0 oy
368 göst.
Aile kategorisinde (1,270 puan) tarafından
Kızlar kaynanam bana göre hastalık hastası. Tahlillere göre sapasağlam ama Her zaman bir yeri ağrır. Özellikle biz gittigimizde hep nazlanir. Bulaşık yıkarken hep kolu ağrır. Bayram gunleri hep baygınlık gecirir akşama kadar yatar hiç şaşmaz her Bayram. Ya da birinin düğünü olsun o gün baygınlık gecirir hastanelik olur. Ama tahlillerde hiçbir şeyi yok. Bugün de koydeyiz onların yanına geldik. Sabah arı soktu ayağını. Hala nazlaniyo sendeleyerek yürüyor eşim iki saattir kaynanamın ayak ucuna yere oturmuş buz tutuyo kendi tutamiyormus buzu çok agriyomus. Eşime söyledi sarımsak eziyo şimdi eşim ayağına surecekmis. Ben çocukla ilgilendiğim için pek bir şey yapamiylrum. Ben anlamıyorum bir arı sokması sabahtan beri köyde büyüyen yaşayan bir insanı bu kadar etkiler mi. Yoksa gerçekten nazlaniyor mu. İlgi mı çekmek istiyor. Arkadaşları aradi az önce mısır yemeye gideceklermis birine bana dedi gel gidelim diye şimdi oraya gitcez gezme olunca sorun yok ama evde nazlaniyo gerçekten Gülsem mi ağlasam mı bilmiyorum:)

17 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Benim babannemde oylemis kivranirmis agrim var diye gezme olunca fittir fittir gezermis aninda ahahhah
-Reklam-
0 oy
(1,405 puan) tarafından
benim ki de öyle valla.  Bi kez ben panik yapıp ambulans çağırdım tansiyon 12 7 şeker 95 hiç bsiey in yok abla dedi doktor neyse bana diyro benim kronik rahatsızlığım var o d a kolesterolu yüksekmis 175 o da :)  bben olctursum 290 çıktı :) 
0 oy
(91 puan) tarafından
Ah ah benimkini anlatmışsın
0 oy
(606 puan) tarafından
Ayyu benimkide aynı geldi bana 1 ay kaldı valla hergün sağlık ocaği hastane 2 aylık bebeğimle adananın sicağında ağlayası. Geliyodu artik gittiğimiz her doktoraaa kafammm ağraayuuuu yargının sızlayyruuu boğazım kıprasayruu bir sürü kan tahlili aldılar inan ne şeker ne tamsiyon nede kolestrol çıktı ama kim ararsa ben de şker tansiyon kolestrol var yalan söylüyolar hepsi var bu gelinin yüzünden oldu yemekleriii bir yağlıı bi yağlııı hasta oldum çıktım
0 oy
tarafından
Dedem de öyle adamın gerçeği sağlam ama ona göre dünyanın en hasta insani o her hafta hastaneye götürürler başka türlü rahat etmiyor dedem
0 oy
(10,716 puan) tarafından
Ay rahmet olsun babannem oyleydi. Telefonda bir konusur ki sanarsın son nefesini  veriyor da birsey itiraf etmeye aradı yada altınların yerini dicek oyle konuaurdu hırlayarak nefes nefese. Kapatırdı hopp gene masallahı var. Herkese oyum var buyum var sekerim var tansiyonum var derdi oturup 2 ekmekle 1 kg uzum yerdi. Ah ah. Fazla tansiyon ilacından öldü. Ölmeden amcamdan tansiyon ilacını degiştirmesini istemiş dusmuyor demiş baska ilaç almışlar. Hoop agır geldi o gece mefta
0 oy
(1,948 puan) tarafından
Benimde üvey annem öyle. Sürekli beli ağrır, başı ağrır. Durup dururken sağlıkocağına gider ilaç yazdırır bi yerim ağrır hasta olurum diye. Hasta olunca değil yani. Sürekli de özel hastanelere gider gelir. Benim belim 3 santim kaymış, omzum 5 santim kaymış, belim de kas sıkışması varmış, etim kemiğime sıkışmış. Bir anda oturup bacaklarına krem sürer, zeytinyağı getirir sürer. Bacaklarına İspirto bile sürdüğünü gördüm, onu sürünce ağrının gelmesini önlermiş. Tahlilleriini görüyorum reçetelerini görüyorum bişey de yok. Bu omuz 5 santim nereye kaymış. Durup dururken diyor bana bunalım geliyor ter basıyor bende bilmem ne var. Aha şimdi gelecek geliyor falan diyor. İstiyor ki hep hasta olsun herkes bununla ilgilensin bi yerlerine bişeyler sürsün,  baktı olmuyor do.muz gibi kendi uyduruyor. Bu sefer de bende astım var koah var nefesim daralıyor diye bişey çıkarmış. Bir oturuşta 3 ekmekte gömer olmuş 100 kilo. Kadının biriyle selamlaşmiş, kadın buna sarılırken omzu çıkmış güya canı çok acımış. Doktora gidiyor yav bu omuz çıksa tedavi ederler ama bunu eve göndermişler bişey yok diye, diyor omzum çıkmış kadın çok sert sarılmış. Geceleri de o iğrenç seslerini bütün komşuları duyuyor bana şikayet ediyorlar, o zaman hiç bir şeyi yok ne hikmetse. 
(1,726 puan) tarafından
Ne sesi kız
0 oy
(1,736 puan) tarafından
Sanki babaannemi anlattın :) :) 
0 oy
tarafından
Kaynanan aşkı memnu nihal mi senin :)
0 oy
(2,104 puan) tarafından
Sana zararı yoksa boşver kendi kendine nazlansin dursun bazılarında huy dur bu ne demişler can çıkar huy çıkmaz diye boşver şans dokunmuyorsa 
0 oy
(952 puan) tarafından
Ahahaha bu benim annem. Evde hep ağrır biylerleri ama sahile iner unutur
0 oy
(401 puan) tarafından
Yaşlanınca küçük bir çocuğa dönüşüyokar canım idare edin işte bişey olmaz
0 oy
(5,247 puan) tarafından
Benim kaynanagil de sorsan çok hastalar ama 12 saatlik yola tatile giderken bişey yok:) 
0 oy
(598 puan) tarafından
Psikolojik olabilir 
0 oy
(1,726 puan) tarafından

Kız bu aynı benim kaynana geçen ayağım ağrıyor dedi gittim ikinci günü kardeşi çağırdı baktım nasıl yürüyor evde de ah uh 

Anam bunlar ilgi dikkat çekme peşinde ben diyim:D

0 oy
(5,272 puan) tarafından
Tamamen kaynanmi anlattin doktor tansiyonun yok diyo ısrarla herkese tansiyonum var diyo 

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 221 göst.
0 oy
1 cevap 41 göst.
25 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Badgirl (18 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 415 göst.
0 oy
7 cevap 158 göst.
30 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Esma elif (116 puan) tarafından soruldu

377,193 soru