0 oy
1,112 göst.
Aile kategorisinde (36 puan) tarafından
Eşimle tartıştık ve bana ****** git dedi gitmezsen namusuzsun dedi bende kızımı alıp amcamlara gittim ve tüm ailem eşimin bana şiddet uyguladığını ve kovdugunu duydu babam beni arayıp sakın gitme ben gelip seni getiricem dedi bugüne kadar ben sana el kaldirmadim o nasıl kaldırır fln bağırdı çağırdı ağladı gitme dedi eşim ve ailesi amcamlara geldiler babam arayıp kızımı götürmeyin dedi ben gelip getiricem bosansinlae dedi kaynanam da senin için basit olabilir ama bizim için değil dedi fln evlilikte normal dedi biz hicmi dayak yemedik hicmi kovulmaduk dedi beni zorla getirdiler ama babam hala beni gelip götürmekle ısrarci ailem hepsi arkamda başıma birşey gelicek die korkuyorlar babam ne olursa olsun kızımı gidip getiricem demiş ailem ilk bosananda son boşanan da sen değilsin diyor ne yapayım bilmiyorum kaçarak evlendim daha 1 yılim dolmadı evleneli birsuru sorun ve 1 aylık kızım var kafam çok karışık 

36 Cevaplar

+34 oy
(388 puan) tarafından
O babanın elini ayağını öp.  Kendini ezdirme. 
(36 puan) tarafından
Sağolun
(4,426 puan) tarafından
O babanın elini öpmek az gelir ayağının altını öpmek gerek helal olsun işte dağ gibi baba budur ❣❣❣❣
(7,447 puan) tarafından
Baba dediğin böyle olur işte babanın sözünü dinle yol yakından ayrıl öyle bir baban varken kızını prensesler gibi büyütürsün
(36 puan) tarafından
Kesinlikle haklısınız
tarafından
Haklısnız kizlar ++++
-Reklam-
0 oy
(6,256 puan) tarafından
Beni zorla götürdüler derken kolundan tutup ta çekerek mi götürdüler amcan müdahale etmedi mi
(36 puan) tarafından
Onlar gelmeden yengeme dedimki beni bırakmayın kaynanam kayınpederim elimi tutup hadi evimize gidelim dedi gelmiycem dedim amcamlar git ddiler gitmek zorunda kaldım
(6,256 puan) tarafından
Baban arkandaymış ne güzel çağır gelsin bence
(36 puan) tarafından
Gelicek
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Sen delirdin galiba babanla git tabiii
(36 puan) tarafından
Öyle yapicam zaten
0 oy
(9,661 puan) tarafından
Baban haklı ve arkanda sana değer vermeyen evden kovan biri için değermi 
(36 puan) tarafından
Değmez tabiki
0 oy
(952 puan) tarafından
Babana söyle kesinlikle gelip seni alsın. Seni öldürse bu kaynana okey der aman diyeyim aklını başına al kızınada rahat vermezler ileride
(36 puan) tarafından
Ewt annemle babam korkuyorlar başıma birşey gelir die
0 oy
tarafından
Kavga sebebiniz neydi tam olarak
(36 puan) tarafından
Sesimi çıkarmıyorum die her seferinde benim ailemi küçük düşürüp ağır küfürler ediyor bende birşey demiyorum surat asıyorum noldu zoruna mı gidiyor fln dedi telefonu kapattım açmadım babama anneme küfür etti birşey demedim ****** git dedi hiçbir şey demedn çıktım gittim
tarafından
Böyle olaylarda bence aileni karıştırma tavrını net koy baktın devam ediyor git ailenede yazık canları sıkılmıştır
(36 puan) tarafından
Babam gelsin gidicem
0 oy
(11,405 puan) tarafından
O nasıl mantık sakın boyun eğme onlar dayak yedi diye sende mi yiyeceksin pişman olursun kızım var deme sakın kaynananin daha oğluna kızması gerekirken ne demek o ya babanı dinle düzelmez değişmez sen onu affedersen sen git babanın evine sakince otur konuş sonra duruma göre bakarsınız ama babanı dinle
(36 puan) tarafından
Kaynanam ztn Allah düşmanimin başına vermesin geldik eve diyo sen kadın olsaydın kocani amcalarınin ayaklarının altına atmazdjn sirrimizi dışarı vermezdin
(11,405 puan) tarafından
Ya o eve dönmekle hata yapmışsın bizde şiddet yoktu ama benim eşim de çok söylerdi  ... git defol topla pilini pirtini diye çektim gittim bi gun hepsi tutuştu anası babası kzmis eşime falan ama senin öyle değil daha oğullarına arka çıkmış değişmez  esin nasilsa geri dönüyor diyip Allah yardımcın olsun
(36 puan) tarafından
Sağolun inşallah kendimi kurtarabilirim burdan
(11,405 puan) tarafından
Ailen arkandaysa hiç korkma el neder kızım küçük iste kaçtım baba evine mi döneyim gibi düşünme sakın eşin seni sahipsiz görmeye devam ederse asil daha sıkıntıya düşersin biz başımıza gelmeyince anlamıyoruz ama aileler istemiyorsa bildikdileri
0 oy
(364 puan) tarafından
Bi kere yapan bida yapan kesinlikle ailene dön yol yakınken millet ailem destek olmuyor arka çıkmıyor diye yakınıyor 2dkka bekleme 
(36 puan) tarafından
Babam gidersen seni evlatlıktan reddederim dedi geldim halami aramış demiş ben gidip getiricem annemle konuştum diyo baban kendini yemiş bitirmiş diyo getircem ha getircem
(364 puan) tarafından
E tmm git sende elin oğlu bi daha yapar git babanın evine pişman olma ilerde
(36 puan) tarafından
Bosanicam
0 oy
tarafından
Baban arkanda ise neyi düşünüyorsun her tartışmada aynısını diyecek sana boşanmasan bile uzun bir süre ayrı kal burnu sürtsn
(36 puan) tarafından
Tüm ailem arkamda babam diyo 2 gün düzgün olsa 3. Gün yine aynı şeyleri yapar böyle böyle birgün sinirden seni o evin altında öldürür kimsenin haberi de olmaz korkuyorlar
0 oy
tarafından
Git babanın ayağını yıka da suyunu iç (mecaz linclemeyin).

