0 oy
2,267 göst.
Diğer kategorisinde (20 puan) tarafından
Kızlar iyi akşamlar eşim kendini lazer epilasyona yazdırmışti geçen haftalarda bugün seansa gitmiş tüm vücut olmak üzere kadın yapmış her yerini afedersiniz ama bikini bölgesini bile eşime çok kızdım hemde çok napicagimi bilmiyorum kimseye güvenmiyorum ki kimseye :( eşim alttan almaya çalışıyor ben erkek istedim yemin ederim ama kadın varmış dedi bilmiyorum çok üzgünüm ya

69 Cevaplar

+11 oy
tarafından

Viiiyyy gitti namıs enistenin :D

tarafından
Canim canimmm emoji koymayı bilmiyom öpücük  yaaa yaptim galibaa cjjccnjfj
tarafından
Yokkk yine beceremedimm
tarafından
Ahahha tamam opucugunu almis sayiyom ❤️❤️
(119,349 puan) tarafından
Bu post sahibinden haber yok daha yaw gelismeleri merak ediyom
tarafından
Yine yaptın yorum siteyi ayağa kaldırdin Mihri hahahahha
-Reklam-
+2 oy
(1,490 puan) tarafından
Kadın varsa yaptirmicakti nokta 

Hadi epilasyon yaptırmasını da geçtim 
(20 puan) tarafından
Kesinlikle bizimki eşşek
+1 oy
tarafından
Ohaaaa adamda ki rahatlığa bak bide gelmiş anlatmış 

Sende ona de ki bende gidicem erkeğe yaptırıcam bakalım normal karşılayacakmı
(20 puan) tarafından
Ay desem ne çıkar ya gönderdim herifi
+1 oy
(650 puan) tarafından

Koparır eline verirdim ne demek erkek yoktu kadın yaptı

Hem erkek bile yapsa orasına niye yaptırıyo ki izin verme kız 
(20 puan) tarafından
Aaaay dün dövdüm resmen
+1 oy
tarafından
Hangi şehirdesiniz merak ettim. Bu arada böyle erkeğe kadın, kadına erkekağda lazer yapan yerler var evet ama buralarda net fuhuş dönüyor haberin olsun 
(20 puan) tarafından
Ooof of lanet olsun
(10,385 puan) tarafından
Ece yine haklı :) normal merkezlerde aynı anda kadın ve erkek müşteri dahi alınmaz. Bir kısım sabah gelir bir kısım akşam
tarafından
Aynen öyle ama bence post sahibi burda ah vah ediyor da ben onada inanmıyorum kocasını kıskanan kadın lazere kayıt olmaya bile birlikte gider sonuçta orası daha çok kadınların gittiği yer neden eşim tek başına gidip kayıt oluyor birlikte gidip lazer yaptıralım dersin yada kendin daha önce lazer olmuşsan da ben cihazları biliyorum gidip bakıyım dersin yinede gidersin her türlü gidersin tek göndermezsin adamı halısahaya gitmiyor sonuçta
(1,490 puan) tarafından
Benim eşim lazere gitmek istesin gidebilir erkek yaptığı sürece
(20 puan) tarafından
Of ne çok saçma konuşuyorsun ececec ne alaka yok kiskancligima inanmiyormus Sun falan ne yalan borcum olcak size
+1 oy
(2,097 puan) tarafından
Yapacak kişi erkek de olsaydı haram kadın da. Gerçi buna dikkat edecek insan en baştan buna kalkışmazdı ya neyse. Şimdi ne diyelim istiyorsun bunu niye yazdın buraya ben anlamadım?
tarafından
Kadin derdini anlatmış burada yüzlerce saçma birşeyler yazanlar var. Yani cevap vermek istemiyorsanız böyle gelipde burnunuzuda sokmayın. Niye yazdın nedemek ya.
(2,097 puan) tarafından
Ay benim yorumumumdan size ne asıl bence gayet gereksiz bir post. Fikrim sizi ilgilendirmez.
(20 puan) tarafından
Hayal hanım senin gereksiz fikrin için değil arkadaşlarımın fikirleri için yazdım hadi şimdi başka kapıya yallaaaaaa
+1 oy
(7,768 puan) tarafından
Ohaaaaaa ! Erkek istemiş kadın varmışş mışş o zaman yaptırmıcaktı snn bikini bölgeni erkek alsa nasıl olurmuş ? 

