0 oy
600 göst.
Aile kategorisinde (283 puan) tarafından

Kızlar bugun kaynanamdaydık neyse patates felan kızartrık domates salata vs. Bişeyler hazırladık masada 4 kişiyiz eşim ben kaynanam görümcem bi tabak patates esimle benım önüme bi tabakta görümcemle kendi onune koydu ama hiç kendi yemedi görümcem yiyodu neyse asıl beni sinirlendiren oha ya bukadarıda olmaz dedirten sey su oldu bizim tabakta 3 5 patates kaldı kaynanamda hörümceme bikac patates koyda abin yesin dedi görümcemde 3 5 pattaes attı bzim tbaga neyse o arada esim doydum ben yemıcem dıye kalktı balkona gecti bana bı cay versenw dedi bende kalktım tam ocakta cay dolduruyodum tesadufen arkamı döndüm kaynanam öasanın bi ucunda oturuyodu bende diğer ucunda neyse uzamnmış bızım tbaktaki patatesleri görümcenin tabagına atıyo ama öle hızlı yapıyoki ben görmeyim dşye ama malesef gördüm ve okadar kötü oldum ki ya dedim bi patates ya bi oataes 2 tane fazla yemişim yada yememişim nolmuş yani şok oldum cok sacma bı konu  farkndayım ama bıkaç kez daha bu yemek öevzularında bana bu tarz seyler yapmıştı ve nebilim kendimi okadar köyü hissettimki ben hiç böle seylere takılmam evıme geldıklerınde dolabımda evımde ne varsa önlerine koyarım ama bi patates yanı anlatablıyomuyum ogunden sonra ıyıce kinleştim ona karşı haksızmıyım sizce kendı başınıza gelmiş gibi düşünüp cevaplarsanız sevirim 

Ve açtımda eşime cayı verıp devam edcektım lokmam masada kalmıştı öle görünce onu istahım felan kesildi masaya oturamadım bidaha

27 Cevaplar

+1 oy
(13,612 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Viiii yemin ederim bazı insanların ölümü hiç düşünmediklerini hissediyorum.

Kız al 5 kg patates götür deki görümce seviyordu ona getird im

Yesin belki patlayana kadar 
(4,146 puan) tarafından
Yaa ahaha yorumun güzelliği :))
(13,612 puan) tarafından
Valla önce göz doyacak göz..
(283 puan) tarafından
Haklsın valla canım bıdaha gıdersem oatates götğreyım gözlerindoysun önce
-Reklam-
+1 oy
(250 puan) tarafından
Amaan kaynanalardan görümcelerden kim memnun Allah aşkına binde bir vardır öyle hayırlı bırak boşver hepsi şeytan bunların 
(283 puan) tarafından
Rabbim biliyoya gelinimizin peşinede cocuk gıbı dolanırız aman sunu ye aman bunu iç aman sunu gıy ayagın usudumu patık vereyım gıy diye ama kendım gelin olarak ne bıdeger nede baska bieşy göremiyorum çok ğzgünüm çok :(
tarafından
Aradigim yprum gel seni bi opeyim kardesim ☺️☺️
(250 puan) tarafından
Hep öyle olur zaten hepimizin başında :((
tarafından
Aynen ++liyorum
(250 puan) tarafından
Bu yorum tüm Türkiye kadınları içindi arkadaşım bizimle gurur duyuyorum valla sabır işi  :Ddd
0 oy
(1,448 puan) tarafından
El kızı muamelesi yapmış aklınca ama günah haberi yok
(283 puan) tarafından
Günah demi inşaAllah rabbim hesabını sorsun öle gördümya içime oturdu yaptıgı öle ğzüldümki :(
0 oy
(7,538 puan) tarafından
Günah bide yaa insanın önünden yemeği alınırmı nasıl bir ruh halidir bu valla haklısın soğumakta.
(283 puan) tarafından
2 patates yemeyim diye aldı kızının tabagına attı ya bukadarda düşük olmaz bi insan öle içime oturduki :(
(7,538 puan) tarafından
Valla şasılacak şey kendi verir hesabını üzme canını değmez.
0 oy
(80 puan) tarafından
Evet canım    gelin gözüyle görülüyorsun baska Bi anlamı yok bunun  üzüldüm,
(283 puan) tarafından
Bende cok üzüldüm zaten yabancı gibi hıssedıyodum kendımı o evde ogunden sonra tamamen anladımki yabancıyım elim :(
0 oy
(1,618 puan) tarafından
Benim kaynanamda birlikte otururken lokumları fıstıkları odasında saklardi hem komik hem sinir bozucu
(283 puan) tarafından
Nekadat üzücü bi durum degılmı sız bıde aynı evde yasıyomussunuz rabbım yanlarına koymasın :(
0 oy
tarafından
Canım benim sen el kızısın:)) ne bekliyorsun ki bizde el kiziyiz :)))
(283 puan) tarafından
Madem el kızı olarak görüyolar bizi ozaman kendi anamıza babamıza verdıgımız saygıyı sevgıyıde beklemesinler bizden nanakörler
tarafından
Vala öyle canim
0 oy
(279 puan) tarafından
Benim kaynanam hep bunu yapiyor ama eltime karşi öyle diyor o el kızı sen akrabasin sana ayip olmaz ama ona olur ne kadar sacma 
(283 puan) tarafından
Nekadar ayıp bişey ya hıcmı Allah korkuları yok bunların biz nasıl ındanların ıcıne dusmusuz öle ya
(279 puan) tarafından
Valla benimkiler akraba bide dusun eltimi ve beni yemeğe cagirdi her neyse sofrada onumdeki tabaktan aldi eti eltimin onune koydu bende kalktim yemiycem dedim diyor ne yapmisim sanki beni hep boyle degersiz goruyor
(12,700 puan) tarafından
Yok bana da ayıp oluyor aslında deseydin canım:)
0 oy
(140 puan) tarafından
Vala çok ayıp etmiş ben olsam bidaha o evde yemek yemek ki anlasın 
(283 puan) tarafından
Ogınden beridir gitmiyorum tavırlı ve sguk davranıyorumda ama anlıcaklarını hıc sanmam gamsız insanlar çnkü
0 oy
(2,900 puan) tarafından
Boyle durumlarda gördüğünü belli etmek ama laf da söylememek lazım. En iyisi. Anne ben yicem onlari alma desen gördüğünü anlar az utanır. 
(283 puan) tarafından
Diyemedim bi patatesı bana cok görmüş bi insana bırakda yıyım dıyemezdımde ınankı :(
(2,900 puan) tarafından
Olay patates değil aslında orda yüzüne vurmak yaptığı saçmalığı.  Demen gerekiyor sen kendini savunmazsan işte önündeki iki lokma patatesi bile alırlar
0 oy
(8,971 puan) tarafından

