0 oy
980 göst.
Aile kategorisinde (8 puan) tarafından
Kızlar dıger postumdan bılen ler bılır  erken dogum rıskım vardı acıklıgım tamdı bebek dogmasın dıye rahmımı dıktırlar eşim ben ve 1 yasındaki kızım hastanede kaldık ona ragmen suyum geldı sancı basladı bu aurecte ablanlara yanıma gelın dedım amelıyat oldumı soyledım hıcbırı gelmedi dogumum baslayınca amelıyat ta İlk rahmıme atılan dıkıs acıldı sonra sezeryan oldum  toplam 3 amelıyat gecırdım 15 gun hastanede yattık eşim ben kızım bebegımde kuveze alındı beyın kanama rıskı var denıldı aılene ablanlara gelın dıye cok yalvardım bırı 2 cocukla nasıl gelım dıyor dıger mahrem olmadan gelemem dıyor sezeryandan sonra eşim tekrar yanımda kaldı Rabbım basımdan eksık etmesım onu patronuna 23 gun calısmadıgı ıcınde naadtan kestı zaten bırıkımımız yok kıra dayız aılene cok kırıldım amelıyat tan amelıyat gırmeme ragmen yanımıza gelmedi evladım hastanede kaldı bakmaya gelmediler sımdı ıse arıyorlar bende gunlerdır acımıyorum telefonu axsam nasılsın bebek nasıl dıcek ondan sonra AA tm ıyınısler duyup hayatlarına devam edıcekler bende acımıyorum cok kırgınım dogru mu yapıyoruö

57 Cevaplar

+5 oy
(14,033 puan) tarafından
Bende uzun süre konuşmam sanırım şuan çok içimi acıttı bu mesele 
(8 puan) tarafından
Cok agladı bende anelıyttan amelıyat gırıyor um hayatında hıc amelıyat olmadım o korku o caresızlık yalnızlık evladım 1 yas dogum gununu kutlıyamadık hastanede yatıyordu Bı yandan dıyorum manasını kesecekler napıcaz ona ragmen ablanlara hergun gelın dedım caresızlıkten egereşimin maası kesılnese asla gelın demezdım ona ragmen gelmediler rabbim bıdaha yasatmasın cok incindim kızıma sarılamadım amelıyalıyım dıye BİR yandan ona uzuluyorum hastane koselerınde yanımda kalıyor dıye cok sukur gectı Rabbım bıdaha yasatmasın sımdı doya doya kızıma sarılıyorum kuvezdekı bebegımde ıyı sımdı utanmadan ablam dıyprkı zıyartıne gelıcem kendımı toparladım eşim işe basladı mesaj at ıs zıyartıne gelcem hangı yuzle acaba
(14,033 puan) tarafından
Kesinlikle kabul etme
(1,210 puan) tarafından
Yazık annen yok mu bari o kızına baksaydi yada ablalarin ona baksaydi
-Reklam-
+1 oy
(1,381 puan) tarafından
O kadar kötü günler geçirmişsin gelmemişler varsın bundan sonra da olmasınlar hayatında .
+1 oy
(3,480 puan) tarafından
Kesinlikle cevap verme kendi aileni gec insan başkasına bile merhamet edip giderdi yanına senin adına çok üzüldüm 
(8 puan) tarafından
Bende cok agladı 1 yasındaki kızım dgum gunu zamanı hastanede yatıyordu kutlıyamadık cok caresız hısseytım kendımı
(3,480 puan) tarafından
Allah kendinden başka kimseye muhtaç etmesin sözde aile işte destek olmadıktan sonra olsalar ne olmasalar ne
(49 puan) tarafından
Rabbim eşini başından eksik etmesin okuyunca tüylerim diken diken oldu öz ailen nasıl durabildiler apar topar ameliyata girmişsin kızın küçük eşin senin için izin almış ki bize maaşı kesilmiş bu kadar vicdansizlik olurmu benim bir kız kardeşim yok ama 2 erkek kardeşim var evimiz yakın hamile olduğumu öğrendiklerinden belli ne istiyorsam yapiyolar Allah razı olsun rabbim yuvanizda mutlu huzurlu etsin inşallah evlatlarinla eşinle eşinden de gerçekten Allah razı olsun iyi bir eşmis ki seni yanlız bırakmamış helal olsun
0 oy
tarafından
Böyle bir durumda bende araya mesafe koyardım merak ediyorlarsa aramasınlar gelsinler yanıma bir telefon o kadar kolay ki gelene kadarda hiçbirinin telefonunu açmazdım 
0 oy
(2,211 puan) tarafından

Bende olsam konuşmazdım sanırım :( çok kötü yani tek başına kalmışsın. Eşinin ailesi neden destek olmadı?

