0 oy
158 göst.
Aile kategorisinde (283 puan) tarafından

Bacılarım hayırlı günler diliyorum hepınıze burası ıyıkı var içimi döküyoruz derdimizi anlatıyoruz fikir alıyoruz ıllakı bıkaç çürük elma cıkıyo ama olsun oda tadı tuzu dıyıp gecıyorum şöleki postlarmı okuyanlar blir normal bi hayatım yok ondan önce normal bi pskolojim yok üzerime ölü topragı atılmış gıbıyım evlendgımden berı pskolojik sıkıntılar hıc pesimi borakmadı tabı bunlara sebebıyet veren eşimin ailesi rabbım yanlarına bırakmasın neyse hala sıkıntılıyım hastaneden randevu alamıyorum özele gşdşcek durumum yok gecen seneye kadat bişekilde namazımı kılar kuranımı okurdum ama eşimle olan durumumdan sonra oda kalmadı içimden ne nemaz kılmak geliyo ne kuran okumak ne dua etmek blıyorum garkndayım belkı bunları yapsam eşime karsı eskisi gibi olucam huzurum yerıne gelicek eskısı gıbı sevgim cogalacak ama malesef ben sankı ınancmı kaybetmiş gıbıyım namazda kılsam duada etsem dualarım kabul olmıcak böle içten içe acı cekerek yasıcam dıyorum dualar kabul olur derler ya aklıma annemın 27 senedır cektıklerı gelıyo bınturlu rhata eremedı halada cekıyo eger kabul olsaydı onun duaları kabul olurdu dıye düşünceler gelıyo aklıma biliyorum töbe haşa dinden cıkmak gibi bişry bu ama okadar caresizim okadar perişnımki ölü gibi yaşıyorum aklıma sey gelıyo namaz kılarken dua ederdım rabbim eşimle sevgımızı saygımızı cogalt evime namaz huzur saglık nasıp eyle dıye ben böle dualar ederken suan bunları yasıyorum ya boşluktayım sanki umarım anlamışsınızdır benı nolur yardımcı olun bana kımsem yok derdımı ıcımı acabılcegım kafayı yıcem uzun oldu belkı hakkınıız helal edın :(

Ve seyı merak edıyorum bunlar benım ımtıhanımmı sizce yanı esimden sogumam eskısı gıbı olmak için üzülmem acı cekmem pskolojik aıkıntılarım bunlar ımtıhanmı yanı baskalarnın derdını duyunca görünce kendı dertlerımden utanıyorum ama sormak şstedım :(

3 Cevaplar

0 oy
(888 puan) tarafından
Bence öncelikle bir psikiyatri ye git depresyon a girmişsin birde kuran sifa dir okumalarına devam et namazını da bırakma düzelir zamanla Allahin ipine sarılan yolda kalmaz hepimiz bi imtihandan geçiyoruz namazı terk edersek daha çok sıkıntı yaşarız dua nin kabul olmasına gelince herseyin bi zamanı vardır Allah bilir biz bilmeyiz. 
-Reklam-
0 oy
(154 puan) tarafından
Evinde bakara suresi ac canm dinle haftada bir sirkeli suyla sil evini inan çok iyi geliyor evine huzur bereket gelir bende namazımı aksatıyorum ama yinede allahim çabalıyorum çabamı boşa cikarma gun de bir kezde olsa kılıyorum devamını nasip et diyorum birde depresyon hali çok kotu seni çok iyi anlıyorum bir psikiyatri desteği alman şart 
0 oy
tarafından
Sen ne yap et psikiyatriste git 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 82 göst.
13 Mart 2024 Diğer kategorisinde Ececomez61 (196 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 61 göst.
11 Şubat 2024 Diğer kategorisinde ❤️Aşk-ı Mucizem❤️ (193 puan) tarafından soruldu
+1 oy
5 cevap 129 göst.
0 oy
6 cevap 113 göst.
11 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Miraysu (2,697 puan) tarafından soruldu

379,364 soru

11,355,435 cevap

34,830 kullanıcı

...