0 oy
215 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Hanımlar evde sürekli yalniz kalmak zorunda kalıyorum. Kayinnamin evi kokuyor kendi odamdan başka odaya giremiyorum . Şimdi bakkala gidicem ordan ne kadr sağlıklı şeyler alırım yardimci olun. 10 kilo verdim bu arada

3 Cevaplar

0 oy
(14,428 puan) tarafından

Anan nasıl kokuyor bir tuz ruhu ile yıkasan şu kadını :angel:

tarafından
Annemgil uzaktalar geldiler yeni gittiler .  Deterjanlarla kaç kere duvarları sildim ama gitmiyor koku.
(14,428 puan) tarafından
İşte sen kaynananı yıkayacan iyice bi çitile :D
Bazı evlerin kokusu gitmiyor maalesef
Bu içinde yaşayanların kendi kan kokusuyla alakalı bence
-Reklam-
0 oy
(650 puan) tarafından
Yemekleri sen yapsan yiyemez misin o şekilde de pis diye huylanıyorsn anladım kadarıyla
tarafından
Mutfağa giremiyorum kokudan .
(650 puan) tarafından
Kendi evin yok mu orada kal niye onlarla kalıyorsun
0 oy
(209 puan) tarafından
Nasıl 10 kilo verdim kız bizede söyle 
tarafından
Evde sürekli bakkal malzemeleri yiyerek 45 kiloyum bu arada sürekli ağlıyorum çocuğumu iyi besleyenedigim için
(209 puan) tarafından
Bazı bebekler ne kadar beslesende kilo almaz  sağlıklı olsun da o yeter bence nasıl 45 kilosun işte çok kilolu değilsin ki  55, 60 kiloda desen çok değil bakkal malzemeleri ne alıyorsun ki nasıl verdin yemeğini mi kıstın
tarafından
Ben evde sürekli tek kalıyorum . Kraker kek kruvasan fln yiyorm cnki kayinnamin evinde kalıyoruz kendi odamdan dışarı adim atamıyorum dışarı çıkarken bile nefesimi tutup çıkıyorum nefes alirsam zaten kusuyorum . Sürekli nefes tutmakta Zararlı mi bilmiyorum wc giderken bile tutuyirm mecbur. Geceleri yemk yiyoruz eşim yapıyor eğer kayinnamin eli değerse yemem cnki gerçekten pis yani elleri hiç yikama temizlik bilmez
(209 puan) tarafından
Valla işin çok zor canım öyle oda da kalmak ta nereye kadar sen yemeği temizliği yap ne olacak ki
tarafından
Kaç kere yaptim canim .heryerlero dip köşe temizledm duvarlarına deterjanli sularla temizledm ama yok koku gitmiyor

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 114 göst.
20 Şubat 2022 Diğer kategorisinde oykununannesii (24 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 307 göst.
5 Kasım 2022 Diğer kategorisinde 11202105 (81 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 355 göst.
22 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Eliffff05 (208 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 368 göst.