0 oy
58 göst.
Diğer kategorisinde (214 puan) tarafından
Kendiniz için kullanıp kilo alan var mı arkadaslar bilgi alabilir miyim veya balık yağı kullana 

4 Cevaplar

0 oy
(3,585 puan) tarafından
Çok aşırı uyku ve halsizlik yapıyor ama evet iştah açıyor uykudan gözünü açıp yiyebilirsiniz 
-Reklam-
0 oy
(1,533 puan) tarafından
Ayy eskiden kullanırdık :) bir yediriyor bir yediriyor ki 
0 oy
(7,019 puan) tarafından
İkisini de kullandım hiç alakası yok balık yağı bi ise yaramiyo sipraktin de aşırı uyku yapiyo uykudan uyanınca ağzına ne sokcani sasiriyo insan yiyosun kilo aliyosun tabiki ama bir süre sonra etkisini kaybediyo bünye alisiyo ben 2 sene aralıklarla kullandım evet kilo aldım 2 3 kilo kadar beni tatmin edecek bi kilo değildi bu ilacı bıraktım geri verdim yani tek çare yemek yemek canım yerden kilo alırsın yemezsen alamazsin isteğim yok canım istemiyo demiceksin sigara gibi düşün kafada bitiyo inanarak icmicem dersen birakiyosun inanarak yiyecem kilo alçam dersen alırsın ben yıllarca bu zayıflıktan çok çektim duymadığım laf kalmadı 
0 oy
(818 puan) tarafından
Ben kullandım. Ama çocuk varken çok zor oluyor acayip uyku yapıyor ve halsizlik. Bir şişe  bitirdim ve sonra kullanmadım. Kullanmayı bırakınca iştahım kapandı ve kilo verdim.

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 243 göst.
17 Ağustos 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde prens.annesiyim (89 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 1,731 göst.
28 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Naciyeeee (724 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 154 göst.
+1 oy
7 cevap 607 göst.
28 Ekim 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,946 soru

11,374,025 cevap

34,856 kullanıcı

...