Ayyy çok benzer olayını yaşadım bugün.... Zaten sevmiyorum da kayinpederle eşimin hatrina çok ses etmiyorum ama yeri gelince de lafımı söylüyorum saygısızlık etmeden o aliyo mesajımi:D

(283 puan) tarafından
Ben malesef öle cat dıye bıseylerı soyleyebilen bi insan degılım keşke öle olsaydım ama malesef ıste böle kinlenıp yerımde dueuyorum
0 oy
(132 puan) tarafından
Kız seninki patatesi almis hamileyim onlara gittim kalmaya yemek zamanıydı annem Gilden ac gitmiştim. Yemeğe oturduk hemen. Biraz yedik sonra Kaynanam önümdeki yemekten kendine aldı bir kaşıklık bıraktı dedi yoyulmasin yersen tencereden al.. ikiz hamile olunca yiyememezlik yapmadım kalanı yedim ama nasıl zoruma gitti başka da kalmadım bir bahane uydurup hemen annemgile gittim eşime anlattım sen yanlış anlamışsın o onun huyu dedi. Hakkımı asla helal etmem. Şeytan pislik karıya. Çok kinliyim ona.
(283 puan) tarafından
Benimkide hamıleyken bana bu tarz bısey yıne yapmıstı hakkımı helale rmıyorum asla :(
(132 puan) tarafından
Ne biçim insanlar ya hakkaten midem almıyor benim böyle insanları
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Böyle bişey yaşasam  küsmem konuşurum , evime kabul ederim ama  bir daha evine gitmem .Gitmek zorunda kalırsam da bişey yemem enfazla bi çay yada kahve içerim .
(283 puan) tarafından
Hiç evine gitmek istemiyorum mecburı olsa bıle ben duygularmı cok bellı eden bı ınsanım yuzlerıne bakasım gelmıyo :(
(7,935 puan) tarafından
eşine anlattınmı peki o ne diyor .Gitmek istemediğini belirt  gitme
(283 puan) tarafından
Anlattım eşime sık gidip gelme dıyo
0 oy
(2,834 puan) tarafından
Ayyy çok kötü olmuş benimde zoruma giderdi bu 

