0 oy
395 göst.
Aile kategorisinde (1,403 puan) tarafından
Eşler birbirine karşı neden degisir 

Hadi bakalim buyrun sohbete

28 Cevaplar

0 oy
(9,247 puan) tarafından
Değişmez aslında hayat sartlarından dolayı herhal degıstı gözükür 
-Reklam-
0 oy
(913 puan) tarafından
Annesinin eteğinden ayrılamamışsa. İşin içinde özellikle düğün aşamasında çok maddiyat girmişse. Bide öncesinde herşeyi paylasmiyorsun ki ben eşimle yillarca sevgili kaldım birçok huyunu evlendikten sonra gördüm aynı sekilde o da benim. 
(1,403 puan) tarafından
Valla bizde 10 sene sevgili kaldik bunun icinde 5 yil beraber yasadik bu aralar bazi huylarina cok sasiriyorum borclardan sikintilardan heraldr ne diyim Rabbim herksin evine saglik huzur versin
(913 puan) tarafından
Canim bizde 7-8 sene sevgiliydik ilk bir senemizde çok sıkıntılar yaşadık daha çok ailesi yüzünden ama eşimde çok değişmişti o sevgi bende çok azalmıştı kaç kere sorguladim kendimi acaba evlenmesemiydim diye ki o annesi yüzünden yasayacaklarimi bilsem şimdi mutlu da olsam düşünürdum evlenmeyi.. evlenmeyebilirdim yani. Konuşarak sorunları aşmaya çalış ailene ilişkinize çok değer verdiğini sıkıntıların illaki olacağını bunların üstesinden beraber gelebileceginizi filan anlat canım inşallah düzelir eskisinden de mutlu olursunuz
(913 puan) tarafından
Ha bide ne olursa olsun onun yanında duracağın izlenimine kapildiysa yanıldigini hissettir ona. Ben eşime dedim seni ilk evlendigimizde bosardim o yasadiklarimdan seni çok sevdiğim için katlanmadim ailem için büyük şok olacağı için katlandım şuan olsa arkama bakmam diye dedim bilsin gerceklerde bu ama ailemi üzmemek için durdum o zamanlar
0 oy
(4,937 puan) tarafından
Bazı erkekler köprüyü geçene kadar ayıya dayı diyor evlendikten sonra da nasılsa cepte diye ilgilenmiyor bence
0 oy
(10,871 puan) tarafından
Rahmetli ananem insanın alacası karnındadır içine girmeden bilemezsin derdi hep. Aslında sevgiliyken o kendini nasıl gösterirse oyle tanıyoruz. Sonra asıl yuzunu görüyoruz. Ve bir erkek gun içinde 3 defadan fazla annem diyorsa onunla evlenmeyeceksin
0 oy
tarafından
çok sukur olumlu anlamda degişik ıkımızde bence olumsuz gıbı degısen şerde bıraz hayatın meşgalesıne daldıgından birbirini ıhmal ettıgınden yoksa seven kalpte o kalptekinin yeri de degısmez tabi o sevgi gerçek bır sevgı ise
0 oy
tarafından
Kesinlikle sevmek gerek sevmediğim biriyle nasıl yatabilirim ki ölüm gibi bişey olur heralde 

Ne kadar kavga da etsek sevdigimle ederim arkadaş sevmediğimle kavga bile etmem 
0 oy
(17,703 puan) tarafından
Çoh zor sori beni eleyin beynim yandı :D
(1,403 puan) tarafından
Benim de yandigi icin soram dedim gece gece ne sorular geliyor aklima bir bilsen.:D
(17,703 puan) tarafından
Sorsana ekşin olsun :D
0 oy
tarafından
Değişmez aslında köprüyü geçene kadar misali.... 

Ve şunu da soylim eşler aslı da birbirlerini değiştirmeye çabalamaya başladıklarında yorulursun, sabrın tükenir..  bırak herkes kendi kişiliğini yaşasın sana uymuyorsa evlenme ama sonradan bunu yap bunu yapma deme...