Ereksiyon olmadıysa bnde bişi bilmiyorum 
(20 puan) tarafından
Anasının evine
(7,768 puan) tarafından
İyi yapmışsın güzelce bide ıslak ıslal döveydin
(20 puan) tarafından
Ellerimle vurdum tokat vurdum
(7,768 puan) tarafından
Sürüm sürüm süründür
(20 puan) tarafından
Öyle yapıyorum canım
0 oy
(11,308 puan) tarafından
Ben olsam bosarim seni derdim ben gideyim dedim yok dedi
(20 puan) tarafından
İşini biliyor çünkü
tarafından
Neeettt boşarım
0 oy
(1,785 puan) tarafından
Kız kadın yapmaz kabul etmez iş yeri seni kızdırmak için söylemiştir bence 
(20 puan) tarafından
Yok yemin ederim kız yapmış genç kız
tarafından
Hayır yapıyor niye yapmasın. Benim tanıdığım biride yapıyor evli hemde. Onlar meslekleri gibi düşünüyor
(1,785 puan) tarafından
Aman ne bileyim ya ne diyebilirim bilmiyorum bacım
0 oy
(8,986 puan) tarafından

Yapmasına karşısın sandım ne var sanki diyecektim ama taa orayı kadına açmakta yani sen erkeğe yaptıysan o ne hissederdi ki tamam abartma dar kafalı diyen olabilir ama bence yaptırması sorun değil ama o şekil yapması yok bende kizardim

(20 puan) tarafından
Kesinlikle ya çok kötü hissediyorum
0 oy
(5,333 puan) tarafından

Yuhhh midem bulandı. Ben bile sinirlendim. Beynim zonkladı :O

(5,333 puan) tarafından
Evet benimde direk eşim aklıma geldi. O yapmış gibi hissettim. Allah o bayana sabır versin
tarafından
Amin instada fln epilasyon reklami cikinca aklima bu post geldi direk
(20 puan) tarafından
Sağolun kızlar dün baya kavga ettik hatta vurdum sonra gönderdim annesine
(5,333 puan) tarafından
Ellerine sağlık az bile etmişsin.
(20 puan) tarafından
Sağol canım
0 oy
(7,447 puan) tarafından
Yaptırmaması lazımdı pes artık 
(7,447 puan) tarafından
Kadının yapmasını bırak eşin nasıl kabul etmiş ve açmış yani hay Allahım ortalığı birbirine katarım ben Allah korusun
(20 puan) tarafından
Eşim zaten odaya girmiş sonra demiş hani nasil olucak böyle diye kızda siz havlunuzu koyun ben halledicem demiş yapmış iste
(7,447 puan) tarafından
Hiç farketmez dokunamaz benim eşime benim düşüncem bu yani
(5,333 puan) tarafından
Havluyu nereye koyuyor? Özel bölgeyi yapmış havluya ne gerek var
(20 puan) tarafından
Ay bilmiyorum kızlar yaa
0 oy
tarafından
Sende o zmn empati yap de. Ben bir erkeğe lazere gitsem nolurdu de.

