0 oy
1,050 göst.
Diğer kategorisinde (55 puan) tarafından
Kizlar 2bucuk yıllık evliyim sabah eşim yanaştı yatakta sarıldı falan hasta olduğumu bilmiyordu sonra ilerlemeye başlayınca bende takıldım vermem dedim kusmusum sus konuşma dedi yapamam diyince bı anda sinirle yapamazsan sen bilirsin dedi vermiyorsa verme diye bağırdı bende hastayım yapamam dedim dinlemedi o sinirle çıktı odadan benimde çok zoruma gitti bebisi alıp gittiği odaya gittim kadını yarım yatakta bırakmakta ne bu kadar onursuz davranırmi nsan dedim benimde bı onurum var cevap vermedi 3saattir yüzüne bakmıyorum bakmakta istemiyorum oturdu kahvaltısını yaptı bende inat ettim yemedim bı pazarimizda burnumuzdan geldi şimdi çok pişman gibi ama konuşmuyor bende konuşmuyorum yuzunede bakmıyorum ama onun gözü bende erkekler neden böyle işlerine geldiği gibi davranıyor 

23 Cevaplar

+10 oy
(2,119 puan) tarafından
Vermek vermemek nedir ya? Ne iğrenç bir tabir o.
(6,827 puan) tarafından
Bencede cok kotu bi uslup
(9,214 puan) tarafından
Vermiceeem vermicem benim değil mi vermicem hahahh :D
(2,119 puan) tarafından
Şjşjşllhp , sinirli sinirli açtım kahkaha attırdın bana
-Reklam-
+5 oy
(8,081 puan) tarafından
Kadını yarim yatakta bırakmak demişsin ya ama zaten hastaymışsın yarım kalmalik bir durum yok ki. Eşinde fazlasıyla tepki vermiş herşey o değildir 
(8,081 puan) tarafından
Aşkım kankim :))
+4 oy
(6,825 puan) tarafından
Bu kadar özelinizi nasıl paylaşabiliyorsunuz vallahi şaşırıyorum
+1 oy
tarafından
Aman canım sikiliyor biraz postlari hortlatayim
(881 puan) tarafından
Bende diyorum kim hortlatti bunu :D senin yorumunu arıyordum:Dddd
tarafından
Ya vala canım sıkılıyor az önce bir posta bakarken bunu buldum
(881 puan) tarafından
Çokta garip bir post:Dddddd
0 oy
tarafından
Ay yok artık abartmış yaa . 
0 oy
tarafından

Abartılacak bir durum değil bence , 

Tamamıyla kocaman bir yanlış anlaşılma

0 oy
(2,009 puan) tarafından
Çünkü anlamaz seni o dk alcagi zevke bakar 
0 oy
(282 puan) tarafından
Biraz abartmış bee ne bilim 
0 oy
(15,689 puan) tarafından
Kadın hasta olduğunda bunu eşine söylemekte hukumludur ki erkek de ona göre nefsini uyarır çıktığında da eşine söylemek de hukumludur bu Kuran da da yazar 

Senin hatan soylememn esin desen söyleyecek lafım yok 
0 oy
(3,739 puan) tarafından
Canım onlar o işi düşünunce hasta mısın bı yerin mi ağrıyo diye düşünmezler hiç ana kendi hasta olsa sen istesen o istemese sorun yok hersey  kendilerine
(55 puan) tarafından
Eşimin zaten ilişkiye yakınlığı yok haftada 10gunde bir oda keyfi tutarsa arada bende istesem yorgunum der uzaklaşır ses etmem ama o bı anda öyle bı sinirle kalktı gittiki hala şoktayım
(3,739 puan) tarafından
O yapınca iyi de sen yapınca kötu oluyorsun üzerine gitme anlayışli olması lazımdi
0 oy
tarafından

Abartmışsınız ama 

Vermem vermezsen verme falan bence hiç hoş konuşmalar değil bunlar 

0 oy
tarafından
Malesef eşim banada yaptı bir kaç kez 

Sonra anlattım internetten baktırdım artık yaklasmiyor bide bnmki şehir dışında çalışıyor geçen iki günlüğüne geldi hastaydım hiç ustelemedi çünkü önceden haram olduğunu bilmiyordu baristiginizda güzelce anlat 
0 oy
(453 puan) tarafından
Keşke ilk cevabın adetliyim deseydin belki kizmazdi bnm eşim bikere inanmadı bana pectye sur bakicam dedi ben hem gösterdim hemde çok çok kızdım 
(2,792 puan) tarafından
Yok artık o nası kafa ya peçeteye sür bakıcam nedir tövbe tövbe insanın midesi almaz başta hem karın sana niye yalan söylesin bu konuda bu kadar mı güvenmiyon
0 oy
(2,633 puan) tarafından
hayatım baştan uyarsana sende daha fazla ileriye gidip kendini kaptırmazdı. Erkekler de bu konularda hassas oluyorlar.

Verdiği tepki yanlış ama senin de en başta uyarmaman yanlış 
0 oy
(14,079 puan) tarafından
Erkek işte vermeyince hemen surat asıyorlar sende iyi olunca telafi edersin hatta bu defa aynini sen ona yap 
0 oy
tarafından
Ya trip atar bu sekil asla davranmaz yani asla tribide oylr uzun surmez yani 
0 oy
(947 puan) tarafından
 hata sende biraz da baştan deseydin ilerlemeden oda ileri gidip nefsini uyarmazdi.  Kadın eşine uygun olmadığını söylemekle hükümlüdür 
(55 puan) tarafından
Eşim hiç anlamazdiki daha önceden de böyle bişey oldu hastayım diyince hemen anlayışla karşıladı
(947 puan) tarafından
Adetlisin yani dimi hastalık konusunu yanlış anlamdım

Benimki artık günlerini biliyor nerdeyse benim :D bide miyom var bende çok sancılı oluyor sinirli oluyorum anlıyor hemen senin misafir gelmiş belli diyor
0 oy
(22 puan) tarafından
Valla ne bileyim ben hasta olsam.dahi esim.istese.veririm.yani sknti yok:)))))))
(665 puan) tarafından
Gunah bee gunah
(22 puan) tarafından
Adetliyken deil yanlis anladin normal hastayken
0 oy
tarafından
Apaçık gecen konusmalari da buraya aktarman ne iğrenç bir davranış .
0 oy
(2,792 puan) tarafından
Hata sende başta uyarsaydın ileri gitmeden oda nefsini durdururdu ama sen vermicem demişsin ki bu hiç hoş bi tabir değil oda istemediğinden keyfinden dediğini sanmış sonra hastayım deyince de bahane olarak algılamış olabilir 

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 797 göst.
0 oy
18 cevap 767 göst.
0 oy
30 cevap 781 göst.
27 Mart 2022 Diğer kategorisinde Ben anneyim (11 puan) tarafından soruldu
0 oy
45 cevap 705 göst.
12 Kasım 2020 Diğer kategorisinde BalkızımAzra (91 puan) tarafından soruldu

379,739 soru