0 oy
238 göst.
Aile kategorisinde tarafından
1 yıllık evliyiz. Sebebini bilmediğim halde durup dururken bi kapatıyo kendini. İçinde bişeyler yaşayıp benden çıkarıyo sanki. Sorularıma ciddi cevap vermiyor.Ben de böyle durumlarda uzak kalmaya daha fazla soru sormamaya çalişıyorum.Benden soğuduğunu filan düşünüyorum.Ne kadar fazla değer verirsem o kadar değersizleşiyorum sanki. Bana kendimi mal gibi hissettiriyor. Bişey yapmadığım halde kendimi suçluyorum hemen. Her zaman böyle değil ama böyle olduğu zamanlarda kalbim acıyo. Resmen özgüvenim kalmadı. Tüm herşeye karşı böyle oldum. İğrenç bi duygu... 

5 Cevaplar

0 oy
(17,817 puan) tarafından
Sende ona yap madem öyle 
tarafından
Ben pek kıyamıyorum üzülür diye
-Reklam-
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Yengeç burcumu
tarafından
Yay burcu
(453 puan) tarafından
Benim eşim yengeç nje sordun ki :))
Oda bazen böyle olur
(14,428 puan) tarafından
Yengeçler sen bişey yapmansa da içine kapanabilir bazen,o geldi aklıma
0 oy
(453 puan) tarafından
Olur öyle yaa mesela eşimde benden şikayetçi üzgün olduğum da yada birseye çok sinirlendigimde 7 24 uyurum asla kalkmam esim gelir konuşur şaka yapar falan karşılık vermem o an o sorunu kendi içimde halletmem lazım eşimle ilgili olmasa bile biraz anlayış göster belki kendi içinde yaşıyordur sorunlarini
tarafından
İnsanız hepimiz içimizde bişeyler yaşıyoruz. Ama karşımızdaki insanın bize ne kadar değer verdiğini bilmenize rağmen böyle davranmak bencilce. bnde çok içime atarım herşeyi söyleyemem . O yüzden oturup konuşmasını isterim. Yoksa o kendine gelene kadar yıpranmaya devam ederim
0 oy
(1,726 puan) tarafından
Borcunuz falan mı var onu mu dert ediyor acaba
tarafından
Borcumuz yok çok şükür
0 oy
(11,320 puan) tarafından
Çevrede sıkıntısı oluyorsa ondan kapatiyordur kendini benim eşim de yay burcu oda öyle asla anlatmaz sorunlarını bende 1 2 soruyorum sonra bisi yok gibi davranıyorum ilk zamanlar bende senin gibiydim 
tarafından
Bilmiyorum ki kendisi bi köyde imamlık yapıyor. Köyde yaşıyoruz. Acaba cemaatinden mi bişey diyolar. Hiç anlatmaz şöyle oldu böyle oldu diye. Yay burcu erkekleri geneli böyle galiba
(11,320 puan) tarafından
Demekki sen yay dedin diye dikkatimi çekti benim eşim abisiyle tartışır babasına kızar onu bile anlatmaz abisiyle bir alışıyor mesela erken gelmez normalde 1 2 erken geldi kaynanamdan öğreniyorum tabi meğer kızmış bırakmış  işi gelmis sonra sonra alıştım erken gelir iş gitmez veya geç kalkarsa anlıyorum ki tartışmıslar :) anlatmiyosa usteleme bosver sen normal yasantiniza devam et

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 209 göst.
1 gün önce Aile kategorisinde Opia (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 286 göst.
3 Mayıs 2024 Aile kategorisinde Papatya0000 (97 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 380 göst.
22 Kasım 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 324 göst.
14 Eylül 2021 Aile kategorisinde Busra_beydogan4195 (53 puan) tarafından soruldu

380,426 soru

11,390,114 cevap

34,899 kullanıcı

...