0 oy
412 göst.
Diğer kategorisinde (26 puan) tarafından
Merhaba hanımlar 35+3 günlük gebeyim çatı muayenesi yaparlar dedi bir yakınım yarına doktor randevum var 

Acaba yaparlar mı gerçekten ve korkulacak bir şey mi :(( 

31 Cevaplar

0 oy
tarafından
Erken doğum riskim olduğu için her gittiğimde lttan vajinal ultrasyon açıklık muayesi ve normal ultrasyonla muayene oluyorum bu zamana kadar hiç acı hissetmedim. Sadec çok utanç verici utanıyorsun ister istemez 
-Reklam-
0 oy
(202 puan) tarafından
Tabiki de korkulacak bişey değil canım kendini kasmadığın sürece çatı muayenesi yapıldı mı anlamıyorsun bile.. İlişki gibi düşün kendini kastığında nasıl canın yanıyo demi aynısı, korkma benim hiç acımadı
0 oy
(1,224 puan) tarafından
Canm kendini kastıgin sıktığınzaman cok aciyo evet ama eger ebeyi dinlerde kendini rahat birakirsan eger acimiyo 2 cocugum var ilk hamileligimde cok korkuyodum acir diye gittigimde ebe dedi ki sıkma kendini rahat birak saniyelik bisey ben korktum sıktım kendimi duramadim kastim cok acidi.bide 15 gun once dogum yaptim ondan 3 gun oncesi falan acilde yapildi kendimi kasmadim rahat biraktim inan acimadi
0 oy
(1,944 puan) tarafından
Abartılacak bir sey yok ki parmağını sokuyor iki çeviriyor o kadar
0 oy
tarafından
Girilen pozisyon bence hos değil ayrica kasarsan canın aciyabilir. 
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Vallaha şu acımıo diyenlerin alnından öpmek istiyorum benim acı eşiğim yüksek ona rağmen şuan simir testi bile veremedim hamileyim doğumu değil çatı muayenesini düşünüyorum 
0 oy
(1,789 puan) tarafından
Ben çok korkarak gittim çatı muayenesine ama kendimi sakinlestirdim canım yanmadı çok da kısa sürmüştü hiç korkutma kendini
0 oy
tarafından
Sana birsey diyeyim bacı bende çok korktum ben nst olunca millet alttan muayene oluyordu yanımda görsen nasıl bağırıyor kadınlar bende çıktım bir tık aci Bile hissetmedim taki doğuma girecektim bir başka bir bayan geldi oda baktı aşırı canımı acıttı yani kişiden kişiye değişiyor kendini kasma stres etme;)
(26 puan) tarafından
Teşekkür ederimm :)
0 oy
(1,274 puan) tarafından
Kimi korkulcak bisey degil diyor ama bana gore hic degildi doktor denedi ama ben yaptiramadim olmadi
0 oy
tarafından
Qynı seni mi diyoruz bilmiyorum ama elle bakma ya deniyor sanırım ..korkulacak bişey deil ben 17 yaşımda dayanırsa sen hayli hayli dayanırsın
0 oy
tarafından
Tamamen eline bağlı doğum olduğu gün açılmamı kontrol eden ebenin çok ağırdı ama 38 haftada doktorum yapmıştı çok hafifti eli 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 119 göst.
14 Kasım 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 110 göst.
14 Kasım 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 252 göst.
26 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Anne-bebek (762 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 133 göst.
6 Mart 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Nalankt (984 puan) tarafından soruldu

378,422 soru

11,327,088 cevap

34,780 kullanıcı

...