0 oy
118 göst.
Aile kategorisinde (102 puan) tarafından
tarafından kapalı
Merhaba hanımlar ben özet geçerek anlatmak istiyorum eğer özet geçmeden anlatırsam sayfalar çıkar belkide birden fazla kıtap 

Benim 19 aylık oğlum var ve zor bi gebelik geçirdim erken doğum yaptım 34 haftalık 

Bu çocuğa yardımsız bu yaşına kadar ben baktım hiç bir yardım olmadan destek olmadan sorun şu çocuğum ismini seslenınce bakmıyor ve parmak ucuyla yürüyor bişeyi parmağı ile göstermiyor ben yeterince ilgilendiğimi düşünüyorum eşimin onunla konuştuğunu onu alıp parka götürdüğünü ilgilendiğini görmedim neyse kaynanamla konuşmuyorduk biz tatıle gitmiştik gelince eşim beni onun evine götürdü açıksacı ben barışma taraftarı değilim sonuç olarak suan ikinciye hamileyim bu hamileliğimi stresli yaşamak istemiyorum stresi hiç bi zaman istemem o kadın bana zindan hayat yaşatmaya çalışıyor. Herşeyime burnunu sokuyor sen çocuğunla ilgilenmiyorsun ihmal ediyorsun yemek yedirmiyorsun v.s v.s eşime soluyorum bana şikayetle gelme onun yanında çocuğu yedırmıosn dedi bişi demedi sinir oluyorum yonlendırıyor benı bide eşime yazıyor çocuğu parka götürebilir miyim neden ben götüremiyor muyum ? Sakat mıyım hani onu gectım benıö çocuk çok hassas hemen hasta olur soguk içiriyor hasta olur dıyorum bişi olmaz hava sıcak soğuk içsin dio üstünü ıslatıyor değiştirmeye çalıştım hava sıcak değiştirme dıo cocuk hastalandı dünden beri ateşi var kaynana geldi çocuğu yıkım yok işte dışarı cıkartım hasta cocuk bırak ben bakarım nasıl bakcagımı iyi biliyorum Canlarım Bu davranış normal mı ne yapmam gerekıyor ? ☹️
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bir tersle sen bunu buneeee beee
(7,607 puan) tarafından
Ah ah güzel bi uyku haram bize :D
tarafından
Ayyyy sana yazarken oğlanın boğazında birşey kaldı çok korktum boğulacak gibiydi nl
(7,607 puan) tarafından
Tükürüğunumu yutamadi acaba bişey yok dimi
tarafından
Küçük bir poşet vardı kusunca çıktı
(7,607 puan) tarafından
Ay Allah'ım korumuş gelmiş geçmiş olsun cnm bnm
-Reklam-
0 oy
(2,191 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Herkesin çocuğu kendine özeldir canım kaynanana anlat bunu benim kardeşim hiç hasta olmazdı bebekken kuzenim ile yaşıtlardi, kuzenim  hasta olurdu soğuk bir meyve suyu içsin mesela ona soğuk birşey vermezlerdi ama kardeşim günde 3 dondurma yediği bile olurdu , benim bebeğimde soğuk vs birşey içsin etkilemiyor ama en ufak parkta rüzgar essin kulakları kızarıyor enfeksiyon oluyor  rüzgardan dolayı hastalanıyor bunu en iyi bilende bakan annesidir öyle birşey olmaz böyle birşey olmaz demesin karışmasın kısacası senden iyi bilecek hali yok en çok bebeğinle sen vakit geçirmiş sin, şimdi gelip de sana bilmişlik yapmasının anlamı yok bence abartmiyorsun uyar yani karışmasın herşeyin en iyisini kendileri biliyorlar sanıyorlar esinede şöyle bak çocuk hasta diye inşallah huyundan vazgeçer 
0 oy
(7,035 puan) tarafından
İçim daraldı sabah sabah yeminle benim çocuğum ben bakarım ben en iyisini bilirim onun için ve buna kimse müdahale edemez karışamaz ben gidip kaynanama sen oğluna iyi bakamamişsin diyormuyum yada onun çocuklarıyla olan problemlere karışıyor muyum hayır  oda aynı şekilde bana karışamaz 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 65 göst.
18 Eylül 2024 Diğer kategorisinde Pamira (1,829 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 298 göst.
4 Eylül 2024 Diğer kategorisinde ASENA40 (19,780 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 80 göst.
26 Şubat 2024 Aile kategorisinde Yrdsn (403 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 41 göst.