Allah babandan razı olsun Ron babanın evine. Kaynananın dedigi laftan şunu anladım. Evlilikte dayakta olur kapıyı göstermekte olur. Bunlara alış demek istemiş. 

Öyle bir ailede baban arkanda iken durursan kendine yazık edersin.

Kaçmış olabilirsin hiç fark etmez.
(36 puan) tarafından
Bu sefer babamın yüzünü egdirmiycem
0 oy
(1,248 puan) tarafından
Babanin sozunu dinlee kuzum inanki.arkanda durdurktan sonra kimse bisi yapamaz kizim var diye uzulme bakarsin her turlu siddetin icinde buyumektense olmazz en dogurusu bananla oturup konusun halledin ama asla donme her seferinde ayni seyler olur benm annemde yasadi yillarca aynu seyleri bizim icin durdu katlanmk zorunda kaldi keske diyor ayrilsaydim.ha simdi ayrilalr o ayri bisi is istdn gectikten sonra pek. Anlami yok anlcgn cnm
(36 puan) tarafından
Daha 19 yaşına yeni girdim düşünüyorum hayatım bitti yani ha ölmüşüm ha kalmışım sırtımda bir yük var gibi hissediyorum
(1,248 puan) tarafından
Hayirr kuzummaslaaa yasin daha cok genc ki siddet uyguluyo diyorsun her kacan sansli olmuyor maslff ama dedgm gbi asla gitmee bence esine geri aynisin yapar babanindinle git babana  cogu kacan kizin babasi konusmaz bile aramaz bile kizini oyuzden kiymetini bil yaninda durr babanindinle dhaa cok gencsin kuzummhayatininmahvetme
(1,248 puan) tarafından
Kizina adarsin herseyini annenle beraber bakarsn cocuguna rahat olursun en azindan azck buyudgnde calsrsn rajat etmek amacli yani
(36 puan) tarafından
Annem diyo gel oku meslek sahibi ol
(1,248 puan) tarafından
Aa ne guzell iste gitt kuzum dinlee
0 oy
(1,478 puan) tarafından
Canim zaten kacarak evlenmissin ve babanin bi kere çiğnemissin madem bariscaktin nie amcanlara gittin olayalari büyüttun suan senin yerinde olmak isteyen birsuru kadin var ailem sahip ciksin diye kenarda oturup beklenyen ..

