0 oy
144 göst.
Tatil-Seyehat kategorisinde (2,537 puan) tarafından

Kızlar Rize ve Trabzona gezmeye gideceğiz uzun göl ve Ayder yaylası dışında bir her bilmiyoruz gezilecek yerler hangi ilçelerde size zahmet olmazsa yazarsanız sevinirim :)<3

4 Cevaplar

0 oy
(887 puan) tarafından
Öncelikle iyi gezmeler canım. Ben Rizeliyim, Rize merkezde Rize kalesi, ziraat botanik çay bahçesi, ve sahilde çay çarşısını gezmeni öneririm. İlçelerde ise yaylar çok güzel olur bu havalarda sisli ve serin Çamlıhemşin gito yaylası, pokut yaylası, elevit yaylası, sal yaylası hepsi çok güzel yerler şiddetle tavsiye ederim birde Ayder tabi ki :) yine çamlıhemşin yolunda zil kale var oraya da uğramadan geçmeyin derim birde muhlamamızı, alabalığımızı ve balımızı tatmadan gitmeyin :) 
(2,537 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim. ❤️ Birde bir fotoğraf vardı salıncak altında sis bulutları vardı salıncağı altında oranın adını biliyor musunuz
(887 puan) tarafından
Gito ve badara yaylasında var ama genelde zaten yayların çoğunda oluyor sadece ayderde çok fazla vardı görüntü kirliliği açısından ordakiler kaldırıldı.
(2,537 puan) tarafından
Anladım teşekkürler ♥️
(887 puan) tarafından
Rica ederim♥️
-Reklam-
0 oy
(1,392 puan) tarafından

Rize'de gidilecek yerler 

Ayder yaylası zil kalesi elevit yaylası pokut yaylası şal yaylası badara yaylası ayrıca kaleye çıkabilirsiniz ziraat çıkabilirsiniz dağmarana çıkabilirsiniz orda güzel bı kahvaltı yapabilirsiniz mıhlama yersiniz hediyelik çaylar alabilirsiniz pilaki park var bide şuan aklıma bular geldi trabzonu da Trabzonlular yazsın bn trabzonda uzungole gittim bide tavşan vadisine çok bilmiyorum trabzonu bide ofa gittim 
(1,392 puan) tarafından
Artık turistler gelip sürekli fotoğraf vidio çektikleri için bu gittiğin yaylalarda hepsinde var ayderde ama bulutların üzerinde salıncak pusar yaylasında var bide unuttum demeyi Rize merkezde çaydanlık yapıyolardi oda tamamlandı onuda görürsünüz Rize form yapıldı ona giidersiniz bn evlendim bunlar bitti düşün :D
(2,537 puan) tarafından
Peki tanıdık bildiğiniz bungalov ev sahipleri var mı
(1,392 puan) tarafından
Yok canım ama baya pahalıdır herhalde Rize zaten çok pahalı
(2,537 puan) tarafından
Evet bir kaç yere sorduk gecesi 3.500 TL cik :)
(1,392 puan) tarafından
Doğrudur valla :)
0 oy
(1,736 puan) tarafından
Trabzonda Sümela ya, Sera gölüne, akçaabatta ki orta mahalleye gidebilirsin
(2,537 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim ♥️
0 oy
(510 puan) tarafından
TRABZON - 

Uzungöl -sera gölü-sümela manastırı- botanik park- orta mahalle - ganita sahili- atatük köşkü - Ayasofya müzesi- boztepe - trabzon müzesi kostaki konağı - zağnos vadisi - zağnos akvaryum-kızlar manastırı- çal mağarası -eyof parkı - ekopark- trabzon kalesi - kanuni evi- gülbaharhatun türbesi - zigana dağı - yaylalar var bide 
(2,537 puan) tarafından
Oo baya da varmış tatil uzun sürecek belli oldu. Teşekkür ederim ♥️

İlgili sorular

+2 oy
10 cevap 380 göst.
0 oy
4 cevap 160 göst.
23 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Naciyeeee (724 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 132 göst.
29 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Turkiyem1998 (50 puan) tarafından soruldu
0 oy