0 oy
142 göst.
Diğer kategorisinde (201 puan) tarafından
Kızlar merhaba aranızda adet görüp hamile olduğunu öğrenen oldu mu ben adet oldum ama bir hafta sonra açık kırmızı şekilde akıntım oldu korunmuyoruz aşırı midem bulanıyor baya da kustum hasta değilim hasta mı olacam bilemiyorum ama baş dönmem de aşırı şekilde oluyo yorgunluktan da olabilir ama üzerine görme gibi bişey olabilir mi sizce 

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Evet olabiliyormuş
(201 puan) tarafından
Hayırlısı ya oğlum daha beş aylık eşim korunmak istemiyor inşallah yoktur
-Reklam-
0 oy
tarafından
Olabilir canım 
(201 puan) tarafından
Ya şimdi benim çocuğum 5 aya girdi eşim korunmuyo bende gidemedim iki çocuğum var çünkü inşallah yoktur Allah olmayana versin hamile olsam eşimin canına minnet tabi ben çocuğum küçük diye üzülürüm
tarafından
Ama korunmuyorsunuz vardır belki de nerden bileceksin böyle
(201 puan) tarafından
Hafta içi kan vercem nöbetçi eczane yok burda merkeze uzağız kusunca aklıma direk hamilelik geldi ama adet oldum belki yoktur dedim
0 oy
(1,022 puan) tarafından
Aynı sıkıntıyı şuan ben yaşıyorum adet oldum 2 gün sonra lekelenmem oldu 2 gündür ar ara oluyor kasıklarım ağrıyor midem bulanıyor ama hamileliği aklımda geçiriyorum ama ihtimal vermedim hiç çarşamba rendavum var bakalım 
(201 puan) tarafından
Bende kan vermeye gidecem hafta içi sağlık ocağına isyemiyorum açıkçası bebeğim 5 aya yeni girdi eşim korunmak istemiyor onun yüzünden sıkıntıya gircem herhalde
(1,056 puan) tarafından
Lekelenme derken kahve rengimi canım
(1,022 puan) tarafından
Evet kahverengi
0 oy
(873 puan) tarafından
Ben öyle oldum 1.5 aylık hamile oldugumu midem bulanınca öğrendim 
(201 puan) tarafından
Kan veriyim ben o zaman
0 oy
tarafından
Ben canım adete bir gün kala hamile kalmışım uste görme oldum adet sonrası bı yedi sekiz gün sonra lekemenmem olmuştu ben onu da adet sanmıştım 
(201 puan) tarafından
Benim hala midem bulanıyor ama baksan sapasaglamm hasta fln da değilim belim çok ağrıyor bu ara ayağa kalkınca fln
0 oy
tarafından
Beeeeen bildiğin adet günümde adetimi gördüm ama hamileymiş im 
(1,056 puan) tarafından
Kızlar bende adetimden 4 gün önce birliktelik oldu korunmasız adetimi oldum 4 gün sonra kalmam dimi
tarafından
Ben de senin gibiydim hemen Ella hapı aldım kullandım şükür hamile kalmadim
(201 puan) tarafından
Bende adet günümde oldum ama normalde çok ağrılı ve çok yoğun kananam olurken bu sefer az ve ağrısız oldu
0 oy
(5,491 puan) tarafından
Üstüne görmüş olabilirsin, ağrın olmadıysa, pıhtılı değilse, azar azar olduysan evet olabilir 
(1,056 puan) tarafından
Bu cevap banamıydı elif hanım
(201 puan) tarafından
Normalde çok ağrım olur bu sefer çok az oldu
(5,491 puan) tarafından
Zuhallina post sahibinne yazımdım
Nur 99 pazartesi bi test al bacım Rabbim hayırlısını versin
(201 puan) tarafından
Amin canım inşallah sağolasın ❤️
(1,056 puan) tarafından
Kusura bakma canım

İlgili sorular