0 oy
75 göst.
Aile kategorisinde (265 puan) tarafından
Herkese merhaba 2 haftalık kızım var ilk günden beridir yara bere içinde meme ucum var kızım ilk turmadi memeyi göğüs ucu aldık onunla tuttu derken iyice yara oldu iki gündür bıktım usandim denemediğim sey kalmadı sütum var sagilmis dondurucuda mamada var elimizde bi turlu doymuyo kaynanam biberon verdirtmiyo bende göğüs ucum iyilesene kadar sagip biberonla verelim diyorum yok gerçekten emzirecek mecalim kalmadi çok kötü yarildi kaniyo dişimi sıkıp gozyasimla emziriyodum ama olmuyor artık bi akil verin lütfen 

7 Cevaplar

0 oy
(15,823 puan) tarafından
Allah analı babalı büyütsün insallahh ❤️ Bana muzice gibi gelen krem Lansinoh herkeste aynı etki ederim bilmem ama kizlarimda denemediğim kalmamisti
-Reklam-
0 oy
(1,223 puan) tarafından
Benmde 12 gunluk bebegm bende ayni dertten lost acmistim lansinoh krem onerdiler iyi geldi canm. Bide bugun ozellikle zorla kendimi sıksam da kassam da dişimi sıka sıka yara olan gogsumu verdim emzirdim 5 kez falan git gide alistim cok sukur ilk bastaberemiyodum korktugum icin smdi cok sukur yavas yavas duzeliyorum
0 oy
(453 puan) tarafından
Gözün aydın canim sağlıkla büyüsün bebeğin benim ilk bebegimde de çok yara olurdu memem ilk başlarda değilde disi çıktığı zaman çok yara yapmıştı ben göğüs pedi kullandım o kuru tutuyo yarayı en aza indiriyo nemli kalınca yara daha çok oluyo aciyo bide emzirmedigim zamanlarda da biraz göğsümü açık tutuyordum surekli kapalı kalinca ca da zor oluyo bide mavi hametan suruyordum iyi geliyordu
0 oy
tarafından
Vallahi canım bende ne denediysem fayda etmemişti dediğin gibi ağlayarak kızımı emziriyordum o kadar canim aciyordu en son burda bir abla var bebeğini emzirdikten sonra biraz göğsünü sıkıp sütünü iyice uçlarına sür demişti bende aynısını yaptım ve göğüs pedi takıyorum öyle iyileşti çok şükür 
0 oy
(1,217 puan) tarafından
Bu mevsimde biraz zor bulunur ama lahana koyun. Ben de ayni durumdaydım. Lahanayı dolaba koydum. Biraz soğuyunca goguslerime koydum emzirirken çıkardım sadece. Sonra tekrar koydum. Bir günde iyileştirdi. Çok iyi geliyo bir deneyin derim. Geçmiş olsun 
0 oy
(3,273 puan) tarafından
Rabbim analı babalı büyütsün inşallah gümüş kapak al çok etkili hemen yarayı geçiriyor mucize gibi bir şey ben 8 ay kullandım yara falan olmadı. Krem ne kadar doğal deseler de illa ki içinde bişeyler var ama kapak öyle değil al kullan dua edersin bana 
0 oy
(3,950 puan) tarafından
Fito diye bi krem var canım onu al burdan bi arkads önermişti coook iyi geldi tavsiye ederim

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 69 göst.
6 Aralık 2023 Diğer kategorisinde SnurT (209 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 103 göst.
21 Kasım 2023 Diğer kategorisinde SnurT (209 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 110 göst.
28 Mart 2022 Diğer kategorisinde Bayanmerakli (893 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 79 göst.
25 Ağustos 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 12345678t (0 puan) tarafından soruldu

380,445 soru

11,390,658 cevap

34,899 kullanıcı

...