Evlenmeden önce esimize daha narin davranırız kızda erkekte. Sonra yavaş yavaş alışırsın bi nevi içindeki öküzü dışarı çıkarırsın...:)  insanoğluyuz  kaybetmeden asla kıymet bilmiyoruz... mesela eşinden boşanmak için çabalarsın so ra boşalırcasına içinde bi boşluk olur  belki kendince pişmanlık bile yaşarsın... Ya da ölünce vayyy canım dersi n ama toprak aldığını geri vermez ki..  en basitinden sağlığınızın bile kıymetini bilmezsiniz ta ki biberine bisey oluncaya kadar...

Mesele yani şu dur ... alışkanlık... alıştıkça biseyin sanki değeri azalır. Aslında öyle değil ama içinizden geldiği gibi davranmaya başlarsınız. Mesela çocuklar anne babasına aksidir ama dışarıda insanlara karşı nekdar iyidir sempatiktir...
0 oy
(12,903 puan) tarafından
Değişir demeyelim de fabrika ayarlarına dönüyor diyelim 
0 oy
tarafından
Bence degismz biz severk cok zor kavuştuk ama hayat şartlı dan ek iş masai borç ev çocuk derkn kendimze zamn ayirmyorz ama kavusnca da mutlyz 
0 oy
(1,618 puan) tarafından
Kendimden örnek vereyim sevgiliyken yer içer gezerdik şimdi evliyiz bi kızımız var eşim geçim derdine düşmüştü hep çalışıyordu geçen dedim ki önceden gezer tozardik şimdi niye öyle değiliz diye. Anca kendimi toparladim ama haftasonu kahvaltıya gidelim dedi. Yani anlayacağın sen 4 4lük yaşa keyfine bak diye çalışıyor didiniyor. Aslında en büyük fedakarlık bu bence. 
0 oy
tarafından
Hayat şartları insanı değiştiriyor tabiri caizse. Hayat ağzımıza siciyor 
0 oy
tarafından
Ewlenmeden önce sewersn ewlendim mi yine sewersin çocuğun oldumu sewgi yalan dersin  hiç bir erkek anasından vazgecmz babasından  eşim bana hep derdi sen bnim için ayrisin  belli çok ayriyim:))☺️☺️☺️
0 oy
(3,728 puan) tarafından
İnsanlar değişmezler canım. Sadece gelişirler ortama ayak uydururlar. Eşlerimizin bir çok olumsuz özelliğini sorgularken biraz da kendimize özeleştiri yapmalıyız. Eğer yalnış giden şeyleri kendimiz çözemiyosak mutlaka bi uzmandan destek almalıyız yine de olmadı mı boşanmak en doğru karar bence.
0 oy
(666 puan) tarafından
Değişmezler hele kadın hiç değişmez hep aynıdır erkek ise sadece gerçek yüzünü gösterir ve cepte diyip ilgisiz oluyor 
0 oy
(1,405 puan) tarafından
başlığa cevap : sonrası sevismek :)))) 

( geliyor lincler) 
(1,403 puan) tarafından
Öff o lincleyecek olanlar sisirmesinler beni :D yalan mi sanki :D
(1,405 puan) tarafından
seks sevisme deyince millet Bi coşuyor ama evliliği temeli halbuki.
(1,403 puan) tarafından
Niye coosuyolarmis cocugu nasil yapmislar hey Allahim  ya :D ben sadece seye karsiyim onlarda ona kiziyolar galiba herseyi acik acik yazip soranlara
(1,405 puan) tarafından
ya tabi özele girmek oluyro. i
0 oy
(12,565 puan) tarafından
Sevmek lazımmmmmmm
0 oy
(453 puan) tarafından
Değişmez bence doğalina döner sevgiliyken yaşanan düzenle evlilikte yaşanan düzen aynı olmuyor maalesef özellikle erkek için sorumluluk alıyor bol bol oda ters tepiyor haliyle sevgiliyken baba evindesin alırsa ayda yılda 1 hediye oda alirsaaaqaa 
0 oy
(1,210 puan) tarafından
Bence insan sevdiği ile evlenmeli
0 oy
(2,830 puan) tarafından
Alışkanlık oluyor diyelim değişmek değil de. Sevgi devam ediyor elbette ama alışıyorsun aynı rutine. 

İlgili sorular

0 oy
51 cevap 1,092 göst.
4 Haziran 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
54 cevap 768 göst.
21 Kasım 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 354 göst.
16 Ağustos 2020 Aile kategorisinde Lishit (449 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 582 göst.