0 oy
2,270 göst.
Diğer kategorisinde (20 puan) tarafından
Kızlar iyi akşamlar eşim kendini lazer epilasyona yazdırmışti geçen haftalarda bugün seansa gitmiş tüm vücut olmak üzere kadın yapmış her yerini afedersiniz ama bikini bölgesini bile eşime çok kızdım hemde çok napicagimi bilmiyorum kimseye güvenmiyorum ki kimseye :( eşim alttan almaya çalışıyor ben erkek istedim yemin ederim ama kadın varmış dedi bilmiyorum çok üzgünüm ya

69 Cevaplar

0 oy
(2,924 puan) tarafından
Tüm vücut epilasyona giden erkek dimi Allah Allah bı ben mi şaşırdım bu kısma 
(1,321 puan) tarafından
Aynen bende ona şaşırdım
-Reklam-
0 oy
(320 puan) tarafından
Eşim böyle bisey yapsa kıyameti koparırım kesin 

Ben kadınlarla konuşmasını bile istemiyorum bu şurada dursun acaba sana erkek yapsa kendisi ne yapardı 
(20 puan) tarafından
Kudururdu nolucak
0 oy
(788 puan) tarafından
Deki bende gideceğim erkek olana o Zaman napicak 
(20 puan) tarafından
Ay bosversene kudurucak durucakti
0 oy
(119,668 puan) tarafından
Gecmis olsun.  
(20 puan) tarafından
Sağol
0 oy
tarafından
Ben kıyameti koparirim ya tövbe tövbe sen gitsen erkeğe ne der
(20 puan) tarafından
Kudurur
0 oy
(5,032 puan) tarafından
Tüm vücut lazer yaptıran erkekte ilk defa duydum kız gönderme o ne demek afedersin bütün takımı bir kadın görüyor çok kötü ya
(20 puan) tarafından
Baya kötü hemde
0 oy
tarafından
İyyy nasıl kadına yaptırdı hiç mi uyanmadı enişte yürek yemiş bilmiyor mu senin kizacagini sende git erkeğe yaptır şöyle erkek aldı anlasın seni
(20 puan) tarafından
***** ya
0 oy
(3,419 puan) tarafından
Oha yaa yaptırmış bari özel bölgeyi yaptirmasaydi
(20 puan) tarafından
Akılsız iste
0 oy
(2,102 puan) tarafından
Canım hiç öyle düşünme benim kocam da gidiyor lazere ama bikini bölgesine kadar yaptırmıyor ve yapmıyorlar zaten normal şort boyu neresi ise orda duruyorlar ben hiç duymadım oraya kadar yaptıklarını ve zaten genelde güzellik merkezinde olduğundan lazer işlemi hep kadınlar yapıyor erkek yapmıyor yani bence aranızda sorun yaratacaksa eğer gitmesini istemediğinizi dile getirin 
(20 puan) tarafından
Söyledim söyledim çok kavga ettik yoruldum
0 oy
(1,109 puan) tarafından
Esin seni lazere gönderdi mi kendi böyle işlere kalkışıyor 
(20 puan) tarafından
Yok oda ayrı mesele gel birlikte gidelim diyorrr heeee sen bir odada kadınla ben bir odada erkekle tövbe yarabbim
0 oy
(27,516 puan) tarafından

Şimdi birşey diyecemde erkek neeee lazer neee kadına benziyorlar iyyy saçma sapan işler 

(20 puan) tarafından
Gelde anlat
0 oy
(9,043 puan) tarafından
Erkeklere Kemer üstü yapılıyor diye biliyorum belki seni kızdırmak için öyle demiştir
(20 puan) tarafından
Yok cidden yaptirmis
0 oy
(3,795 puan) tarafından

Tüm vücut lazer yaptıran erkek mi?  Allahım nasip etme.o değilde sen yat kalk dua et, iyi ki epilasyona erkek çalışan girmemiş. :)

(20 puan) tarafından
Nasıl yani kiz
0 oy
(1,278 puan) tarafından
Lazere gittiğimde erkeklerde geliyor ama gece demişlerdi çok merak etmiştim erkeklerinkini kim yapıyor diye sordum kadın erkek kardeşim o olmayınca biz yapıyoruz demişti çok şaşırmıştım ne farkı bunda demişti kadın hiç ama hiç uygun birşey değil bu...eşim mecbur değil yaptırmaya bence 
(20 puan) tarafından
Saf ya valla benim herif
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Kzı benim eşimde kışın yazılacak kadın mı yapıyor acaba her yerde bende istemem sonuçta benimkini erkek mi yapıyor benek doğsunda bende onunla aynı yere yazılayım
(20 puan) tarafından
Her yerde yapmıyorda yokmuş iste
0 oy
(3,101 puan) tarafından
Oha seyini mi acmis bide
(20 puan) tarafından
Havlu koyarak evet
0 oy
(4,389 puan) tarafından
ya benim gittigim yerde de sadece bayan var. erkeklerde geliyor. yapmıyorum diyo ozel bolgeyi ama pek inanmadim
(20 puan) tarafından
Bilmiyorum
0 oy
tarafından
Bunlarda şeyini çıkardı artık lazere giden erkekler bana tuhaf geliyor ya . Göğüs ve sırt bolgesi için gidyorlar diye duydum. Özel bölge olacgini sanmıyorum ya öyle olsa sapıklar gider oraya off midem bulandi
(20 puan) tarafından
Yaptirmis iste canim
0 oy
(487 puan) tarafından
Doğru değildir diye umuyorum hiçbir merkezde böyle birşeye denk gelnedim.bayan müşteriyle bayan ilgilenir erkekle erkek çalışan çok saçma 
(20 puan) tarafından
Bence de sacma
0 oy
(232 puan) tarafından

Abovvv ve sen sakın duruyorsun eşim öyle yapacak büyük konuşmak istemiyorum ama tiksinirim ve durmam yanında o ne onun derdi lazer değil bacım benden demesi 

(20 puan) tarafından
Kız zaten diyorum ya gönderdim

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 165 göst.
21 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Selimin annesi (9,043 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 288 göst.
10 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Asyaaaa (7 puan) tarafından soruldu
0 oy
33 cevap 787 göst.
12 Nisan 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 49 göst.
29 Nisan 2024 Güzellik-Bakım kategorisinde Azrainci (190 puan) tarafından soruldu

382,178 soru

11,442,936 cevap

35,014 kullanıcı

...