0 oy
650 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Merhabalar. Belki diğer postlarımı okumuşsunuzdur. Eşim giyimim konusunda ki tartışmamızı halen uzatıyor. Bugün ılımlı yaklaştım dedim bak sen söylemeden ben elbise de etekte alıyorum yapmayan bir insan değilim gör bunu dedim. Yine beni suçlamaya başladı imalı cümleler kullandı bende yine delirdim bağırdım. Bu kez bir süre uzak kalalım iletişim kurmayalım sonra da birisine danışalım dedi. Bende kabul ettim ama eve geleceksin evde iletişim kurmayacağız ne sen ne ben evden gitmeyeceğiz dedim.şimdidyse bu saat olmuş halen gelmedi büyük ihtimal iş yerinde kalacak. Bu arada eşime güveniyorum genelde iş yerinde sabahlar çünkü. Sizce ne yapayım nasıl çözebilirim bu durumu. 

16 Cevaplar

+1 oy
(1,024 puan) tarafından
Evli adamın başka yerde ne işi var yatıyor orda hiç güvenilir değil dikkat et
-Reklam-
0 oy
(3,419 puan) tarafından
Adamın aklında boşanmak var gibi geldi bana
tarafından
Allah korusun öyle bir düşüncesi olduğunu düşünmüyorum. Biz normalde iyi anlaşan çiftiz ve bu konudan dolayı öyle düşüneceğini zannetmiyorum. Sadece kızdı ve öfkeli
0 oy
(1,403 puan) tarafından
Eşinizin üzerine çok düşüyorsunuz bence biraz aldırış etme bırak nerde yatıp zibariyorsa zibarsin kaçan kovalanır hesabı sen usteleme arama sorma umursamıyoruş gibi yap. L
tarafından
Bence de üzerine çok düşüyorum olumlu ılımlı yaklaşıyorum ama bugün hiç aramadım mesajda atmadım sanırım biraz mesafe bizi toparlar
(1,403 puan) tarafından
Bencede biraz uzak durun değerinizi anlayın ama ilk adımı sen atan olma
0 oy
(220 puan) tarafından
Ben olsam iş yerine gider sorunu çözene kadar da ordan gitmezdim. Ne demek uzak kalalım ya sevgili misiniz siz?
tarafından
Bunu daha önce yaptım bir sonuç alamadım ve eşim biraz yaklaşınca daha sakin olabiliyor. Kısa süreli mesafe bana iyi gelir diye düşünüyorum. İş yerine gidersem daha da tetiklerim kendimi de eşimi de ama başka yok bulmak istiyorum dayanamıyorum çünkü
(220 puan) tarafından
Sanki dünyanın en çözülemeyen problemiymiş gibi davranıyor bence garip.
tarafından
Ayyy bence de garip valla gına geldi artık ufak bir sorunu dağ tepe yaptı başıma.
0 oy
tarafından
Peki evlenmeden evvel bu konuları konuşmuş muydunuz ? Başta kabul edip sonra vazgectigin bişey mi ?
tarafından
Vazgeçen ben değilim. Baştan eşim bu konuları bana söylemedi o zamanlar bilmiyordum yaşayarak öğrendi ve istiyorum diyor
0 oy
(762 puan) tarafından
ya iletisim kurmayalim ne bence sacma yani kurmayacaksak bu evde ne isim var giderim babamin evine
0 oy
tarafından
Önceki postlarını da okumuştum. Her istediğini kabul ettiğin için şimdi bunu da kabullendirmeye çalışıyor. Olayın özeti bu. Onun istediklerini yaptığın sürece ilişkiniz mükemmel gider ama bir kere hayır dediğinde demekki böyle olur. Çok taviz verilmiş anlaşılan.
tarafından
Bende öyle düşünüyorum zaten 6 aydır böyle değildin son bir haftadır karşı çıkıyorsun dedi. Fazla tavizi sonucu işte. Ama bunu da sırf sussun diye yapmamam gerekiyor gerçi öyle olursa da bu macera devam edecek
tarafından
Sen bir bireysin tabiki kendi kararların olmalı. Bir de bu isteklerin sonu gelmez. Allah yardımcın olsun.
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Valla canım postlerına hep denk geldim bu ne böyle yaa 

Bırak nerde yatarsa yatsın ne kıçında dolanıp duruyorum tatlım hep benim dediğim olsun diyo kocan zaten yapıyosun yine yaranamıyosun ay ben bile bezdim burdan ya bu kadar da olmaz kocan bey şaşırmış galiba bu ne saçmalık yeterince taviz versin 

