0 oy
97 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kizlar ben hamile kalamiyorum neden bilmiyorum ilk kızımda da kalamadim zor kaldım 2 senede hatta yakı felan masaj yapmıştık öyle kaldım birdaha yaptım bu sefer kalamadim yine b nim gibi olan varmi

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Benim afetlerin adet görmeye başladığımdan beri çok düzenlidir hemen hemen hiç yaşamadım düzensizlik ilk 2 çocuğuma hemen ilk ay hamile kaldım ama kızıma 3 sene uğraştım hatta arada 3 kimyasal 1 boş gebelik geçirdim nasip işi 
tarafından
Benimde düzenli hep hiç düzensiz olmam ama kalamiyorum cnm
-Reklam-
0 oy
tarafından
Benım doğumdan sonra düzenim bozuldu ya aylardır korunmuyoruz ama çocuk olmuyor 
tarafından
Bende öyleyim ama hamile kalamiyorum duzenlide adetim zaten adetin düzenli olması yumurtlamanın iyi olduğu anlamına geliyormus
tarafından
Aynn canım benım düzenim bozuldu Vala arkadaşım soğan suyu ile Hamıle kalmış duymuşsundur belki araştır da olmadı onu yap
tarafından
Bilmiyorum ki canm bakalım denerim
0 oy
(3,204 puan) tarafından
Rabbim en hayirli vakitte versin canim ⚘
tarafından
Amin canimm
0 oy
(229 puan) tarafından
Ben çok düzenli ama hiç doğal yolla hamile kalamadım 
tarafından
Allah nasip etsin canim
0 oy
(210 puan) tarafından
Benimde adetim günü gününe saati saatine diyecek kadardı 7 yıl çocuğum olmadı ama sorun tüpteymis 
tarafından
Hadi ya tüp lerinmi tikaliymis
(210 puan) tarafından
Öyle değilmiş ama öyle yapmışlar:) 13 yaşında bir ameliyat olmuştum o ameliyatı dikerlerken benim tüpü de dikmişlerdi 7 yıl ne sorun var diye geziniyordum işte
tarafından
Hadi ya çok geçmiş olsun cnm
(210 puan) tarafından
Evet Teşekkür ederim
0 oy
tarafından

Her Dua Nasibine, Her Nasip Vaktine Esirdir. Allah ne zaman nasip ederse o zaman olur canım benim. Olmasaydı ilkin olmazdı. Allahım 2. de nasip etsin. Hatta isteyen herkese nasip etsin

tarafından
Amin canım dediğin gibi tabiki bende nasibe inanıyorum tabiki ama çevre çok değişik gercekten
0 oy
(236 puan) tarafından
Canım kızım 15 aylık ve hiç korunmadık ama olmadı adetlerimde çok düzenli kızımda da gec hamile kaldım 1 bucuk seneyi buldu
tarafından
Ben iki sene oldu kalamadim cnm strestenmi bilmiyorum stresli de degilim
(236 puan) tarafından
Ben hiç stres yapmıyorum canım zaten kızım zor olduğu için asla korunmak istemedim RABBİM ne zaman nasip ederse o zaman istiyorum çünkü kızım da hala küçük RABBİM hayırlı zamnda hayırlı evlat nasip etsin inşallah sana
tarafından
Amin canm evet küçük ama ne yazikki  menapoz yaşı düştü kısırlık oranı arttı bu hormonlu yiyeceklerden

İlgili sorular

0 oy
24 cevap 609 göst.
13 Nisan 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 139 göst.
0 oy
27 cevap 653 göst.
0 oy
13 cevap 180 göst.
14 Haziran 2021 Aile kategorisinde Roni (9 puan) tarafından soruldu

379,251 soru