0 oy
107 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (118 puan) tarafından
Offf hanımlar çok feci kilo aldım napıcam ya? 22.Haftadayım ve şimdiye kadar nerdeyse 10 kilo aldım.Yürüyüş yapamıyorum evde ne yapılabilir sizce? Leslie çok seviyorum ama bence hamileyken tehlikeli biraz.Doğumdan sonra ne kadarı gidiyo ağlicammmm

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Neden yürüyüş yapamiyorsun
(118 puan) tarafından
Hava çok sıcak ve kapalı olduğum için iyice bunaltıyo aslında galiba bahane  tembellik bence
tarafından
Kız sacmalama. Bencede sen tembellik ediyorsun. Akşamları çık. Daha serin oluyor. Eşinide al yanına.  Ne güzel işte.
Ben hep yürüyüş yaptım. 13 kg aldım. Boyda uzun olduğu için hiç belli bile olmadı kilom.
(49 puan) tarafından
Ay. Bende çok tembelim yürüyüş yapamıyorum karnım aşırı şişiyor bende şuan 18 haftalık ama ben 1 kilo almışım çok şükür:)♥️
-Reklam-
0 oy
(2,042 puan) tarafından
Cokmu yiyorsn yoksa odemdenmidir
(118 puan) tarafından
Bence ödem yok ya sağlıksız besleniyorum.Eşim hiç bi sebzeyi yemiyo ona hamur işi yapınca dayanamıyorum ben de yiyorum:(
(2,042 puan) tarafından
Bence elinden geldigince tutmaya calis kendini hamur ağırlıklı deilde sebze meyve yemeye calis bende 7 ay oldu dogm yaptm cogu gidiyor kilolar ama kalanda kaliyor yani su an bile fazlalgm kalms ki dikkat etmeme ragmen
0 oy
tarafından
18 kilo aldım doğurana kadar . Bende hiç yürümedim, üşendim. Ama evdeyken çok hareketliydi. Bebek de sadece 2750gr doğdu. Hepsini kendime almışım. 
(484 puan) tarafından
Bu ben :D 20 kilo aldim cika cika 2790 Gr bisey cikti içimden:D
tarafından
Ay hıc sorma minicik kızım. 2 aylık şimdi
(484 puan) tarafından
Ay maşallah kuzu ya :) bizimk 8 bucuk aylik oldu
tarafından
Maşallah
0 oy
(7,608 puan) tarafından
48 kiloyla hamile kaldım 70 le doğuma girdim :D şuan 59 kiloyum gayet mutluyum :)))
0 oy
tarafından
Evet canım almışsın baya. Sağlıklı beslenirsen kilo bile verirsin hiç yürüyüş falan yapmadan. Beslenmeni düzenlemen lazım. 
0 oy
(504 puan) tarafından
İlk gebelikte normal. İlkinde bende 26 kilo almıştım. Ama şimdi 32 haftaya kadar 10 kilo almışım. 
0 oy
(887 puan) tarafından
Ben 34 haftalık hamileyim toplamda 5 kilo aldım, sen yeme alışkanlıklarını değiştir bence eşin sebze vs yemese bile kendine yap bebeğin ve senin sağlığın için dene en azından. Evet hava sıcak ama en azından hafta da iki sefer akşamları yürüyüşe çıkabilirsin. Hem kendi sağlığın hem bebeğin sağlığı için paketli gıdalara sınır koymanda fayda var.
0 oy
(2,512 puan) tarafından
Tembellik etme ben 55 ile hamile kaldım 9 kilo aldım doğumdan 15 gün sonra nasıl oldu anlamadım 49 kilo idim şuan bebem 9 aylık eski kilomdayim 55 ben hep spor yaparım hamile iken de bırakmadım 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 98 göst.
25 Haziran 2024 Diğer kategorisinde ahlas04 (129 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 160 göst.
6 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Beyzanurw (414 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 783 göst.
21 Kasım 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Eylulunannesiiiii (402 puan) tarafından soruldu

399,822 soru

11,959,389 cevap

36,127 kullanıcı

...