Eğer oraya gitmeye devam edersen bende lazere gidicem fln de
tarafından
Ciplakmis havlu koyarak yapmis
(2,103 puan) tarafından
Ben iç çamaşırı var sanıyordum biraz eşine karşı yumuşatmak amaçlı önceden yorum yapmıştım ama çıplak olduğunu bilmiyordum özür dilerim ama mutlu sonlu lazer sanki orası bence lazer salonu değildir orası ben yapan kişi olsam ben şahsen görmek istemem sosis yumurta hahahahahshshs
tarafından
Ahshshshahahahahah
(2,259 puan) tarafından
Sosis yumurta ne kizzz ayy ne güldürdün :))
(2,103 puan) tarafından
İşte ben o lazeri yapan kişi olsam görmek istemediğim iki yer sosis ve yumurta yani hahahahaja km
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Senin bikini bölgeni erkek yapsa... Aynısını de ona
(20 puan) tarafından
Kudurur valla
(9,247 puan) tarafından
De sen belkı yaptıgının yanlısını anlar
(20 puan) tarafından
Aman bilmiyorum ya
(49 puan) tarafından
Dün eşim gelmiş haberde bir açık kiz çıktı nasıl gülüyor hoşuna gitti herhalde oh maşallah iyi gülüyon bir erkek çıkınca benimde böyle hoşuma gidiyor dedim bozuldu
0 oy
(5,877 puan) tarafından
Allah Allah bende güzellik merkezlerine giderim cilt bakımı için vs oraya epilasyona erkek gelince erkek elemanlar alır niye böyle yapmışlar ki
(20 puan) tarafından
Erkek yokmuş sabah saatinde gittiği icin
(5,877 puan) tarafından
Eşine deki ozaman akşam gideceksin izinliyken gideceksin bende gidip erkeğe aldırırsam hoş bişey mi? Eşin sorun değil alabilirsiniz dediyse almıştır elaman eşin ben erkek istiyorum bayan olmaz derse onlarda erkek eleman şu saatte geliyor o saatte bekleriz derler
(20 puan) tarafından
Bizimkinin essekligi zaten
0 oy
tarafından
Asla asla izin vermem kıyamet koparirim ben ya bize erkek mi ağda yapıyorda o kadına gidiyor güzelce rica edecek erkek varsa bir erkek yapsın diye benim eşim yaptırmaz zaten utanır öyle şeylerden ensesi için tek gitmeyi düşündü asker sürekli ense traşi oluyor mahsustan git dedim hepsine saçmalama ne işim olur dedi yani demiyorum eşim namuslu ha sadece böyle şeylerden çok utanır asla oraya yatmaz ki nasıl rahat adam izin verme asla ya vala ense için gidecekti dedim gelirim bende senle ne gerek var ya 
(20 puan) tarafından
Ay lanet olsun ya bilmiyorum kafam allak bullak oldu
tarafından
Sen nasi duruyon be ben gebertirdim oyle adami pislik sen git o zaman bi erkege bikini bolgeni lazerle
tarafından
Vala bende şaşırıyorum nasıl duruyor şaka gibi hani cidden erkekler de utanır ki adam hiç utanmamis bile
tarafından
Körün aradıği bi göz Allah verdi iki göz misali isine gelmistir erkek milleti babama bile güvenmem
(20 puan) tarafından
Kıyamet kopardim gonderdim
0 oy
tarafından
Ayy ben de çok kötü olurdum inan kıyamet kopardı yani
(20 puan) tarafından
Koptu
0 oy
(10,529 puan) tarafından
Anammm tövbeler tövbesi valla midem bulandı çok büyük kavga sebebi benim için Allah korusun 
(10,529 puan) tarafından
İyiyim bebeğim iş yapıyorum sen napiyorsun
(6,231 puan) tarafından
İyim çok şükür çocuklar nasıl instagram i da kapattım konuşamıyoruz hiç
(10,529 puan) tarafından
Niye kapattın kız fark ettim
(6,231 puan) tarafından
Diğer hesabım çalındı yeni açtım onu da çalmaya çalıştılar hemen dondurdum açarım bir ara ama.bakalim
(10,529 puan) tarafından
Kim çalıyor kız
0 oy
(2,366 puan) tarafından
Ohaaaaaaa aaaaa sende deseydin ben erkek olan biyere gitsem tepkin ne olucaktii diye gitmesin bir daha yada orda kabul etmeseydi ay inanmıyorum m düşünüyorum havluyla faln hep tutup sağ sol yaptılar ayyyyyy Allah korusun 
(20 puan) tarafından
Onu deseydim kudurur
0 oy
tarafından
Hayır kesinlikle kadın yapmaz canım seni kandırıyor bende gitmiş tim lazere öyle birşey yok 
(20 puan) tarafından
Yapmis canım yapmış hatta sohbet bile etmişler

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 164 göst.
21 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Selimin annesi (9,009 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 282 göst.
10 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Asyaaaa (7 puan) tarafından soruldu
0 oy
33 cevap 784 göst.
12 Nisan 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 44 göst.
29 Nisan 2024 Güzellik-Bakım kategorisinde Azrainci (189 puan) tarafından soruldu

380,297 soru

11,386,508 cevap

34,887 kullanıcı

...