0 oy
601 göst.
Aile kategorisinde (283 puan) tarafından

Kızlar bugun kaynanamdaydık neyse patates felan kızartrık domates salata vs. Bişeyler hazırladık masada 4 kişiyiz eşim ben kaynanam görümcem bi tabak patates esimle benım önüme bi tabakta görümcemle kendi onune koydu ama hiç kendi yemedi görümcem yiyodu neyse asıl beni sinirlendiren oha ya bukadarıda olmaz dedirten sey su oldu bizim tabakta 3 5 patates kaldı kaynanamda hörümceme bikac patates koyda abin yesin dedi görümcemde 3 5 pattaes attı bzim tbaga neyse o arada esim doydum ben yemıcem dıye kalktı balkona gecti bana bı cay versenw dedi bende kalktım tam ocakta cay dolduruyodum tesadufen arkamı döndüm kaynanam öasanın bi ucunda oturuyodu bende diğer ucunda neyse uzamnmış bızım tbaktaki patatesleri görümcenin tabagına atıyo ama öle hızlı yapıyoki ben görmeyim dşye ama malesef gördüm ve okadar kötü oldum ki ya dedim bi patates ya bi oataes 2 tane fazla yemişim yada yememişim nolmuş yani şok oldum cok sacma bı konu  farkndayım ama bıkaç kez daha bu yemek öevzularında bana bu tarz seyler yapmıştı ve nebilim kendimi okadar köyü hissettimki ben hiç böle seylere takılmam evıme geldıklerınde dolabımda evımde ne varsa önlerine koyarım ama bi patates yanı anlatablıyomuyum ogunden sonra ıyıce kinleştim ona karşı haksızmıyım sizce kendı başınıza gelmiş gibi düşünüp cevaplarsanız sevirim 

Ve açtımda eşime cayı verıp devam edcektım lokmam masada kalmıştı öle görünce onu istahım felan kesildi masaya oturamadım bidaha

27 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bırak görmemezlikden gel. 

Geçen kaynanam yanımda görümcesiyle görüntü konuşuyordu. Arada bende hal hatır sordum .başka yeğenlerini eleştirmeye başladılar. Çay içerken kafamı bir kaldırdım. Kadın işaret parmağını dudağına götürmüş sus işareti yapıyor. Hemen bardağımı kaldırıb, odadan çıkıb arkamdan kapıyı kapattım. Ne hali varsa görsün
(283 puan) tarafından
Benim kaynananın bu yaptıgı 1 degıl 2 degıl 3 degıl aerık iyice kinleştim konusasım gelmıyo tavırlı oldgumda bıze durup dururken tavır yapıyo dıyolar bıde ya
-Reklam-
0 oy
(12,963 puan) tarafından
Ben böyle bor durumda yemezdim zaten gider otururdum masada ama patates tabağına hiç elimi uzatmazdım başkasının sorduklarında da başkasının önünden kalkanı yiyemem derdim 
(283 puan) tarafından
Öle gördüm ya cıktım balkona yemicem ben siz yiyin dedim
(12,963 puan) tarafından
Bir kere öyle denk geldi kendi önlerine herkese paylaştırdım kalani da ortaya koydum eşimle bizim önümüzde azdı onlar önlerindekileri bırakıp ortadakileri yediler önce onlerindekilerinde yemediklerini bize doğru verdiler ben benim önümdekinin yarısını yedim kalktım gittim sofradan eşime de başkasının önünden kalkanları yemem dedim eşim şimdi dikkat ediyor baştan öyle olmasın diye
0 oy
tarafından
Ben olsam anında lafı çakarım aaaa az mı geldi patates fazla kızartsaydık keşke yoktuysa bana deseydin ben evden getirirdim derdim ve sofraya oturmazdım aç ölsem de. Manyak ladın 2 patates yaa aman kızım yesin oğlum yesin el kızı b.k yesin derdinde. 
(283 puan) tarafından
Gerckten hala kendıme şey yapamıyom ya 2 tane patates fazla yicem diye canı cıktı resmen bende oturmadım nasıl oturayım iştah miştah kalmadı ki
0 oy
(3,419 puan) tarafından
Keşke deseydin aman durun siz zahmet etmeyin ben bırakırım yemem die bozmak lazım 
(283 puan) tarafından
O an niyeyse aklıma bişey gelmedi ya
0 oy
(2,224 puan) tarafından
Ben olsam söylerdim aa anne niye geri aliyosun lokmami sayiyosun merak etme doğmuştum sana da bir kilo patates alıp gelirim falan diye şakayla karisik laf sokardim
(283 puan) tarafından
Gelmedi bacım malesef su aklıma o an bısey gelmedı okadarını yapmaz dıye dusunurken onuda yapınca sok oldum cnku
0 oy
(710 puan) tarafından
Sofraya oturup gorumcenin yanağından yeseydin kız . Benim canım vekti mi gözlerinin içine baka baka yerim benim kaynana da soğuk suya takıntılı mesela içme der oğluma da icirme der ben alışkınım içerim derim gözünün içine baka baka buzlu içerim ogluda alıştı şimdi soğuk su seviyor.gecen kaynatam geldi bana su istedi bende soğuk mu ılık mi içersin dedim  farketmez dedi soguk getirdim içti akşamında oksurmjs neyse akşam kaynanaya gittik babana soğuk su vermişsin adam öksürüyor diyor beni suçlu gösteriyor bende kendi öyle istedi napayım dedim  Sonra geçen evlerine gittim dolabına soğuk su koymus hanımefendi bana içme diyor kendine özel yarım litrelik su koymus direk sen şu mu koydun dedim imali şekilde baban koymus haberim yok diyor şeytan kadın. Bu şekildeki şeytan  Kaynanalari toplayip bı odaya kapatacan orada yesinler birbirlerini 
(283 puan) tarafından
Önce oglumu evlendırcez dıye bı taraflarını yırtıyolar busefer ogulları evlenınce kıymete bnıyo geline zulm edıyolar reabbımden bulsunlar
0 oy
(1,831 puan) tarafından
Tövbe estağfurullah diğer postunu da okudum hayret ettim iki lokma şey esirgenir mi bunun kaynanalıkla alakası yok bunun insan olup olmamakla alakası var seninkiler olamamış maalesef görgüsüz açlar 
(283 puan) tarafından
Halbukı civarda kyananam nam salmıştır eli acık sofrası herkese acık dıye dısarıya öle olsa ne yazar evın içindekine böleyken
(1,831 puan) tarafından
Dışarının yalakası olur bazıları boşver gitme gelmesine musade etme biraz uzaklas

İlgili sorular

+1 oy
25 cevap 1,338 göst.
29 Aralık 2019 Aile kategorisinde Hayallerbirolsun (465 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 579 göst.
23 Aralık 2023 Aile kategorisinde El1997 (1,905 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 474 göst.
2 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Miracinannesi.34 (660 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 348 göst.
29 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Jasmine (1 puan) tarafından soruldu

379,329 soru

11,354,322 cevap

34,827 kullanıcı

...