Yeter
tarafından
Evet canımnben de bıktım usandım artık yaranamıyorum adama ne yapsam olmuyor. Bende hiç mesaj yazmadım aramadım da ne yaparsa yapsın artık sıkılmak istemedim ama sıkıldım iyi oldukça daha fazlasını istedi
(14,428 puan) tarafından
Tek bildikleri ömür yemek
0 oy
(3,452 puan) tarafından
Baştan sen eşin istedi diye kapandığın için hatalısın bunu bir kenara koyuyorum, şuan ki durumda bence sen hayatının merkezi yapmışsın eşini ve buda onun farkında, bıçak gibi kes bütün ilgini alakani, gelmedi mi arama sorma yazma, eve gelince arkadaşını ara Gül eğlen bak o zaman işler sana nasıl dönüyor
tarafından
Bende öyle yapıyorum ilk kez uzun süre olumlu bir mesaj atmadım ve ilk kez aramadım. Gelse de konuşmayacağım bende de sabır taştı
0 oy
tarafından
bence makul bir cozum onermis.. kavga edip kotu yerlere varacagina bir sure kafa dinlemek istemis.. lakin kiyafet diretmenin de birine danisilacak yani nedir bilemiyorum.. ama bence sakin ol suan yeni tartismissiniz en azindan bgn ustune gitme
tarafından
Bana da iyi geldi uzak kalmak. Kafamı dinliyorum o da dinlesin. Bende anlamış değilim giyim konusunun neyini sorayım hem ben çocuk değilim benim de bir öz benliğim var zedelemesine izin veremem
0 oy
(1,964 puan) tarafından
Bence ılımlı falan yaklaşma kaç yaşında eşin ya çocuk gibi davranıyor kendini sevgili ergen mi sanıyor anlamadım ki evlisiniz siz bu platformda olduğuna göre ya hamilesin ya doğum yaptın yada bebek düşünüyorsundur. Kendisi baba olucak veya olmuş biri bir ağırlığı sorumluluğu olmalı ara verelim iletişim kurmayalim ne demek veya işyerinde sabahlamak falan tek yaticaksan babanın evinde de tek yatıyordun zaten evlisin bir erkeğin yeri işi yoksa çalışmadığı zamanlarda karısının yanıdır kusse kızsa bile öyle olmalı. Tamam eşlerimiz kıyafetlerimize karışır ama onun da belirli bir ölçüsü var ya bizler evlendik onların kölesi olmadık aynı hayatı paylasmaya geldik. Hayır zaten kapalısın bildiğim kadarıyla minileri giyipte dışarıya çıkmıyorsun ki istesen çıka da bilirsin evde giyerim dedigin birşey için abartmışta abartmış. Yuz verme sen üzerine düşme büyümeyi öğrensin 
tarafından
Evet ilk zamanlarımız diye sevgiyi ilgiyi fazla gösterdim mutlu olalım diye olumlu yaklaşmayım dedim ama tepeme çıktı. Ne arıyorum ne de soruyorum kendisi bilir. Evimde gayet bakımlıyım dışarı da kapalıyım bir erkek daha ne ister anlamış değilim.
0 oy
(1,766 puan) tarafından
Ya senin tüm postların eşinle ilgili.daha öncede iletişimi kesmişsin ama ne fayda . dünde bir post açtın güven ile.ilgli burda şimidide diyorsun eşime güveniyorum.kısacası madem güvenmiyorsun anlaşamıyorsan boşanın adam boşanmaya niyetli.ama.sen görmüyorsun
tarafından
Eşimin huyu bu adam eleştiriye mükemmelliyetçiliğe odaklı. Bunun dışında sorunlarımız olmadığında gayet iyi anlaşıyoruz biz bir sorunumuz olmuyor. Boşanmak istese açıkça söyler imalarda bulunmaz. Sadece onu anlamaya çözmeye çalışıyorum
0 oy
tarafından
İletişimsizliğin sonu ayrılıktır bacım kusura kalma öyle iş mi olur
0 oy
(2,519 puan) tarafından
Eşini çok bunaltıyorsun he diğer postlarına da baktım bacım psikolojik destek al bence hep eşin olmuş işin gücün 
tarafından
Psikolojik desteği almak istiyorum çünkü eşim beni bunaltıyor ben çıkış kapısı arıyorum 6 aydır hep bahsettiğim eşimi tanımaya çözmeye ihtiyacım var canım. Normalde başka bir insan olsa engeller ve hayatımdan çıkarırdım ama şu an tanımam gereken bir adam var ve daha yolun başındayım
(2,519 puan) tarafından
Çok taze evlisiniz bir terapiste gitseniz iyi olur
0 oy
(294 puan) tarafından
Konu ne anlamadım eşin açık giyinme ne izin mi vermiyor cnm 
0 oy
(2,399 puan) tarafından
Taviz tavizi getirir ilkten hayır diyecektin ben evlenmeden önce pantolon giiymezdim o zaman yoktu fazla ayıptı ama sonra bol giymeye başladım baktım laf etmeye başladı hatta bi pantolonumu kesti gittim yenisini aldım asla dar giymem şuan ama bol giyiyorum açıkçası

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 434 göst.
0 oy
6 cevap 390 göst.
0 oy
0 cevap 328 göst.

379,174 soru

11,350,225 cevap

34,818 kullanıcı

...