene sonra yüzlerini gösterdiler gerçekten hiç onermiyorum
-Reklam-
0 oy
(17,639 puan) tarafından
İşin zor gerçekten ama Allah herşeyden büyük sen ona sığın ve çokça dua et seni feraha çıkarsın inşallah
(73 puan) tarafından
Allah razı olsun kardeşim Sadece Rabbime sığınıyorum zaten
(17,639 puan) tarafından
Allah yeter canım
0 oy
tarafından
Uzulme sen hepimizi gömer oyle olursun deseydin 
0 oy
(581 puan) tarafından

O abla benim :ermm::ermm:

0 oy
(1,437 puan) tarafından
Bende her kavga edisimizde soguyorum :) en büyük yanlış avlanma ayni aileye gelin gelmek olmuş canım Allah yardomcin olsun inşallah 
0 oy
(1,787 puan) tarafından
Bacım iki bacısınız versenize ayarı küsküyü 
0 oy
(1,946 puan) tarafından
Rabbım yardımcın olsun bacım bende bu aralar esimle çok kötüyüm tiksniyorum bende kayananyla oturuyorum kaynananin nefes alması bile batar çok iyi anlıyorum seni
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Allah hayırlısıyla tez vakitte kurtarsın sizi oradan kurban olduğum 

Kendi evinizde mis gibi yaşarsınız

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 399 göst.
13 Şubat 2019 Aile kategorisinde Aslalya (139 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 204 göst.
3 Haziran 2023 Aile kategorisinde Ceylin16 (20 puan) tarafından soruldu
0 oy