Baban gelip alcam diyosa git onunla o gelirse onu tek gonderme adam sana sahip cikiyo em azindan kocan ve kocanin ailesi sahipli oldugunu anlar ilerde bisey yapmaya cekenirler bn senin yerinde olsan babamin elini ayagi öperdim ya keske yasasaydi bole dursaydi arkamda babani bu sefer ezip gecme bali 

Yanlis anlama bunuda solemedn gecemicem kocan seni kovuyo gitmezsen namuzsuzsun diyo sen hala kafam karisik diyon tutki kavga ettinz sana zarar verdi ozman ne yapcan inaniyomusun sna zarar vermicegine bebeginde varmis kendinede bebeginede zarar gelmesin diye ugras
0 oy
(261 puan) tarafından
Babanin evine dön bacim. Zaten kacarak adamin icini yakmissin sana hala elini uzatiyor. O eli tut yoksa bin pisman olursun
(36 puan) tarafından
İlkde tutmadigin için pişmanım ztn
0 oy
(353 puan) tarafından
Ahh bu dağ gibi babalar iyiki varlar .bende eşimle kavga ettim babamın evine gitmistim torunumu da buyuturum kızıma da sahip çıkarım ben kızımın arkasındayim dedi  babam ve böyle olan babalar iyiki varlar ❤️
(36 puan) tarafından
İyiki varlar
0 oy
(353 puan) tarafından
Canım yuva yıkmak kolay değil şiddeti ve kovmayi asla desteklemiyorum çok karşı birisiyim ama babanla git süründür boşanma 
(36 puan) tarafından
Evet kimse yuvasının yıkılmasını istemez ama başka çare kalmıyor
0 oy
(10,978 puan) tarafından
O kaynananın mantıgıno vicdanını insanlıgını skyım. Lafa bak. Babanla git kızım git kac kurtar daha duzelen adam olmadı seninki mi duzelecek. 
(36 puan) tarafından
Kesinlikle haklısınız
0 oy
tarafından
Kimse kimseyi zorla götüremez.
0 oy
(1,486 puan) tarafından
Baban arknda duruyoken git cnm ilerde daha kötü şeyler olsa sonrada baban sen kendin ettin dese gidecek yerin kalmaz yok yakınken dön bence babanı geri cevirme
(36 puan) tarafından
Öyle yapicam
0 oy
(444 puan) tarafından
ne iyi baban var. bence dönmelisin baba evine 
(36 puan) tarafından
Öyle yapicam
0 oy
(6,449 puan) tarafından
Sen küçük çocuk musun zorla götürüyorlar elinden tutup? Bırak kolumu gelmiyorum diyemedin mi üstelik dağ gibi baban seni desteklerken? Üstelik kaynananin bizde dayak yedik bizde evden kovulduk diyerek bunları normalleştirmesine rağmen üstelik kovan s. Git giderek seni kovmusken o eve gittin he... Valla tebrik ediyorum seni sen daha çok ezilirsin hirpalanirsin güzelim.
(36 puan) tarafından
Haklısınız

İlgili sorular

0 oy
23 cevap 1,053 göst.
0 oy
25 cevap 380 göst.
16 Aralık 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde Simsek21 (1,369 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 460 göst.
25 Haziran 2023 Diğer kategorisinde 29.07.2018 (2,415 puan) tarafından soruldu

381,363 soru

11,417,446 cevap

34,969 kullanıcı

...