(8 puan) tarafından
Onlar yurt dısında bısey dıye em ama kendı ailem bana yakın ona ragmen alay eder gıbı gelcem gelcem duyup gelmedıler
(2,211 puan) tarafından
Boşver o zaman yaa gerçekten çok kırıcı :( ben okurken çok üzüldüm :( kimsenin yaşamak istemediği şeyi yaşamışsın. Konuşma yani ben olsam konuşmazdım
0 oy
(737 puan) tarafından
Annenin veya kaynananın gelmeme sebebi nedir kırılmakta haklısın ama onların da geçerli sebebi varmış 
(8 puan) tarafından
Cnm annende kaynanan da memlekette 2 evlı ablam var onlarda hep bahane urettıler
(737 puan) tarafından
2 çocuk olması bahane değil ki benim bı kızım var 2 yeğenime bedel kalamasam bile giderim o ayrı ama bence annen veya kaynanan varsa bekar görümcen kardeşin onlar gelebilirdi
0 oy
(90 puan) tarafından
Cok üzüldüm çok geçmiş olsun. Aynı şehirde misiniz bilmiyorum ama insan 25 saat uzakta olsa bile gider. 

Tercih sizin tabi ama açmayın bir süre daha, düşünen insan çıkıp gelir, gelirdi zaten.
0 oy
(2,919 puan) tarafından
Açmazdım bende
0 oy
(13,886 puan) tarafından
Bu kadar arayip gelin demene rağmen gelmedilerse birak telefonu açmayi ölseler cenazelerine bile gitmezdim ben olsam. 
0 oy
(930 puan) tarafından
Mesafe iyidir canım o zor günlerimde ailem yanımda olmayacaksa hiç olmasınlar iyi günde herkes yanımda olur Rabbım kalbine ferahlık versin 
0 oy
(1,726 puan) tarafından
Affedilir bir şey değil bende açmam 

Merak ettim üvey evlat misin nasıl annen gelmez yanına
0 oy
tarafından
Bende uzun bir süre mesafe koyardim 
0 oy
(952 puan) tarafından
Çok iyi yapmışsın konuşma uzun süre
0 oy
(203 puan) tarafından
Ben olsam açmam yani ailen kötü gününde yanında olmuycakss niye varlar çok haklısın biraz mesafe koy arana
0 oy
(6,380 puan) tarafından
Ben konuşmayı bırak zor zamanımda yanımda olmayan insanları ömür boyu silerim. O telefonu açar hiçbir şey olmamış gibi bir süre sonra konuşmaya devam edersen sadece kendine değil, eşine ve bebeğine de haksızlık yapmış olursun canım. 
0 oy
(1,248 puan) tarafından
Acma konusma keisnlkle 
0 oy
(9,623 puan) tarafından
Ben olsam açmam canım ben doğum yaparken ablam 2 çocukla geldi ya bıraktı birine çocukları gelmek isteyen her türlü yol bulur gelir ayıp etmişler 
0 oy
(13,825 puan) tarafından
İçim burkuldu açmam bende ne o öyle nasıl içleri rahat eder ya bu kadar tehliken varken zor durumdayken
0 oy
(2,119 puan) tarafından
Ben olsam direkt engellerim, zor günümde yanımda olmayan ailemi iyi günümde de istemem.
0 oy
(3,451 puan) tarafından
Ben yerinde olsam hiç konuşmam

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 375 göst.
6 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Bol gunesli gunler (714 puan) tarafından soruldu
0 oy
38 cevap 531 göst.
9 Mayıs 2023 Aile kategorisinde Deniz-133 (55 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 515 göst.
3 Şubat 2023 Diğer kategorisinde mathildaa (770 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 698 göst.
7 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Hatcerbas (12 puan) tarafından soruldu

380,300 soru

11,386,599 cevap

34,887 kullanıcı