0 oy
160 göst.
Diğer kategorisinde (1,772 puan) tarafından
Kizlar ise başladım annem bakicak ama köyde şu an 1 2 aya anca gelir Bi süre zarfında çocuğu sağa sola bırakıyorum teyzeme yengeme falan çocuk iyice tuhaflasti annem gelene kadar idare edemiyorum eşim kreş istemiyor işten çıkmak zorunda kalicam kresler de daha perişan olur diyor terkedilmis gibi hisseder hastalanır diyor çocuğu kreşe giden var mı aranız da sizce daha iyi değil mi orda kendi yasitlariyla vakit geçirmesi  

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
ihtiyaciniz yoksa calismaya cocugunuzla.kalin
(1,772 puan) tarafından
Ev kira tek maaş zor anca yeme içme başka bir şey alalım desek bin defa düşünüyoruz canım doğumdan sonra çalışacaktım bebeğim 4 aylıkken doğum iznim bitti çıktım işten daha küçük bırakamam diye şimdi 2 yaşına geldi artık başlıyım dedim onda da hem çocuk hem biz perişan olduk zaten
tarafından
cmm bizimde öyle durumumuz farkli degl ama eşim sen calisma diyor bana bende öyle surekli alisveris yapan kuafore giden bi insan deglm 5 ayda 1 bisey alirim kendime cocuga
(1,772 puan) tarafından
Çevre baskısı da bunalttı beni eşimin ailesinden kimi görsek calismiyomusun ne zaman işe gircen falan sürekli soruyorlar sanki ben yan gelip yatıyorum evde çocuğu kimse sormuyor napcan diye
-Reklam-
0 oy
(2,623 puan) tarafından
Tatlım ihtiyacın yoksa çalışma çocuk aralarda rezil perişan oluyor anne gibi kimse bakamaz evladına 
(1,772 puan) tarafından
Orası öyle de canım tek maaş ev kira geçim zorlaştı destek olim dedim doğum iznim kızım 4 aylıkken bitmişti çıktım işten daha küçük bırakamam diye şimdide şartları çok güzel biyerden çağırılinca başlıyım dedim kizim 2 yaşında
0 oy
(13,099 puan) tarafından
Zorunluluk varsa tabiki her çocuk her anne alışma sürecinden geçiyor. 
(1,772 puan) tarafından
Çok doğru gerçekten çok stresli bir şey
0 oy
(473 puan) tarafından
Bence akranlarıyla birlikte olmak çocuğa daha iyi gelir , ayrica pedogojik formasyonu olan insanlar çocukla ilgilenirse daha doğru bir yol izlenmiş olur diye düşünüyorum .Anne , teyze , yenge herbiri farklı telden caliyordur .Kişisel düşüncem , çocuklara aile büyüklerinin kalıcı olarak bakmaması , çünkü çocuk resmen bir süre sonra onların kişiliğine bürünüyor , akranlarıyla büyüyen çocuklar daha mutlu oluyor, kreş sanki daha iyi gibi.
(1,772 puan) tarafından
Evet ben de onu diyorum eşime annem baksa çocuk dursun diye akşama kadar aça tvyi oturtur karşısına kreste en azından gelişime katkısı olur
(473 puan) tarafından
Kesinlikle , birbirlerinden çok şey öğreniyor çocuklar , kendilerine güvenleri geliyor , bagimsizlasiyorlar , alışma sürecini atlattiginizda çok rahat edersiniz.Esiniz umarım ikna olur .
0 oy
(880 puan) tarafından
Sağda solda perişan olacağına hem kendine hem çocuğuna bi düzen vermelisin buda kreş ile sağlanır. Kendi yaşıtlarıyla vakit geçirmek sosyalleşmek ve eğitim daha önemli. Benim oğlumda şuan 2 yaşına Eylül de başlıyor kreşe 
(1,772 puan) tarafından
Çok doğru kızım da 2 yaşında ben en iyisi adam akıllı kreş arastirim kabul etmez se de işi birakim
0 oy
(17,876 puan) tarafından
Ben vermedim annem ver sana kolay olur dedi küçük çocuk ikiside dedi rahatlarsın dedi ama yok vermem anne rahat olmam ama yanımda olsun kıyamam çalışmıyorm evdeym yanımda dursun dedm ne biliym ya zaten 5 yaşında okula başlıyolar yazık değilmi
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Tuhaflaştı derken neyi kast ettiniz biraz açarmısın.

Yarım gün kreşe verin arta kalan zamanda akrabanız anneniz gelincede anneniz baksın. Yarım güne belki eşinizde ikna olur

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 54 göst.
28 Haziran 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 93 göst.
29 Temmuz 2022 Aile kategorisinde Sagesen06 (48 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 177 göst.
4 Mart 2024 Aile kategorisinde Ayasa (1,235 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 67 göst.