Mesafeyi koru sonuna kadar

Yazık valla

Olayı gözümde canlandırdım

Fena ya 

Çok kırılmış olmalısın ki 

Haklısın 

Alt üst patates yani pislik kadın
(283 puan) tarafından
Dimi yani ben patates yemesem bı taraflarım eksılmez ama onun o yaptıgı ıcıme oturdu resmen ya valla cok zoruma gıttı ya
0 oy
(3,162 puan) tarafından
Öyle bir durumda heralde ne kaçırıyorsunuz orda felan derdim heralde 
(283 puan) tarafından
Diyemedim o an şok oldum hos daha öncede bu tarz davranıslar yapmıltı ama işte o an bişey diyemedim
0 oy
(1,849 puan) tarafından
Ne yazıkki kendi yada kızı aynı muameleyi görecek canını sıkma sen kendinle de kıyaslama herkes erdemli insan olamaz kaynanan da olamamış malesef 
(283 puan) tarafından
Dilerim rabbimden görsğnler ama görümcem yırtık bi insan orda kaynaanaıyla kavga eder gerekırse ben öle degilim işte :(
0 oy
(4,146 puan) tarafından
Benim kayınvalidem ile aram iyidir severiz de birbirimizi geçen bizde pikniğe gittik ilk başta görümcem nektarin kesti verdi yok canım çay içiyorum şimdi dedim neyse kalkmaya yakın kayınvalidem kesti o zaman çay falan içmiyorum önce kaynıma sordu sonra eşime ben dedim şimdi bana da sorar falan Bi baktım kalanı da o yedi hiç sormadı bana da ay Bi bozuldum bilmiyorum dalgınlığına mı geldi görümcem sordu almadım o zaman diye yemem diye mi düşündü yine de bozuldum yani sana yapılan bana yapılsa heralde kırk sene evinde yemek yemem daha da biz bugün orda yemekteydik tabağım daha bitmeden kırk kere sordu sana yemek katayım bitti yok diyorum yok emziklisin illa biraz daha ye hani normalde böyle oldugu için o yaptığına bozuldum ben sende eşine söyle olmadı yemeğe gidelim derse orda Bi patatesi çok görüyorlar bana gelmem ben de 
(283 puan) tarafından
Bana karsı hep böyleler kullanmadıkları seylerı verirler felan nebileyim rabbım sorsun
0 oy
(202 puan) tarafından
Allahım sen bizi böyle kaynana yapma deli oluyorum ya böyle insanlara kendi kızları gelin olsun böyle yapilsin cirkef lik yaparlar o ana kuzusu da biz gavurmuyuz
(283 puan) tarafından
Biz insan degliz bizim anamız babamız yok sanki yanş sahsen beimkiler bana öle davranıyo
(202 puan) tarafından
Sen de onlara öyle davran eşine de anlat bu ne ya de eşini korusun bira z elin kızı getiriyosaa ezdirmicek anasiysa anası canım artık ailesi sensin hayret bisi ya ay valla kendim yaşamış gibi dellendim
(283 puan) tarafından
Başta eşim o aradaki dengeyı saglayamadı bizi bşrbirimize düşürdü sımdı artık benı haklı görüyo ama ne garkeder iş işten gecti
(202 puan) tarafından
Geçemez efendim masaya yumrunu vurucak benim eşim yapsa anaa parçalarım onu eve sokmam onu
0 oy
(12,852 puan) tarafından
Bidaha ki gittiğinizde 2 kilo patates al öyle git o zaman her şeyi gordugini anlar 
(283 puan) tarafından
İçime dert oldu simdi tavırlıyım gıdıp gelmıyorum ama bigün gidersem bu dediginizi yapıcam
0 oy
(2,827 puan) tarafından
Çoğu  kaynnalarda da afedersin aynı b*k kafana bile takmayacasin ben ilk taktım bir sürü hastalıklarım.basladi resmen verem olcaktim şimdi kimseyi kızımın k*çna bile takmıyorum insan yerine bile koymuyorum kafam rahat en güzeli 
(283 puan) tarafından
Bende aynı kaynanam gille tanıştıgımdan berı pskolojık tedavıler goruyorum pakologa gıdıyorum sureklı faeklı sıkıntılaeım cıkıyo

İlgili sorular

+1 oy
25 cevap 1,337 göst.
29 Aralık 2019 Aile kategorisinde Hayallerbirolsun (465 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 579 göst.
23 Aralık 2023 Aile kategorisinde El1997 (1,899 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 474 göst.
2 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Miracinannesi.34 (644 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 343 göst.
29 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Jasmine (1 puan) tarafından soruldu

377,994 soru

11,314,035 cevap

34,753 kullanıcı

...