0 oy
242 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (89 puan) tarafından
14 aylık bebeğime doktor yazdı. Aslında alerji ilacıymış ama iştah açmak için kullanıyoruz. Uyku yapıyor ve bebeğim çok sessizlrşti, konuşması, mırıldanması, hareketliliği azaldı. Bu durumu yaşayan var mı? 

6 Cevaplar

0 oy
(506 puan) tarafından
Benim kızım zayıf iştahı az banada doktora git sipraktin iste dedi çevremdeki insanlar uyumuyor diye 
(89 puan) tarafından
Bize doktor yazdı fakat bebeğim aşırı sessizleşti. Resmen kelimeleri kesildi, mırıldanması kesildi, sürekli uyku hali var canım
-Reklam-
0 oy
(3,230 puan) tarafından
Benim bebeğim de hiç uyumaz onun için söylediler ama vermedim ben
(89 puan) tarafından
Evet uyku veriyor ve çok sessizleşti bebeğim. Kelime bile söylemez oldu.
0 oy
(1,169 puan) tarafından
Benim kızımda çok istahsiz bir yakınım önerdi bende son çare gidip eczacıya danıştım. Eczacı abla sakın öyle birsey kullanma çocuğu mal edersin bu iştah şurubu değil yan etki olarak iştah açıp uyku yapiyor demisti
(89 puan) tarafından
Evet uyku yapıyor canım. Bebeğim aşırı sessizleşti. Eski halşnden eser kalmadı. Kelime bile demiyor, mırıldanmıyor. Sürekli sersem gibi ama doktor yazdı bize. 1 aydan sonra kesiceksin dedi. Olmazsa vermeyim
0 oy
(224 puan) tarafından
Oğluma kullandım çok kötü bir ilaç bana göre.bizde iştah için kullandık 4-5 ay kdr.son aylarda oğlum iyice zivanadan çıktı.uyurken halusulasyonlar görmeye başladı hircinlasti sinirlendi mizmizlandi.vermeyi bırakınca düzeldi.tekrar verdim yien aynı.o yüzden biraktim.bence kullanmayın şuan ogrenme çağı.en önemli anları 1 saati bile önemli onu sırf iştah için uyutmayin derim.ben o hatayı yaptım siz yapmayin
(89 puan) tarafından
Oğlun kaç yaşındaydı kullandığında canım? Brnim bebeğimde aşırı sessizleşti. Hiç kelime söylemiyor, mırıldanmıyor, kendi kendine oynuyor benimle ilgilenmiyor. Sürekli uyku hali var gibi. 1 ay kullan bırak dedi doktorumuz.
(224 puan) tarafından
1 buçuk yaşlarındaydı sanırım.birakinca yine eskisi gbi.cocugu sersemlestiriyor çünkü.sen kendin öyle olmak ister misin emin ol ki iyi yapalım derken kötü yapıyoruz bırak bnce kullanma
0 oy
tarafından
y o acayip srsermlestiriyir. Ayrıca kızımda döküntü filan da olmuştu. Bn üç günden sonra vermedim 
(89 puan) tarafından
Döküntü olmadı da aşırı sessizleşti canım. Hiç kelime etmiyor, mırıldanmıyor bile. Eski neşesinden eser yok. 1 ay kullan bırak dedi doktorumuz. Sürwkli uyku hali var gibi, sersem gibi
0 oy
(1,056 puan) tarafından
Asla tavsiye etmem illaki iştah şurubu vericeksen polivit ver argivit ver bunlar daha iyi enazından cocugu sersem yaparsın 
(89 puan) tarafından
Ek olarak polivitte versi doktorumuz canım. 1 ay kullan bırak dedi ama bebeğimin eski neşesinden eser kalmadı. Kelime söylemiyor, mırıldanmıyor bile. Krndi kendine oynuyor, benimle ilgilenmez oldu.
(1,056 puan) tarafından
Dönem dönem bebeklerde degişiklik olur canım diş döneminde sürekli huyu degişicek aynı kalmaz zaten egerki cok önemli gelişim sıkıntısı yoksa sıkıntı yapma canım

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 58 göst.
22 Aralık 2023 Diğer kategorisinde fatmahilall12 (214 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 1,731 göst.
28 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Naciyeeee (724 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 154 göst.
+1 oy
7 cevap 607 göst.
28 Ekim 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu