0 oy
1,130 göst.
Aile kategorisinde (77 puan) tarafından

Kızlar çok baydım belki sizi ama çok üzüldüm bugün hamile halimle herşeye yetişemiyorum zaten ev üstündeyim kimse bana anlayışlı yaklaşmıyor herkes bir iş yükleme peşinde evdeki görümcemden tutun eşime kadar patladım bende eşime ne kadar kaba bir üslup kullandı bana karşı canım yandı açıkçası aramızda 12/13 yaş var haklı gör olmama rağmen bana bunları söyledi çok canım sıkıldı hamile halimle zaten çok ilgisiz oldu bu aralar ama bu son sözlerinden sonra konuşmak istemiyorum artık onunla yarın kalksa ne olmuş bu lafta yada bir anlık sinir der :(

image

42 Cevaplar

0 oy
(952 puan) tarafından
Şimdi linç edecekler ama sen niye 12 yaş büyükle evleniyorsun? Adam 32 yaşında olsa sen 20 yaşındasın yani sen kendini dünkü çocuk durumuna düşürmüşsün
(77 puan) tarafından
Yaşını tam dememişti bana bide farklı biri olduğunu düşündüm gerçekten merhametli olduğunu düşündüm tanıdıkti da çocuk aklı ile evlendim
-Reklam-
0 oy
(11,231 puan) tarafından
Ay bi an eşimle biz tartisiyormusuz gibi hissettim bildiğin psikolojik baskı uyguluyor gelme bu oyunlara 
(77 puan) tarafından
Ne yapayım bu durumda
(11,231 puan) tarafından
Laf anlatmaya çalışma çünkü kendi bildikleri doğru oluyor her zaman duymamazlıktan gel

İlgili sorular

+1 oy
20 cevap 818 göst.
0 oy
1 cevap 429 göst.
0 oy
16 cevap 650 göst.
0 oy
22 cevap 1,057 göst.

379,162 soru

11,349,794 cevap

34,816 kullanıcı